NOCNA ŚCIEMA 2020 - złota edycja - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin

Data wpisu: 26 października 2016 r.
Ostatnie zmiany: 26 października 2016 r.
Autor: SFX


UWAGA! Nocna Ściema 2016 i punkt krytyczny :).


Informacje o biegu... dla kierowców.

Spieszymy z BARDZO WAŻNĄ informacją. Szczególnie ważną dla osób, które wciąż nie zdążyły uzyskać statusu "opłaconych" :).

Ponad 666, ponad 999, a nawet ponad 1000!

Nocna Ściema 2016 rozkręcała się dość powoli, by sukcesywnie przyciągać kolejne osoby - czyli Was :)... co zaczęło z czasem przypominać efekt kuli śniegowej. Pierwsze ostrożne, późniejsze optymistyczne założenia pozwalały nam spokojnie przyglądać się rosnącemu zainteresowaniu.

Liczba osób która zgłosiła się jeszcze przed ostatnim terminem była skrzętnie analizowana w porównaniu do lat ubiegłych oraz bieżącej dynamiki i wszystko wskazywało, że założone logistycznie atrakcje towarzyszące startowi - czyli pakiety startowe - zapewnione zostaną wszystkim chętnym do udziału w naszym wyjątkowym wydarzeniu - i to z całkiem sporym zapasem.

My... zaskakując Was nowinkami i kolejnymi pomysłami, za każdą naszą informację, otrzymywaliśmy od Was natychmiastową informację zwrotną w postaci odnotowywanych kolejnych skoków zainteresowania :).

Aby wziąć udział w Nocnej Ściemie 2016 można jeszcze zgłaszać się w biurze zawodów!

Upominki dla osób nowo zapisujących się i tych bez odnotowanej wpłaty!

Zapewniamy, że unikalne medale przygotowaliśmy w zdecydowanie nadmiarowej liczbie, by uhonorować bieg każdego, kto upora się wybranym dystansem :)... lecz co wydarzy się przez najbliższe 3 dni - zobaczymy :).

Poniższe informacje nie powinny dotyczyć osób wybierających dystans maratonu (choć dynamika zapisów może odmienić tę sytuację).

Na ten moment zainteresowanie już przekroczyło nasze najśmielsze analizy i spowodowało, że:

- osoby, które zgłoszą swój udział w biurze zawodów,
- osoby zapisane elektronicznie na dystans półmaratonu, które jeszcze nie wniosły opłaty startowej, lub jeszcze do nas opłata nie wpłynęła,
otrzymają kompletne pakiety startowe (zawierające koszulkę, torbę, chustę oraz opaskę odblaskową) po ukończeniu biegu. Gdy dotrzecie do mety możecie udać się w okolice biura zawodów (budynek hali Politechniki Koszalińskiej), gdzie postaramy się mieć przygotowane do odbioru upominki.

Pakiety będą szykowane zgodnie z kolejnością w której będziecie zapisywać się do biegu w trakcie pracy biura zawodów... lepiej więc się pospieszyć... biuro działa od 16:00 (sobota) do 1:30 (niedziela).

Zastrzegamy też, że w przypadku zupełnego wyczerpania poszczególnych części składowych bieżącej edycji, wydawać będziemy upominki z lat poprzednich... tak by zachować kompletność pakietu, lecz sądzimy że uda się uniknąć takiego zabiegu :).

Kula śniegowa na Nocnej Ściemie 2016.

Mapa strony | Aktualności | Czym jest? | Regulamin | Trasa | Nagrody | Wyniki | Zdjęcia | Sponsorzy | Wolontariusze | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2011-2017
by

Na stronie przebywa: 2 Online

Pokaż liste