NOCNA ŚCIEMA 2018 - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin


Nocna Ściema 2018

... 27-28 października
... ósma edycja
... rekordy świata
... maraton poniżej 2 godzin
... półmaraton w kilka minut
... fenomenalne życiówki
... doskonała atmosfera
... prawdziwa, nocna aura
... to nie ściema, to Nocna Ściema®

21 października 2013 r.

Pakiety startowe - już od PIĄTKU!

Koperta z pakietu startowego Umożliwimy Wam odbiór pakietów startowych już w PIĄTEK, czyli 25 października. Będzie to możliwe w naszym tymczasowym biurze zawodów w godzinach od 19:00 do 21:00 - czyli przez gorące dwie godziny. Zapraszamy na ul. Matejki 19 w Koszalinie - miejsce zostanie oznaczone naszymi "okolicznościowymi" banerami, tak by było pewne, że znajdujecie się we właściwym miejscu. Prosim (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

21 października 2013 r.

Pokaz tańca i rozgrzewka...

Studio Tańca PASJA Podczas oficjalnego otwarcia Nocnej Ściemy 2013 zostanie zaprezentowany kilkunastominutowy pokaz tańca zaaranżowany przez Studio Tańca PASJA. Po pokazie nastąpi projekcja filmu "Spirit of the Marathon". Tuż przed startem przeprowadzona zostanie rozgrzewka przy muzyce - specjalnie przygotowana przez instruktorów Studia Tańca Pasja. Studio Tańca Pasja Roberta Rowińskiego -zwycięz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

19 października 2013 r.

Szybkie numerki - startowe - już czekają.

Szybkie numerki :) - startowe - Nocna Ściema 2013 Numerki startowe, które wczepicie na swoją przednią stronę mocy, czekają już na Was. Ich szybkość jest niezaprzeczalna, a nowatorska i innowacyjna konstrukcja pozwala cieszyć się 60-minutową bonifikatą utrwalaną na zegarach podczas biegu. Nasze numerki są po prostu najszybsze! :) Wszyscy, którzy zdążyli z opłatą startową nam przekazaną będą mogli c (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

19 października 2013 r.

Coś... dla wszystkich Pań!

Zestaw upominkowy AVON od Pani Teresy Bielak Tym razem prezentujemy atrakcyjny zestaw upominków firmy AVON od Pani Teresy Bielak - AVON Koszalin. Trafi on do każdej z Pań, które ukończą maraton i będą obecne na uroczystym zakończeniu Nocnej Ściemy 2013. Miło nam dodać, iż pozostałe Panie, startujące na dystansie półmaratonu i obecne na zakończeniu, mogą również liczyć na atrakcyjny upominek. Będzie t (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

18 października 2013 r.

Skromna część atrakcji, które już czekają.

Zegarki z GPS i monitorem serca GARMIN FR 110 HR Przypominamy Wam o kilku atrakcjach, które czekają na Was w pakietach startowych oraz poza nimi. Staraliśmy się przygotować wiele elementów, które uatrakcyjnią Wasz pobyt w Koszalinie i będą jednocześnie przypominać Wam naszą nietypową imprezę biegową. Wierzymy, że będzie to czas, który wielokrotnie i mile będziecie wspominać... a w ostatni weekend p (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

18 października 2013 r.

RPO dla zdrowia i wygody

Regionalny Program Operacyjny Województwa Zachodniopomorskiego Bieg Nocna Ściema odbywa się w jesiennej porze, kiedy temperatura powietrza potrafi obniżyć się znacznie, osiągając niekiedy okolice zera stopni. Aby zapewnić uczestnikom biegu jak najlepsze warunki podczas pokonywania kolejnych kilometrów, dzięki Regionalnemu Programowi Operacyjnemu Województwa Zachodniopomorskiego (RPOWZ) stało się możliwe (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

17 października 2013 r.

GRUPA ENERGA sponsorem Nocnej Ściemy 2013

Grupa Energa sponsorem Nocnej Ściemy 2013 Miło nam poinformować, że Grupa Energa została Sponsorem Nocnej Ściemy 2013. Grupa ENERGA już od ponad czterech lat prowadzi program ENERGA dla Ciebie. Jest on wyrazem zaangażowania Grupy w ważne inicjatywy społeczności lokalnych. Promuje działania skupione wokół wartości: człowiek, radość życia, edukacja, środowisko, ekologia, bezpieczeństwo, przyszłość dzieci. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

13 października 2013 r.

MEDALE z NUMEREM SERYJNYM

Stowarzyszenie Terapeutów Ponownie nie będziemy owijać w bawełnę, bo bawełnę będziecie mieć jeszcze w pakietach startowych :). Jak przystało na Nocną Ściemę, tak i trzeci raz z rzędu wyższa konieczność wymaga od nas tego, by było coś innego :). Po raz kolejny (trzeci z kolei) w maratonie medale przygotuje ekipa osób autystycznych ze Stowarzyszenia Terapeutów w Warszawie. Wszelkie prace nadzoruje poświęcają (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

13 października 2013 r.

Ostatni dzień NIŻSZYCH OPŁAT (13 październik

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi wpłaty w sobotę lub niedzielę uspokajamy, że opłaty startowe odnotowane na naszym koncie w poniedziałek (14 października) nie będą wymagały wnoszenia dopłat, mimo iż termin ich wpływu będzie przekroczony. Także jeszcze dziś dokonujcie przelewów, by nie było żadnych wątpliwości :). Przypominamy, że drugi termin wnoszenia opłat, który umożliwia tańsze "ściemnianie", upływa 1 (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

11 października 2013 r.

Bieg po dotacje unijne - RPO WZ

Regionalny Program Operacyjny Województwa Zachodniopomorskiego Dzięki środkom unijnym, które otrzymało nasze Województwo zmienia się obraz naszych osiedli, dzielnic i miast. 862 mln euro zostały wykorzystane na budowę nowych i renowację istniejących budynków, zakup specjalistycznego sprzętu do szkół, szpitali, przedsiębiorstw oraz budowę ponad 200 km dróg. Powstają nowe place zabaw, tereny rekreacyjne i ścieżk (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

9 października 2013 r.

Koszulki... Jedna czy dwie? Oto jest pytanie.

Koszulka bawełniana (wszyscy) i biegowa (maraton) - z długimi rękawami Prezentujemy wizualizację koszulek, które trafią do Waszych rąk. Wersję bawełnianą z długimi rękawami otrzymacie wszyscy już w biurze zawodów - wraz z pozostałymi atrakcjami pakietów startowych. Wersja biegowa z dodatkową informacją o ukończeniu maratonu zarezerwowana będzie dla tych, którzy uporają się z królewskim dystansem Nocnej Ściemy. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

9 października 2013 r.

Seans filmowy w Teatrze. Spirit of the Marathon.

Podczas oficjalnego otwarcia Nocnej Ściemy 2013, które będzie miało miejsce w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w Koszalinie, zaprezentujemy Wam film "Spirit of the Marathon". Będzie to więc niebywała okazja, do obejrzenia tego tytułu na dużym ekranie. Pasjonująca opowieść o tych, którzy przygotowują się do pokonania królewskiego dystansu. Od amatorów do profesjonalnych biegaczy. Pięć różnych historii, pięć osób, które (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

3 października 2013 r.

Niższe opłaty TYLKO do 13 października.

Przypominamy, że drugi termin wnoszenia opłat, który umożliwia tańsze "ściemnianie", upływa w niedzielę 13 października. Do tego czasu obowiązują opłaty startowe w wysokości 59 złotych za półmaraton oraz 99 złotych za maraton. Decyduje oczywiście data wpływu na konto organizatora, prosimy więc o wcześniejsze dokonywanie przekazów. Jeśli chcecie dokładniej poznać zawartość pakietów startowych - zapraszam do lektury (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

3 października 2013 r.

Spotkania wolontariuszy - 10 i 17 października

Zapraszamy wszystkich chętnych na kolejne spotkania wolontariuszy Nocnej Ściemy 2013. Zachęcamy do udziału w wolontariacie każdego, kto chce poświęcić trochę swojego czasu innym podczas przygotowania i realizacji jednej z najciekawszych imprez biegowych w Polsce. Chcielibyśmy Wam przybliżyć ideę wolontariatu podczas imprez sportowych, przedstawić Wam Nocną Ściemę i zaprezentować obszar działań, który przeznacz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

1 października 2013 r.

Drużyny: również w półmaratonie!

Karta zgłoszeniowa drużyn - maraton i półmaraton W "połówce" możecie dokonać cudu :). 4 x maraton z czasem poniżej 8 godzin? 4 x półmaraton łamiąc godzinę, lub dwie? To możliwe tylko na Ściemie. Podjęliśmy decyzję, aby klasyfikacja drużynowa prowadzona była również na dystansie półmaratonu. Tak więc zbierając się w co najmniej 4-osobowe zespoły biegnące ten sam dystans będziecie mogli rywalizować wspólnie z innymi "czwórkami". Liczba osób w zespole może być dowolna. Jedna osoba może należeć wyłącznie (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |