NOCNA ŚCIEMA 2022 - 11 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin


Nocna Ściema 2022
11 LAT

... 29-30 października
... dwunasta edycja
... rekordy świata
... maraton poniżej 2 godzin
... półmaraton w kilka minut
... fenomenalne życiówki
... doskonała atmosfera
... prawdziwa, nocna aura
... to nie ściema, to Nocna Ściema®

11 października 2018 r.

Nocna Ściema ponownie najlepsza!

Nocna Ściema laureatem zwycięża w konkursie Zachodniopomorski Lider NGO 2018 Jesteśmy Najlepsi Duma nas rozpiera, gdy po raz kolejny mogliśmy odebrać wyjątkową nagrodę... co więcej - trofeum za zwycięstwo. Tym razem trafiliśmy na szczyt w konkursie "Zachodniopomorski Lider NGO 2018" i z naszą Nocną Ściemą 2017 zyskaliśmy przychylność osób, które decydowały o przyznaniu tytułu. Nocna (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

28 września 2018 r.

Bogate Pakiety i Moc Atrakcji

Zestaw gadżetów. Nocna Ściema 2018 nadciąga. Jesteśmy w tym Najlepsi Chyba nie ma co ukrywać, że w Nocnej Ściemie zawsze byliśmy i jesteśmy mocni nie tylko w wynikach, gdzie Rekordy Świata są na wyciągnięcie ręki, lecz także w tym co dla Was szykujemy. Po raz kolejny stajemy na głowie, by przygotować i wyŚciemniać pełen wypasiony pakiecik dla tych, którzy stawią się w biurze zawodów po jego odbiór. A wszystko za wpisowe (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

27 września 2018 r.

Chusty biegowe 2018 dla każdego!

Chusta wielofunkcyjna. Nocna Ściema 2018 nadciąga. Chusty wielofunkcyjne Wy już wkrótce będziecie ściemniać :), my dbamy o to by zagwarantować Wam wszystko co najlepsze. Jesteśmy pewni, że nasze pakiety atrakcji, które odbierzecie już w biurze zawodów, będą wyjątkowo bogate... i do tego bez dopłat, które często stosuje się w wielu wydarzeniach. Prezentujemy Wam wyjątkową chustę biegową, wykonaną z oddychająceg (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

3 września 2018 r.

Ósma koszulka w Nocnej Ściemie 2018

Koszulka Nocna Ściema 2018 nadciąga. Koszulka dla Was Już w ostatni weekend października możecie zostać posiadaczami ósmej wersji koszulki Nocnej Ściemy... gdyż właśnie wtedy rozegramy ósmą edycję prawdopodobnie najepszego wydarzenia biegowego na świecie, okraszonego Rekordami Świata w maratonie i półmaratonie. Dwie koszulki w maratonie! Kolejny wariant koszulki okolicznościowej i wciąż dłuuugie rękawy oraz unikalność wzoru. Dla maratończyków dodatkowo w wersji "oddychającej". Zapisujcie się na l (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

17 sierpnia 2018 r.

Ściemniacie? Niższe opłaty do 31.08.

Nocna Ściema 2018... gdzie będzie księżyc?... Ściemniajcie z nami! Nowy księżyc. Nowe możliwości. Ósma Ściema może Was przyjąć księżycem o mocy 84% :). Będzie więc krótko po pełni, lecz zadbaliśmy o to, by wizerunek naszego wspaniałego "łysego" pojawił się w ciekawej odsłonie na Waszych koszulkach. Doświetlona trasa, ta sama jak w ostatnich dwóch edycjach, pozwoli Wam ponownie na osiągnięcie wyjątkowych czasów, które uzyskać można wyłącznie na naszym biegu! Niższe opłaty do 31 sier (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

14 sierpnia 2018 r.

Trasa Nocnej Ściemy 2018 Zatwierdzona!

Trasa Nocnej Ściemy 2018 Nocna Ściema 2018 to bieg, w którym czas ułatwia Wam ściganie się z wynikiem i daje niezwykłą możliwość poprawy Rekordów Świata. Wciąż TYLKO Koszalin jest miejscem niebywałych wyników, gdzie w maratonie możliwe jest złamanie bariery 2 godzin, a półmaraton można ukończyć w kilka minut. Wszystko za sprawą czasu, a konkretnie jego zmiany z letniego w zimowy, co następuje już w trakcie biegu! Aby było miło i przyjemnie już dziś wiemy, że trasa Nocnej Ściemy 2018 nie u (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

10 czerwca 2018 r.

Nocna Ściema 2018 - zapisy Tuż Tuż!

Zapisy do Nocnej Ściemy 2018 ruszają już za 10 dni. Już dziś, po raz ósmy, zapraszamy Was gorąco na kolejną edycję... tym razem Nocną Ściemę 2018. Każda edycja Nocnej Ściemy była niepowtarzalna, a my za każdym razem działamy po to by Wy, nasi Biegacze, mieli największą z niej frajdę. Przed rokiem, choć pogoda spłatała nam i Wam wiele figli, udało się dać Wam to, o czym wielu z nas mogło dotychczas tylko pomarzyć. W (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

2 listopada 2017 r.

Medale, których nie było! Nocna Ściema 2017.

Nocna Ściema 2017 - medale To nie te medale! Ku zaskoczeniu, i dzięki zaskoczeniu docierały do nas na mecie, oraz po zakończeniu Nocnej Ściemy 2017 różne informacje o medalach :). Jedni wskazywali, że w końcu na "Ściemie" pojawiła się blacha, inni dopytywali o drewnianą wersję medalową, która prezentowana była na naszych stronach. Wprawdzie temat zaprezentowaliśmy i opisaliśmy tuż przed startem, jednak liczba uczestników, którzy jeszcze chwilę przed rozpoczęciem biegu ukrywali się przed ws (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

30 października 2017 r.

Niezwykła! Ekstremalna! Fantastyczna!

Nocna Ściema 2017 - na starcie Niemal 930 osób na mecie! Nikt chyba nie przypuszczał, że w Nocnej Ściemie 2017, która zgodnie z prognozami pogody miała odbywać się w strumieniach deszczu, na starcie pojawi się blisko 1'000 chętnych do jesiennych zmagań z wodą i wiatrem. Jednak Ściemniacze nie zawiedli i stawili się pod osłoną nocy na stadionie "Bałtyk" w Koszalinie, by batalię z dystansem rozpocząć punktualnie o 2:00 na przełomie soboty i niedzieli, gdy czas letni ustępuje zimowemu. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

27 października 2017 r.

Ostatnia noc do Nocnej Ściemy 2017!

Nocna Ściema 2017... ostatnia noc do startu. To już jutro! Najważniejszy bieg! Zapraszamy Was do Nocnej Ściemy 2017 w gronie wyjątkowych osób - najlepszych animatorów i kreatorów wydarzeń sportowo-rekreacyjnych w Polsce, którzy tworzą program Lider Animator wraz z fundacją Sport Support oraz firmą Coca-Cola - naszymi wyjątkowymi Partnerami i motywatorami działań. Dzisiejszą fotkę specjalnie dla nas pstryknął Dawid Linkowski. 1 STADION 150 WOLONTARIUSZY 200 METRÓW AGRAFEK 250 METRÓW NUMER (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

26 października 2017 r.

Pozostają ostatnie 2 noce do Nocnej Ściemy 201

Nocna Ściema 2017... 2 noce do startu. 2 noce nerwów? Wcale nie! Tylko 2 noce, kilkadziesiąt godzin, i już wyruszycie na swój bój. Wcześniej będziecie mogli skosztować atutów jednego z najciekawszych wydarzeń biegowych w naszym regionie, w Polsce, a może i na świecie :). My przerzucamy już tony sprzętu i szykujemy to, co najważniejsze dla biegaczy - święto biegowe, jakim jest Nocna Ściema. Cieszymy się, że tak licznie z tak wielu regionów zainteresowaliście się siódmą edycją i Wasz pr (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

25 października 2017 r.

Za 3 noce rusza Nocna Ściema 2017!

Nocna Ściema 2017... 3 noce do startu. 3 ostatnie noce! Już jedynie 3 dni dzielą nas od wyjątkowej nocy, która przyniesie masę przebiegniętych kilometrów. Na starcie i mecie liczymy na co najmniej 953 pary nóg - czyli tyle, ile pojawiło się na finiszu przed rokiem. Przypominając kolejne Nocne Ściemy, których historia zaczęła się rysować w 2011 roku, można utwierdzić się, że było Was z każdym rokiem więcej -> kolejno 200-400-600-700-800-953-???. Co przyniesie 2017? Dowiemy się wkrótce... a (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

24 października 2017 r.

Zapisy DO PÓŁNOCY! Ostatnie 4 noce do startu!

Nocna Ściema 2017... 4 noce do startu. OSTATNIE CHWILE zapisów elektronicznych! Tylko 4 dni do startu... i ostatnie chwile zapisów elektronicznych - trwają JEDYNIE DO PÓŁNOCY! Nocna Ściema 2017 rusza w Koszalinie, na dystansie maratonu i półmaratonu, już w nocy - z soboty na niedzielę. Będzie się działo. Warto być z nami w roli Uczestników, Wolontariuszy lub po prostu Kibiców i Widzów! Nie zwlekaj i dołącz "na wariackich papierach" do pozostałych :). Jest już ponad 1100 potwierdzonych (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

23 października 2017 r.

Za 5 nocy start! 1 noc zapisów!

Nocna Ściema 2017... 5 nocy do startu. Dla WSZYSTKICH PAŃ... upominki AVON Pamiętacie nasze zakończenia? Oficjalne rozdanie wyróżnień? Nasz kwiz z nagrodami? Od samego początki Nocnej Ściemy mamy też specjalne, wyjątkowe wyróżnienia dla wszystkich Pań startujących na dystansie maratonu. I już od pierwszej edycji nasze "ściemniaczki" otrzymują upominki marki Avon, od zawsze nam przyjaznej Teresy Bielak "Avon Koszalin" - najprawdopodobniej najlepszej koordynatorki Avon w Polsce. Do wspó (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 października 2017 r.

6 nocy do startu, 2 noce zapisów!

Nocna Ściema 2017... 6 nocy do startu. ZAPISY TYLKO DO WTORKU, 24 października Do startu pozostało 6 nocy, ale tylko DWIE by zgłosić swój udział w zapisach elektronicznych z niższym wpisowym niż w biurze zawodów - WE WTOREK ZAMYKAMY LISTĘ STARTOWĄ... oczywiście ważne jest sprawne i szybkie dokonanie wpłaty, która musi do nas dotrzeć jeszcze w środę. Mamy jeszcze kilkadziesiąt koszulek w różnych rozmiarach (choć już niektóre zniknęły z naszych zapasów), które odnajdą w Was swojego nowego właś (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| PIERWSZA | ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | OSTATNIA |

Mapa strony | Aktualności | Czym jest? | Regulamin | Trasa | Nagrody | Wyniki | Zdjęcia | Sponsorzy | Wolontariusze | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2011-2021
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste