NOCNA ŚCIEMA 2018 - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin


Nocna Ściema 2019

... 26-27 października
... dziewiąta edycja
... rekordy świata
... maraton poniżej 2 godzin
... półmaraton w kilka minut
... fenomenalne życiówki
... doskonała atmosfera
... prawdziwa, nocna aura
... to nie ściema, to Nocna Ściema®

5 września 2015 r.

Pozostało 10 dni niższych opłat! Zgłaszajcie

Nocna Ściema nocą :)... czy tak będzie to wyglądało? Czy Nocna Ściema 2015 przywita Was księżycową nocą? Wiadomo, że pełnia wypada dwa dni po biegu, więc troszkę do niej będzie brakowało :). Nocna Ściema 2015 jest w zasięgu Waszych możliwości :)... a do tego jeszcze przez 10 dni, czyli do 15 września obowiązuje I termin wnoszenia opłat startowych. Ponownie damy szansę zmierzyć się z dystanse (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

25 sierpnia 2015 r.

Medale... warto biegać w Nocnej Ściemie

Medale Nocnej Ściemy - wyjątkowa kolekcja biegacza Pamiętacie jak wyglądały medale Nocnej Ściemy od jej powstania? Już od samego początku istnienia naszej imprezy "z przymrużeniem oka" zdecydowaliśmy o jej konwencji, która dotychczas nie uległa zasadniczym zmianom. Trzymamy się założonego planu i staramy się realizować misję zarażania bieganiem, gdyż sami jesteśmy w to wkręceni :). Dominująca (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

20 sierpnia 2015 r.

Politechnika Koszalińska naszym partnerem 2015.

Nocna Ściema 2015 i Politechnika Koszalińska Ponownie nawiązaliśmy z Politechniką Koszalińską, a konkretnie ze Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Politechniki Koszalińskiej wspólne porozumienie w działaniu na rzecz Nocnej Ściemy - tym razem w 2015. Zgodnie z Waszymi opiniami z poprzedniej edycji i zadowoleniem z wprowadzonych zmian, również i w piątej edycji naszej flagowej imprezy, BIURO (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

21 czerwca 2015 r.

Zapisy ruszyły. Piąta Nocna Ściema czeka.

Nocna Ściema 2015 - piąty bieg po rekordy świata - maraton, półmaraton Punktualnie wraz z nadejściem najkrótszej nocy w roku ruszyły zapisy do Nocnej Ściemy 2015. Nastąpiło to dokładnie 21 czerwca o 21.32. Wszyscy chętni mogą wprowadzić własny, unikalny napis na swoim numerze startowym. Poza tym każdy może zdecydować z jakim numerem pobiegnie... Wszystko oczywiście zależy od wyboru innych, cz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

4 czerwca 2015 r.

Sami wybierzecie numer startowy i NAPIS na nim!

Numery startowe - Nocna Ściema 2015. Zapisy do Nocnej Ściemy 2015 zostaną uruchomione w najkrótszą noc w roku... czyli 21 czerwca o 21.32. Ponownie szykujemy Wam dodatkową atrakcję związaną z numerami startowymi. Już niemal w każdym biegu otrzymujecie numery startowe z nadrukowanym imieniem, czasem pojawia się nawet Wasze nazwisko. My poszliśmy krok dalej... już przed rokiem oferując Wam wybór n (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

1 czerwca 2015 r.

Nocna Ściema - oficjalny zwiastun!

Nocna Ściema 2015 - zaczynamy! Możemy zaprezentować Wam nowy, oficjalny trailer. Mamy nadzieję, że jeśli nic dotąd nie skutkowało, to właśnie on skłoni Was do udziału w naszym biegu w październiku 2015 :). To już będzie piąta edycja maratonu i półmaratonu, który zadebiutował w 2011 roku. Jak zawsze powalczycie o rekordy świata i wybitne życiówki w prawdziwie nocnym biegu ulicami naszego miasta. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

24 maja 2015 r.

Przebiegli cztery Nocne Ściemy. Czas na piątą

Uczestnicy maratonu Nocna Ściema 2011-2014 Już wkrótce rozpoczniemy zapisy do piątej edycji maratonu i półmaratonu Nocna Ściema w Koszalinie. Ujęcie piąte z kolei odbędzie się jak zawsze w ostatni weekend października. Wtedy ponownie powalczymy o REKORDY ŚWIATA. Wszystkie dotychczasowe edycje maratonu ukończyło 14 Ściemniających weteranów :). Wśród nich pozostała tylko jedna pani! Liczymy na to, że "wspaniała czternastka (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

28 listopada 2014 r.

Wolontariusze Nocnej Ściemy przy torcie :)


Tort Nocnej Ściemy 2014 na uroczystym spotkaniu z wolontariuszami. Można uznać, że Nocna Ściema 2014 oficjalnie zakończyła swój podbój, pozostawiając pole do popisu piątemu ujęciu - czyli małemu jubileuszowi, który szykuje się w przyszłym 2015 roku. Po raz kolejny postanowiliśmy zakończyć przygodę ze Ściemą uroczystym spotkaniem z wolontariuszami - głównymi realizatorami naszej biegowej inicjatywy, d (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

14 listopada 2014 r.

Tort Nocnej Ściemy 2014 już 25 listopada!

Cukiernia Artystyczna Fantazja w Koszalinie Zapraszamy wszystkich Wolontariuszy zarówno indywidualnych jak i całe grupy zorganizowane :) oraz przedstawicieli naszych Partnerów i Mediów, którzy przyczynili się do realizacji i nagłośnienia czwartej edycji Nocnej Ściemy, na specjalne i uroczyste spotkanie podsumowujące coroczną imprezę biegową. Spotkanie odbędzie się 25 listopada (wtorek) o godzinie 1 (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

5 listopada 2014 r.

Dyplomy z medalami Nocnej Ściemy 2014

Dyplom w maratonie Nocna Ściema 2014. Śpieszymy z informacją, że udostępniliśmy właśnie możliwość wyświetlenia i tym samym uzyskania dyplomu w formie elektronicznej z Nocnej Ściemy 2014. Podobnie jak przed rokiem, wystarczy w stosownym formularzu wpisać swój numer startowy oraz przebrnąć przez specjalny filtr antyspamowy :). WYŚWIETL SWÓJ DYPLOM Zgodnie z zapoczątkowanym nurtem w 2013 roku ponow (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

27 października 2014 r.

Kilka słów "po", czyli mowa końcowa :).

Hej wszystkim. Dziękuję wpierw za olbrzymią ilość pochlebnych opinii i tych spostrzeżeń, które motywują do dalszych działań. Szczególnie istotne są informacje o tych zmianach, które wyszły na dobre i tych, które niekoniecznie były trafione w dziesiątkę. Koszalin ustrzelony został kolejnym nalotem biegaczy :). Było Was o niemal setkę więcej niż przed rokiem, choć dystans maratonu był aż o 30% mniej uczęszczany niż w 2013 roku... jednak straty zniwelowała połówka, która odnotowała 35% wzr (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

26 października 2014 r.

Wyniki Nocnej Ściemy 2014!

Wyniki w Nocnej Ściemie 2014 - indywidualnie i drużynowo! Już są... nareszcie :). WYNIKI - indywidualne i drużynowe Po swojej drzemce :), gdyż już siły nie pozwoliły na więcej po powrocie do domciu około godziny 14... usiadłem przed ekran i wrzuciłem dla Was wyniki. Mam nadzieję, że większość zrealizowała swój cel, a Nocna Ściema 2014 przechodząc do historii zapadła Wam głęboko w pamięci... tej (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

25 października 2014 r.

RPO WZ wspiera Nocną Ściemę 2014

Regionalny Program Operacyjny Województwa Zachodniopomorskiego ponownie współfinansuje Nocną Ściemę Dzięki środkom unijnym, które otrzymało nasze Województwo zmienia się obraz naszych osiedli, dzielnic i miast. 862 mln euro zostały wykorzystane na budowę nowych i renowację istniejących budynków, zakup specjalistycznego sprzętu do szkół, szpitali, przedsiębiorstw oraz budowę ponad 200 km dróg. Powstają nowe pla (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

23 października 2014 r.

ZGŁOSZENIA I OPŁATY PRZYJMUJEMY DO STARTU!

W Nocnej Ściemie 2014 przyjmujemy zapisy i opłaty niemal do samego startu! Jeśli masz wątpliwości, czy można jeszcze zgłosić swój udział - rozwiewamy je :). WCIĄŻ MOŻNA SIĘ ZGŁASZAĆ. Zapisać się oraz wnieść opłaty za uczestnictwo można w biurze zawodów, które otwieramy w sobotę o godzinie 16.00 w hali sportowej Politechniki Koszalińskiej przy ulicy Racławickiej. Jeśli dokonasz jej przelewem w ostatnim mo (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

17 października 2014 r.

Mieszkańcy Koszalina powalczą o unikalne trofe

Unikalne trofeum dla zwycięzców w kategorii mieszkańców Koszalina! Mieszkańcy Koszalina, którzy będą triumfowali na obu dystansach zarówno wśród Pań jak i Panów w kategorii najszybszych zawodników z naszego miasta , uhonorowani zostaną unikalnym, szklanym i mocno Ściemnianym trofeum :). Mamy nadzieję, że będzie to dodatkowym bodźcem do walki o jak najlepsze zaprezentowanie się w Nocnej Ściemie 2014 (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |