NOCNA ŚCIEMA 2018 - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin


Nocna Ściema 2019

... 26-27 października
... dziewiąta edycja
... rekordy świata
... maraton poniżej 2 godzin
... półmaraton w kilka minut
... fenomenalne życiówki
... doskonała atmosfera
... prawdziwa, nocna aura
... to nie ściema, to Nocna Ściema®

11 września 2016 r.

II termin. Niższe opłaty do 13 września.

Nocna Ściema 2016... miejsce startu i mety Jaka tym razem będzie Nocna Ściema? Zapewne wyruszy na podbój nocy już po zmroku :). Nastrojowy klimat będzie pogłębiony przez oświetlenie stadionu, a start solidnie uzupełni Wam poziom adrenaliny przed zbliżającą się walką z dystansem. Tym razem do pokonania będzie mniej okrążeń, a każde z nich będzie liczyło 7 kilometrów. Toteż mobiliz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

9 września 2016 r.

Nocna Ściema 2016 AFGHAN EDITION!

Nocna Ściema 2016 AFGHAN EDITION! Nocna Ściema 2016 w Afganistanie. EXPORTOWA EDYCJA SPECJALNA! W tym samym czasie co w Polsce powinna ruszyć wyjątkowa edycja realizowana w bazie wojskowej w Afganistanie. Postaramy się przedstawiać Wam ciekawostki związane ze Ściemą "na wyjeździe" :). Do Afganistanu trafią oczywiście pakiety startowe oraz medale, a żołnierze będą m (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

9 września 2016 r.

Wzór koszulki Nocnej Ściemy 2016 wybrany!

Wybraliście wzór koszulki Nocnej Ściemy 2016. Drugie pytanie - drugie rozstrzygnięcie... bez Ściemy :). Niniejszym pragniemy zaprezentować Wam wybraną wersję naszego produktu tekstylnego... o którym jeszcze z pewnością napiszemy - więc szykujcie się na kolejne ciekawe i istotne pytania :). Obserwujcie profil Nocnej Ściemy na FB. Jak część z Was już mogło się przekonać - (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

5 września 2016 r.

Medale Nocnej Ściemy 2016. Ekologicznie.

Jaki będzie medal Nocnej Ściemy 2016? Na razie prezentujemy jego prototyp. Część z Was przywykła już do tego, że Nocna Ściema oferuje Wam nietypowe rozwiązania... w końcu sam bieg jest Ściemą i do tego Nocną :). Jedni wolą tradycyjne, inni unikalne... a chodzi o medale. W kolejnych edycjach staraliśmy się sprostać zadaniu i opracować takie rozwiązanie dla medali, które pozwoli (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

5 września 2016 r.

Torby Nocnej Ściemy 2016. Wasz wybór!

Wybraliście wzór torby Nocnej Ściemy 2016. Nocna Ściema to bieg na dystansie maratonu i półmaratonu, na kształt którego mogą mieć wpływ wszyscy uczestnicy! Wychodząc Wam naprzeciw, by zwiększyć Wasze zaangażowanie w tworzenie Nocnej Ściemy 2016, zadaliśmy pierwsze pytanie i obiecujemy że zadamy jeszcze więcej równie istotnych, lub jeszcze bardziej ważnych :). Obserwujcie profil (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

27 sierpnia 2016 r.

Najniższe opłaty do 31 sierpnia. Ściema?

Nocna Ściema 2016... księżyca nie będzie... nie Ściemniamy! Czy tym razem trasę podświetli księżyc? Gwarantujemy, że to nie będzie możliwe... a niebo spowiją zupełne ciemności - 30 października zarezerwowaliśmy brak księżyca na nieboskłonie :)... jak Ściemniać, to na całego. Ponownie gwarantujemy wyjątkowe rezultaty. Zapewne ponownie zostanie złamana bariera dwóch godzin w maratonie... to mo (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

20 czerwca 2016 r.

6 godzin do zapisów... 131 dni do startu :)

Nocna Ściema Już tylko kilka godzin dzieli Was od momentu rozpoczęcia zgłoszeń do Nocnej Ściemy 2016. Oficjalne otwarcie zgłoszeń nastąpi o 21:32, czyli punktualnie o zachodzie słońca, wraz z nadejściem najkrótszej nocy roku w Koszalinie :). Ponownie będziecie bić rekordy życiowe i świata w jedynym takim biegu na świecie... a z pomocą przyjdzie zmiana czasu letniego w zimowy - gdy zegarki powrócą na godzinę (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

14 czerwca 2016 r.

Za tydzień ruszają zapisy Nocnej Ściemy 2016!

Nocna Ściema 2016 - numery startowe z własnym napisem. Kolejny, piękny biegowy rok za nami. Przed nami już szósta edycja Nocnej Ściemy, w której rekordy świata i życiówki są w zasięgu każdego! Nie bez powodu zmiany czasu jeszcze nikt nie zniósł :). Zapisy do Nocnej Ściemy 2016 uruchomimy jak przed rokiem, w najkrótszą noc w roku... co tym razem nastąpi 20 czerwca punktualnie o 21.32. Ponownie s (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

12 listopada 2015 r.

Szczęśliwa trzynastka Nocnej Ściemy 2015.

Zaliczyli wszystkie maratony Nocnej Ściemy od 2011 do 2015 roku. Mamy zaszczyt przedstawić najwytrwalszą, wyjątkową i zapewne najszczęśliwszą trzynastkę Nocnej Ściemy. Po pięciu edycjach maratonu, który zapoczątkowany został w 2011 roku, na placu boju pozostało 13. osób z ukończonymi wszystkimi biegami na królewskim dystansie. Z zaszczytnego grona z poprzedniej edycji wykruszył się jedynie jeden uczestnik. Ozn (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

10 listopada 2015 r.

Wyjątkowy tort Nocnej Ściemy 2015.

Tort dla Wolontariuszy Nocnej Ściemy 2015 Wyjątkowa okazja do przygotowania wyjątkowego tortu. Skosztować go mogli nasi wspaniali Wolontariusze, z którymi spotkaliśmy się 3 listopada. Spotkanie zaszczycili goście specjalni z Wiceprezydentem Koszalina Andrzejem Kierzkiem na czele. Wiceprezydent kroił i serwował słodką nagrodę osobiście :). Wolontariusze otrzym (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

8 listopada 2015 r.

Prezent od wnuczki po pierwszym półmaratonie

Prezent od wnuczki na pamiątkę Nocnej Ściemy Każdy z uczestników odbierał swój bieg w Nocnej Ściemie indywidualnie. Każdy zapewne ma odmienne wspomnienia i przyjemne akcenty, które wiązały się ze startem. Iwona, która wystartowała z regularnym bieganiem w sierpniu doczekała się swojego pierwszego półmaratonu właśnie w Koszalinie... a po powrocie ogromną radość sprawił jej dodatkowy pre (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

1 listopada 2015 r.

Tort dla wolontariuszy Nocnej Ściemy 2015.

Tort Nocnej Ściemy Jak co roku tak i tym razem zwieńczeniem Nocnej Ściemy będzie wyjątkowe spotkanie przy torcie. Zasiądą przy nim wolontariusze zaangażowani w przygotowanie i realizację najlepszej koszalińskiej imprezy biegowej, jednego z najbardziej rozpoznawalnych biegów nocnych w Polsce. Na spotkanie zapraszamy już we wtorek, 3 listopada na godz. 19:00 do auli I L.O. im. St. Dubois w K (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

31 października 2015 r.

Relacja filmowa z Nocnej Ściemy 2015.

Relacja filmowa z Nocnej Ściemy 2015. Mamy dla Was wyjątkową relację filmową z Nocnej Ściemy 2015. Możecie odświeżyć swoją pamięć i zobaczyć, jak Nocna Ściema wyglądała oczami obserwatorów :). Nagraniem ujęć i montażem zajął się Piotr Sienicki, który zarzucił dla tej funkcji możliwość pokonania naszej trasy w biegu :). Efekt jest naprawdę niezły. W dalszym ciąg (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

26 października 2015 r.

Blisko 800 biegaczy Nocnej Ściemy 2015!

Wyniki w Nocnej Ściemie 2015 - indywidualnie i drużynowo! WYNIKI - indywidualne i drużynowe Jak już zapewne zauważyliście, wyniki Nocnej Ściemy 2015 pojawiły się w niedzielę, późnym popołudniem :). Na starcie stanęło ponad 800 chętnych do uporania się z wymagającą trasą. Metę osiągnęło kilka osób mniej od tej imponującej liczby, lecz mimo to cała Ściema odnotowała (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

24 października 2015 r.

Garść informacji na chwilę przed startem :).

Plakat Nocnej Ściemy 2015 - maratonu i półmaratonu w Koszalinie Do Nocnej Ściemy 2015 pozostały 2 dni i 2 godziny... to niewiele, ale może jeszcze przyda się Wam dodatkowa wiedza z zakresu organizacyjnego :). Jeśli wciąż się wahasz... w dalszym ciągu możesz stać się uczestnikiem piątej edycji wyjątkowego maratonu i półmaratonu. Zapraszamy więc do lektury kilku powtarzających się istotnych pytań, które mogą rozwiać Wasze wątpliwości :). Piszemy o biurze, zapisach, pakietach i ich odbiorze, drużynach, trasie, oznaczeniu kilometrów, toaletach, prysznicach i kilku innych za (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |