NOCNA ŚCIEMA 2018 - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin

Wolontariat

UROCZYSTE SPOTKANIA PODSUMOWUJĄCE

12 listopada 2013 r.
25 listopada 2014 r.
10 listopada 2015 r.
20 grudnia 2016 r.
21 listopada 2017 r.

BYĆ WOLONTARIUSZEM ?

Weź udział w tworzeniu fantastycznej imprezy sportowej. Spędź swój czas w sposób szczególny podczas jednego z najbardziej charakterystycznych biegów w Polsce. Zobacz, jak wygląda organizacja "od środka".

Twoje zaangażowanie i udział w wolontariacie Nocnej Ściemy to:

- aktywny udział w realizacji dużej imprezy sportowej
- praca w zespole osób, które poświęcają swój czas temu samemu celowi
- promocja wolontariatu i aktywności społecznej
- promocja zdrowego stylu życia
- poznawanie nowych ludzi w przyjaznej atmosferze

W ramach Twojego zaangażowania możesz liczyć na:

- dodatkowe punkty za wolontariat
- dyplom z podziękowaniami
- okolicznościową koszulkę
- ciepły posiłek
- ubezpieczenie na czas imprezy

Organizacja biegu takiego jak Nocna Ściema jest bardzo złożona i w dużej mierze zależna od wolontariuszy, którzy są niezbędni w wielu istotnych miejscach imprezy. Funkcje obejmowane przez chętnych do wspólnego działania są zróżnicowane – od podawania wody biegnącym, przez nadzorowanie depozytów, biura zawodów, trasy biegu do wydawania medali na mecie. Zadań jest oczywiście zdecydowanie więcej, a zaangażowanie wolontariuszy jest szczególnie doceniane przez uczestników takich imprez jak nasza.

Działania wolontariuszy, w zależności od wybranej ich roli i miejsca oraz sposobu wspierania, są realizowane przez większość czasu nocą. Biuro zawodów otwieramy bowiem już o godzinie 16:00 w sobotę 24 października, a cała impreza trwa do oficjalnego zakończenia zaplanowanego na 7:30 rano w niedzielę 25 października.

Planujemy realizację wspólnych spotkań z wolontariuszami, podczas których przedstawione zostaną zadania i funkcje pełnione podczas imprezy, a osoby w nich uczestniczące dowiedzą się w jaki sposób je wykonywać.

Na całym świecie ludzie angażują się w tworzenie największych imprez sportowych.
W Koszalinie też może tak być!

Wolontariat sportowy to jedna z najprostszych, najskuteczniejszych i najfajniejszych możliwości uczestniczenia w imprezach sportowych. Igrzyska olimpijskie, mistrzostwa świata czy Europy, ale także zwykłe zawody oparte są właśnie o pracę wolontariuszy.

Dzięki wolontariatowi sportowemu możesz uczestniczyć wydarzeniach sportowych, choć w innej roli - dużo bardziej odpowiedzialnej. To ty teraz jesteś organizatorem, który ma zadbać, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem, a goście, uczestnicy i kibice byli w stu procentach zadowoleni.

Nasze stowarzyszenie Sport, rekreacja i wolontariat „SFX” zajmuje się realizacją wielu imprez sportowo-rekreacyjnych na terenie Koszalina i okolic.
Angażujemy się nie tylko w nasze pomysły, wspierając często inicjatywy innych organizacji i instytucji. W ramach naszych możliwości staramy się również pozyskiwać sponsorów do wspierania różnych akcji charytatywnych. W ten sposób udało nam się wesprzeć finansowo m.in. Stowarzyszenie Terapeutów zajmujące się osobami z autyzmem czy też Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami.

Jeśli przekonaliśmy Ciebie do udziału we wspólnej przygodzie, zapraszamy do kontaktu z nami i kierowanie zapytań na adres mailowy:

Mapa strony | Aktualności | Czym jest? | Regulamin | Trasa | Nagrody | Wyniki | Zdjęcia | Sponsorzy | Wolontariusze | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2011-2017
by

Na stronie przebywa: 25 Online

Pokaż liste