NOCNA ŚCIEMA 2020 - złota edycja - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin

Data wpisu: 17 października 2014 r.
Ostatnie zmiany: 17 października 2014 r.
Autor: SFX

Nocna Ściema - impreza tworzona z pasją!

Nocna Ściema - impreza tworzona z pasją!

Nocna Ściema, która zaistniała wśród biegów już w swoim debiucie w 2011 roku, stała się w krótkim czasie imprezą znaną przez wielu w każdym zakątku naszego kraju. Co więcej, trafiła również poza granice Polski. Mimo wielu przeciwności i sceptycznych komentarzy przed jej pierwszą edycją okazała się wielkim sukcesem. Stała się pierwszym poważnym i profesjonalnym biegiem realizowanym nocą w środku miasta, rodzynkiem wśród wielu innych imprez.

Nocna Ściema to bieg realizowany z pasją. Z pasją do biegania i z pasją do organizowania. Wszystko za sprawą osób, które ją tworzą i w pełni angażują się w cel i ideę, jaką jest oferowanie najwyższej jakości z najwyższą możliwą dostępnością. Wszystko to mimo bardzo ograniczonych możliwości finansowych będących ułamkiem dla imprez wysokobudżetowych. Ale nawet to udaje nam się przełożyć w dbałość o szczegóły, wizerunek czy też bogatą zawartość pakietów startowych oraz dodatkowe atrakcje dla wszystkich uczestników.

Najważniejszą mimo wszystko jest przyjazna atmosfera - której u nas nigdy nie brakowało... i choćby pogoda nie sprzyjała, zawsze będzie gorąco i naprawdę rodzinnie. Choć skala Ściemy rośnie z roku na rok, to wciąż chcielibyśmy by pozostała imprezą kameralną, gdzie tłum nie jest anonimowy, lecz integruje się z całym otoczeniem, wolontariuszami i nami - organizatorami.

Dzięki "zakręconej" grupie ludzi niemożliwe stało się możliwym i kontynuujemy swoją batalię o wejście do ścisłej czołówki najlepiej ocenianych i odbieranych biegów w Polsce, a może i jeszcze dalej. Pracujemy nad każdym aspektem i bierzemy pod uwagę niemal każdą Waszą sugestię. Dążymy do tego by utrzymywać z wszystkimi naszymi uczestnikami bezpośredni kontakt i traktować każdego z Was jak najlepszych przyjaciół - z szacunkiem i uwagą. Dzięki wspaniałym Wolontariuszom możemy przenosić góry!

Za każdym razem próbujemy wprowadzać kolejne innowacje. Oczywiście należy do nich już sam charakter nocnego biegu i szansy na wielkie wyniki - w końcu biegamy gdy czas letni ustępuje zimowemu... a odjęta godzina upiększa nam nasze wyniki.
Od początku proponujemy seanse filmowe, które uprzyjemniają Wam oczekiwanie na start - do tego odbywają się w teatrze, który nigdzie indziej nie otwiera imprez sportowych, a tym bardziej nie umożliwia prezentacji filmów. Co więcej, jest to jedyny dzień w roku, gdy w tak prestiżowym miejscu nie obowiązuje strój galowy.
W tym roku macie możliwość samodzielnego wybierania swoich numerów startowych.
Medale, które otrzymujecie, są zawsze niepowtarzalne - wykonywane przez osoby z autyzmem - podopiecznych Stowarzyszenia Terapeutów (maraton) oraz wychowanków Liceum Plastycznego w Koszalinie (półmaraton).

Trzymamy się przy tym surowych reguł jakie wprowadziliśmy od początku naszego istnienia - stawiamy na przejrzystość i jasność w działaniu. Nie robimy wyjątków.

Staramy się tworzyć również wiele innych inicjatyw. Większość z nich dostępnych jest za zupełną darmochę dla uczestników. W 2015 roku będzie ich co najmniej 12. Po raz pierwszy nasi biegacze spróbują swych sił m.in. w biegu na dystansie 100 km - Leśna Piątka Ultra, czy też bardzo wymagającym eXtremalnym Biegu Godzinnym. Działamy też na rzecz innych tworząc Leśną Piątkę dla WOŚP. Nie pomijamy w działaniach naszych milusińskich, którym dedykujemy Leśną Piątkę PIKUŚ, a zapraszamy ich również na cały cykl w pełni rodzinnych Leśnych Piątek.

Zapraszamy do skosztowania tego wszystkiego, nad czym pracujemy.
Warto być w Koszalinie.

Grupa Rozbiegany Koszalin

Mapa strony | Aktualności | Czym jest? | Regulamin | Trasa | Nagrody | Wyniki | Zdjęcia | Sponsorzy | Wolontariusze | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2011-2017
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste