NOCNA ŚCIEMA 2020 - złota edycja - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin

Data wpisu: 1 listopada 2013 r.
Ostatnie zmiany: 1 listopada 2013 r.
Autor: SFX

Dziękujemy! Thanks! Danke! Kiitos! Дзякуй!

Nocna Ściema 2013

Dziękujemy Wam za uczestnictwo
w Nocnej Ściemie 2013.

Odnotowaliśmy kolejny intensywny wzrost zainteresowania, choć biegi odbywają się w ostatni weekend października, a do tego w nocy :). Na metę maratonu wbiegło 200 osób (cztery uzyskały rekord świata - w tym jedna kobieta), półmaraton ukończyło 437 osób (260 z wynikiem lepszym od rekordu)... oczywiście nie wspominamy o rekordach życiowych - bo tych było zdecydowanie więcej.

Jak rośnie Wasze zainteresowanie Nocną Ściemą?
(podajemy liczbę osób, które zostały sklasyfikowane)

Maraton: 96 [2011] -> 123 [2012] -> 200 [2013] -> ??? [2014]
Półmaraton: 109 [2011] -> 264 [2012] -> 437 [2013] -> ??? [2014]

Dodatkowo po raz kolejny prowadziliśmy klasyfikację drużynową, po raz pierwszy jednak również na dystansie półmaratonu. Tu też mogliście poszczycić się wynikami spoza granic realności! Ku zaskoczeniu uczestników "drużynówki" zrobiliśmy Wam niespodziankę w postaci nagród finansowych dla pierwszych trzech drużyn na podium (zarówno w maratonie jak i półmaratonie). Mamy nadzieję, że było to miłym akcentem na zakończenie :).

Nocna Ściema 2013 wspomogła też potrzebujących.
Dwie pierwsze edycje Nocnej Ściemy przyniosły dotąd łącznie 9'079 złotych wsparcia na cele dobroczynne.
Tym razem, podczas uroczystego zakończenia, przekazaliśmy symboliczne czeki o łącznej wartości 5'000 złotych pięciu instytucjom.

Serdecznie dziękujemy
wszystkim zaangażowanym
w realizację Nocnej Ściemy 2013.

Nasza impreza nie odbyłaby sie bez wsparcia sponsorów - LOTTO, Grupa Energa, KMT Stal, Urząd Miejski w Koszalinie, Regionalny Program Operacyjny Województwa Zachodniopomorskiego.

Równie istotnym było liczne wsparcie wszystkich wolontariuszy indywidualnych oraz grup zorganizowanych (Liceum Ogólnokształcące nr 2 im. Władysława Broniewskiego, Zielony Szczep Hufca ZHP w Koszalinie, MOAS w Koszalinie). Należy się Wam ogromny szacunek za włożoną pracę i poświęcenie - a komentarze i opinie dobitnie pokazują, kto jest najważniejszy w bezpośrednim kontakcie z uczestnikami.

Dziękujemy wszystkim naszym partnerom, którzy przyczynili się do przygotowania elementów organizacyjnie niezbędnych oraz wielu dodatkowych atrakcji w naszej imprezie. Każdy "drobiazg" jest istotny, a ich połączenie w całość prezentuje Nocną Ściemę jako imprezę kompletną i profesjonalną.

Osobiście, pełniąc funkcję prezesa zarządu, dziękuję pozostałym członkom Zarządu za poświęcenie tysięcy godzin pracy społecznej dla zrealizowania naszego głównego celu w 2013 roku.

Oczywiście liczymy, że i kolejnym razem nas nie zawiedziecie. Zapraszamy do dalszej współpracy.

Mapa strony | Aktualności | Czym jest? | Regulamin | Trasa | Nagrody | Wyniki | Zdjęcia | Sponsorzy | Wolontariusze | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2011-2017
by

Na stronie przebywa: 3 Online

Pokaż liste