NOCNA ŚCIEMA 2018 - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin


Nocna Ściema 2018

... 27-28 października
... ósma edycja
... rekordy świata
... maraton poniżej 2 godzin
... półmaraton w kilka minut
... fenomenalne życiówki
... doskonała atmosfera
... prawdziwa, nocna aura
... to nie ściema, to Nocna Ściema®

2 października 2015 r.

Dla półmaratonek... kosmetyczne upominki!

Panie w Nocnej Ściemie 2014 z upominkami od Instytutu Efektima Maraton to za dużo? Jest przecież półmaraton... a w nim startuje jakże liczne grono wspaniale biegających Pań. Skoro prezenty w maratonie już przedstawiliśmy to czas na te, które trafią do całej masy kobiet :). Możecie być pewne, że na naszym zakończeniu w hali Politechniki Koszalińskiej każda z Was otrzyma upominek od firmy Efektima - part (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

2 października 2015 r.

Dla maratonek... zestawy kosmetyków!

Panie w Nocnej Ściemie 2014 z upominkami od Pani Teresy Bielak (Avon Koszalin) Jak co roku będziemy rozpieszczać wszystkie Panie, które będą obecne na oficjalnym zakończeniu :). Dla tych, które uporają się przed tym ostatnim, oficjalnym punktem programu Nocnej Ściemy 2015, będziemy mieli zestawy upominkowe marki AVON. Zestawy są ufundowane samodzielnie przez Teresę Bielak (koordynatorkę Avon Koszalin). Pani (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

1 października 2015 r.

RPO WZ wspiera Nocną Ściemę 2015

Regionalny Program Operacyjny Województwa Zachodniopomorskiego ponownie współfinansuje Nocną Ściemę Dzięki środkom unijnym, które otrzymało nasze Województwo zmienia się obraz naszych osiedli, dzielnic i miast. 862 mln euro zostały wykorzystane na budowę nowych i renowację istniejących budynków, zakup specjalistycznego sprzętu do szkół, szpitali, przedsiębiorstw oraz budowę ponad 200 km dróg. Powstają nowe pla (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

29 września 2015 r.

Galaktycznie na Nocnej Ściemie 2015!

Wydawnictwo Galaktyka na Nocnej Ściemie 2015 Nie po raz pierwszy Galaktyka będzie obecna na Nocnej Ściemie. Po raz kolejny można będzie zdobyć Galaktyczne nagrody na oficjalnym zakończeniu naszego maratonu i półmaratonu w 2015 roku. Nasz sympatyczny Partner - Wydawnictwo Galaktyka - przekazał po raz kolejny trzy tytuły książek związanych z bieganiem. Jeden z nich będzie miał swą premierę raptem (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

28 września 2015 r.

Jaki rozmiar ma Twoja koszulka?

Koperty Nocnej Ściemy kryją ciekawe dodatki :) Podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego podawaliście również rozmiar koszulki, jaki chcecie otrzymać. Prezentujemy Wam zestawienie rozmiarów, które pozwoli na dokonanie korekt - jeśli takie są potrzebne. Jaki rozmiar Wam pasuje? Warto (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

28 września 2015 r.

II termin opłat mija za 7 dni!

Koperty Nocnej Ściemy kryją ciekawe dodatki :) Nocna Ściema 2015 w dalszym ciągu kusi Was swoimi dwoma dystansami - maratonem oraz połówką :). Zachęcamy do szybkiego podejmowania decyzji, gdyż II termin atrakcyjnych opłat startowych obowiązuje jedynie przez najbliższy tydzień - do 5 października. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

23 września 2015 r.

Koszulki dla biegnących... czarne jak Ściema :

Koszulki dla uczestników Nocnej Ściemy 2015 - maratonu i półmaratonu. Nowy wzór koszulki Nocnej Ściemy... przynajmniej tak to wygląda na plecach :), wciąż w rozsądnym, wyszczuplającym kolorze. Ciekawe czy się Wam spodobają. Jedno jest pewne... jedną z koszulek otrzymacie już w biurze zawodów, przy (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 września 2015 r.

Nasi wolontariusze założą wyjątkowe - BIAŁE

Wolontariusze pojawią się w białych koszulkach Nocnej Ściemy. Czy wiecie, że wolontariusze będą w tym roku mieli własne koszulki? Każda pomoc się liczy i chcielibyśmy podobnie prezentować się w okolicach najciekawszej imprezy w Koszalinie... a może nie tylko :). Czarne tło towarzyszy Nocnej Ściemi (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

21 września 2015 r.

Dlaczego Nocna Ściema odbywa się nocą?

Dlaczego Nocna Ściema odbywa się nocą? E.H.O. widzi to w sposób zaprezentowany na grafice :). Może (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

20 września 2015 r.

Medale Nocnej Ściemy 2015 czekają na piec :).

Medale dla uczestników Nocnej Ściemy 2015. Kolekcja Waszych medali może wzbogacić się o kolejny wyjątkowy "eksponat" :). Prezentujemy wersję "maratońską", którą czeka trochę opalania w piecu, i nie będzie t (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

17 września 2015 r.

Chusty biegowe dla uczestników Nocnej Ściemy 2

Chusta biegowa w pakietach Nocnej Ściemy 2015 - nocnego maratonu i półmaratonu Jednym z atrakcyjnych dodatków Nocnej Ściemy, wykorzystywanym często w pogodę i niepogodę, w zimie i lecie, stała się wyjątkowa i trwała chusta biegowa. Zastosowań ma wiele i możemy jej używać zarówno jako nakrycie głowy, apaszkę czy chustę na nadgarstku. Funkcjonalność jest naprawdę duża. Tegoroczny pakiet startowy (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

14 września 2015 r.

Wyjątkowe torby Nocnej Ściemy 2015!

Torba bawełniana w pakietach Nocnej Ściemy 2015 - nocnego maratonu i półmaratonu Jakże miło nam przypominać o tych elementach Nocnej Ściemy, które były z Wami niemal od początku naszych biegów, i które mogą Wam umilić start również w piątej edycji. Jednym z takich dodatków jest bawełniana torba, która może szczycić się swą trwałością i funkcjonalnością :). Wszyscy, którzy już ją posiadają mogą "odśw (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

12 września 2015 r.

Zapraszamy WOLONTARIUSZY!

Wolontariusze w Nocnej Ściemie - najważniejsze ogniwo Gorąco zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w wolontariacie Nocnej Ściemy 2015. Poznajcie bieg "od środka"! Pierwsze spotkanie odbędzie się już 15 września o godz. 19:00 w sali A Urzędu Miejskiego w Koszalinie. Dzięki wolontariatowi będziecie mogli uczestniczyć w jednym z najciekawszych wydarzeń biegowych w bardzo odpowiedzialne (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

11 września 2015 r.

Extra gadżet Nocnej Ściemy i Lider Animatora!

Opaska odblaskowa Nocnej Ściemy - nocnego maratonu i półmaratonu Wraz z naszym istotnym partnerem - Fundacją SportSupport - organizatorem konkursu Lider Animator, którego staliśmy się laureatami w 2013 oraz 2014 roku, wspieranym przez fundację Coca-Cola w Atlancie, przygotowaliśmy dla Was atrakcyjne uzupełnienie pakietów startowych. Nocna Ściema 2015 umili Wam start wyjątkowymi opaskami odblaskowy (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

5 września 2015 r.

Pozostało 10 dni niższych opłat! Zgłaszajcie

Nocna Ściema nocą :)... czy tak będzie to wyglądało? Czy Nocna Ściema 2015 przywita Was księżycową nocą? Wiadomo, że pełnia wypada dwa dni po biegu, więc troszkę do niej będzie brakowało :). Nocna Ściema 2015 jest w zasięgu Waszych możliwości :)... a do tego jeszcze przez 10 dni, czyli do 15 września obowiązuje I termin wnoszenia opłat startowych. Ponownie damy szansę zmierzyć się z dystanse (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |