NOCNA ŚCIEMA 2018 - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin


Nocna Ściema 2018

... 27-28 października
... ósma edycja
... rekordy świata
... maraton poniżej 2 godzin
... półmaraton w kilka minut
... fenomenalne życiówki
... doskonała atmosfera
... prawdziwa, nocna aura
... to nie ściema, to Nocna Ściema®

3 października 2014 r.

DPP wraz z marką PITBULL na Nocnej Ściemie

DPP - właściciel marek Pitbull, Control Firma Drink Dystrybucja Polska Sp. z o.o. została partnerem Nocnej Ściemy 2014. Drink Dystrybucja Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem napojów produkowanych przez firmę Drinktech oraz producentem marek prywatnych. W ofercie można znaleźć napoje energetyczne - marki takie jak Pitbull, Control czy Truck oraz szereg produktów dedykowanych dla klubó (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

2 października 2014 r.

Nocna Ściema na deskach Bałtyckiego Teatru Dra

Nocna Ściema 2014 na Dużej Scenie Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie Nocna Ściema 2014 pojawiła się już w oficjalnym programie Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie. Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami oficjalne otwarcie nastąpi w tym okazałym miejscu na Dużej Scenie. Tam zaprezentujemy m.in. pokaz taneczny oraz seans filmowy. Teatr już po raz drugi będzie gościł uczestników wyj (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

2 października 2014 r.

DAJAR tworzy "STREFĘ CIEPŁA".

DAJAR tworzy -strefę ciepła- dla Nocnej Ściemy 2014 Firma DAJAR w ramach współpracy przy organizacji Nocnej Ściemy 2014 zdecydowała się na specjalne wykorzystanie swoich produktów, które mogą być bardzo funkcjonalne dla wszyskich, którzy wystartują w naszej imprezie. Aby uprzyjemnić uczestnikom chwile chłodu po zakończeniu rywalizacji, zdecydowaliśmy o utworzeniu specjalnej i jedynej w swoim rodzaju (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

1 października 2014 r.

KUPIEC i dodatki w pakiecie startowym...

KUPIEC po raz kolejny partnerem Nocnej Ściemy Firma KUPIEC po raz kolejny stała się partnerem Nocnej Ściemy. W ramach współpracy wszyscy uczestnicy mogą liczyć na specjalny dodatek - zdrowy produkt ze smyczą :) - przekazywany wraz z pakietami startowymi. KUPIEC należy do największych producentów zdrowej żywności w Polsce. Na rynku funkcjonuje od 1987 roku. Większość oferowanych produktów wpis (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

30 września 2014 r.

Lotto sponsorem Nocnej Ściemy 2014

Lotto sponsorem Nocnej Ściemy 2013 Do grona srebrnych sponsorów Nocnej Ściemy 2014 ponownie dołączył Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie czyli znana wszystkim marka LOTTO. Udana współpraca przy realizacji edycji 2013 i prezentacja marki LOTTO podczas jednej z najciekawszych imprez biegowych będzie kontynuowana w bieżącym 2014 roku. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

29 września 2013 r.

41. Berlin Marathon z REKORDEM ŚWIATA

Rekord świata podczas 41. Berlin Marathon 28 września 2014 roku kenijczyk Dennis Kimetto stał się nowym rekordzistą świata w maratonie. Uzyskał on czas 2 godzin 2 minut 57 sekund, czyli o 26 sekund poprawił dotychczasowy, zeszłoroczny rekord Wilsona Kipsanga (również z Berlina). Berlin okazuje się ponownie miejscem, gdzie w ostatnich latach padają najlepsze wyniki na królewskim dystansie. Tym samym zmie (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

26 września 2014 r.

Spotkanie wolontariuszy - 30 września o 19.oo

Zapraszamy wszystkich chętnych na kolejne spotkanie wolontariuszy Nocnej Ściemy 2014. Zachęcamy do udziału w wolontariacie każdego, kto chce poświęcić trochę swojego czasu innym podczas przygotowania i realizacji jednej z najciekawszych imprez biegowych w Polsce. Chcielibyśmy Wam przybliżyć ideę wolontariatu podczas imprez sportowych, przedstawić Wam Nocną Ściemę i zaprezentować obszar działań, który przeznacz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

24 września 2014 r.

Chusty wielofunkcyjne - ponownie dla wszystkich!

Chusta wielofunkcyjna - dla wszystkich uczestników Nocnej Ściemy 2014 W zasadzie znowu Was próbujemy zanudzać niezbyt istotnymi informacjami. Ponownie pakiety Nocnej Ściemy składać się będą z funkcjonalnych i atrakcyjnych elementów, a więc nic nowego się nie dzieje :). Całą zawartość możecie na bieżąco sprawdzać w zakładce "Pakiety startowe i nagrody". Po raz kolejny, jak to już było w roku ubiegłym, uzu (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

21 września 2014 r.

SZABEL wspiera zabezpieczenie trasy!

Agencja Ochrony SZABEL na Nocnej Ściemie 2014 Po raz kolejny Agencja Ochrony "SZABEL" wspomoże nas w zabezpieczeniu trasy Nocnej Ściemy 2014. Po raz trzeci z kolei na trasie naszego biegu pojawi się wsparcie, które będzie czuwać nad Waszym bezpieczeństwem i zabezpieczeniem części trasy. Mamy jednak nadzieję, że obędzie się bez interwencji :), czyli chcielibyśmy by zapanowała totalna nuda w tym zakresie. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

13 września 2014 r.

Dla wszystkich maratonek...

Panie nagrodzone w Nocnej Ściemie 2013 upominkami od Pani Teresy Bielak (Avon Koszalin) Po raz kolejny nagrodzimy wszystkie Panie. Te, które ukończą maraton otrzymają zestawy upominkowe firmy Avon. Są one ufundowane samodzielnie przez Teresę Bielak (koordynatorkę Avon Koszalin). Pani Teresa we wszystkich poprzednich edycjach Ściemy wspierała nasze działania i dała się "we znaki" dziewczynom uczestniczącm w nasz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

13 września 2014 r.

Nocna Ściema dla TOZ w Biegu na 6 Łap

Nocna Ściema wspiera Bieg na 6 Łap Tym razem Nocna Ściema i jej sprzymierzeńcy, czyli rewelacyjna grupa Rozbieganych Babeczek z Baśką na czele, uczestniczyła w zacnej inicjatywie - Biegu na 6 Łap. Skorzystaliśmy z możliwości wyprowadzenia niemal setki piesków ze schroniska na bardzo miły i długi spacer. Zachęcamy Was do podobnych działań w Waszej okolicy. Warto. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

13 września 2014 r.

Nocna Ściema dla niepełnosprawnych

Nocna Ściema wyróżniona przez Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych IKAR w Koszalinie Nocna Ściema została wyróżniona za działania na rzecz niepełnosprawnych podczas 25-lecia Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych IKAR w Koszalinie. Wraz z podziękowaniami przekazany został nam okolicznościowy medal. Serdecznie dziękujemy. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

8 września 2014 r.

Pierwszy termin opłat - do 12 września.

Przypominamy, że pierwszy termin wnoszenia opłat upływa w piątek, czyli 12 września. Więc pozostało niewiele czasu na najkorzystniejszy dla Was wariant. Przy dokonaniu wpłaty do piątku start w półmaratonie = 49 złotych, a w maratonie = 79 złotych. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

5 września 2014 r.

Wydawnictwo Galaktyka i najnowsze książki.

Książki wydawnictwa Galaktyka... dla szczęśliwców w Nocnej Ściemie 2014 Wydawnictwo Galaktyka po raz kolejny przekazało najnowsze pozycje książkowe, które trafią do uczestników Nocnej Ściemy 2014 podczas oficjalnego zakończenia naszej imprezy - czyli już nad ranem po Waszych zmaganiach ze spowitą w ciemnościach trasą. Tym razem szczęśliwcy będą mieli możliwość wyboru pomiędzy takimi tytułami jak: (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

30 sierpnia 2014 r.

Nocna Ściema w 39 sekund - klip

Nocna Ściema w 39 sekund - Studio Kreatywne Krótki Zapraszamy do obejrzenia naszego -krótkiego- klipu, który trwa raptem 39 sekund... co tu dużo mówić... lepiej obejrzeć... Studio Kreatywne Krótki (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |