NOCNA ŚCIEMA 2021 - 10 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin


Nocna Ściema 2022
11 LAT

... 29-30 października
... dwunasta edycja
... rekordy świata
... maraton poniżej 2 godzin
... półmaraton w kilka minut
... fenomenalne życiówki
... doskonała atmosfera
... prawdziwa, nocna aura
... to nie ściema, to Nocna Ściema®

2 listopada 2017 r.

Medale, których nie było! Nocna Ściema 2017.

Nocna Ściema 2017 - medale To nie te medale! Ku zaskoczeniu, i dzięki zaskoczeniu docierały do nas na mecie, oraz po zakończeniu Nocnej Ściemy 2017 różne informacje o medalach :). Jedni wskazywali, że w końcu na "Ściemie" pojawiła się blacha, inni dopytywali o drewnianą wersję medalową, która prezentowana była na naszych stronach. Wprawdzie temat zaprezentowaliśmy i opisaliśmy tuż przed startem, jednak liczba uczestników, którzy jeszcze chwilę przed rozpoczęciem biegu ukrywali się przed ws (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

30 października 2017 r.

Niezwykła! Ekstremalna! Fantastyczna!

Nocna Ściema 2017 - na starcie Niemal 930 osób na mecie! Nikt chyba nie przypuszczał, że w Nocnej Ściemie 2017, która zgodnie z prognozami pogody miała odbywać się w strumieniach deszczu, na starcie pojawi się blisko 1'000 chętnych do jesiennych zmagań z wodą i wiatrem. Jednak Ściemniacze nie zawiedli i stawili się pod osłoną nocy na stadionie "Bałtyk" w Koszalinie, by batalię z dystansem rozpocząć punktualnie o 2:00 na przełomie soboty i niedzieli, gdy czas letni ustępuje zimowemu. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

27 października 2017 r.

Ostatnia noc do Nocnej Ściemy 2017!

Nocna Ściema 2017... ostatnia noc do startu. To już jutro! Najważniejszy bieg! Zapraszamy Was do Nocnej Ściemy 2017 w gronie wyjątkowych osób - najlepszych animatorów i kreatorów wydarzeń sportowo-rekreacyjnych w Polsce, którzy tworzą program Lider Animator wraz z fundacją Sport Support oraz firmą Coca-Cola - naszymi wyjątkowymi Partnerami i motywatorami działań. Dzisiejszą fotkę specjalnie dla nas pstryknął Dawid Linkowski. 1 STADION 150 WOLONTARIUSZY 200 METRÓW AGRAFEK 250 METRÓW NUMER (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

26 października 2017 r.

Pozostają ostatnie 2 noce do Nocnej Ściemy 201

Nocna Ściema 2017... 2 noce do startu. 2 noce nerwów? Wcale nie! Tylko 2 noce, kilkadziesiąt godzin, i już wyruszycie na swój bój. Wcześniej będziecie mogli skosztować atutów jednego z najciekawszych wydarzeń biegowych w naszym regionie, w Polsce, a może i na świecie :). My przerzucamy już tony sprzętu i szykujemy to, co najważniejsze dla biegaczy - święto biegowe, jakim jest Nocna Ściema. Cieszymy się, że tak licznie z tak wielu regionów zainteresowaliście się siódmą edycją i Wasz pr (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

25 października 2017 r.

Za 3 noce rusza Nocna Ściema 2017!

Nocna Ściema 2017... 3 noce do startu. 3 ostatnie noce! Już jedynie 3 dni dzielą nas od wyjątkowej nocy, która przyniesie masę przebiegniętych kilometrów. Na starcie i mecie liczymy na co najmniej 953 pary nóg - czyli tyle, ile pojawiło się na finiszu przed rokiem. Przypominając kolejne Nocne Ściemy, których historia zaczęła się rysować w 2011 roku, można utwierdzić się, że było Was z każdym rokiem więcej -> kolejno 200-400-600-700-800-953-???. Co przyniesie 2017? Dowiemy się wkrótce... a (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

24 października 2017 r.

Zapisy DO PÓŁNOCY! Ostatnie 4 noce do startu!

Nocna Ściema 2017... 4 noce do startu. OSTATNIE CHWILE zapisów elektronicznych! Tylko 4 dni do startu... i ostatnie chwile zapisów elektronicznych - trwają JEDYNIE DO PÓŁNOCY! Nocna Ściema 2017 rusza w Koszalinie, na dystansie maratonu i półmaratonu, już w nocy - z soboty na niedzielę. Będzie się działo. Warto być z nami w roli Uczestników, Wolontariuszy lub po prostu Kibiców i Widzów! Nie zwlekaj i dołącz "na wariackich papierach" do pozostałych :). Jest już ponad 1100 potwierdzonych (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

23 października 2017 r.

Za 5 nocy start! 1 noc zapisów!

Nocna Ściema 2017... 5 nocy do startu. Dla WSZYSTKICH PAŃ... upominki AVON Pamiętacie nasze zakończenia? Oficjalne rozdanie wyróżnień? Nasz kwiz z nagrodami? Od samego początki Nocnej Ściemy mamy też specjalne, wyjątkowe wyróżnienia dla wszystkich Pań startujących na dystansie maratonu. I już od pierwszej edycji nasze "ściemniaczki" otrzymują upominki marki Avon, od zawsze nam przyjaznej Teresy Bielak "Avon Koszalin" - najprawdopodobniej najlepszej koordynatorki Avon w Polsce. Do wspó (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 października 2017 r.

6 nocy do startu, 2 noce zapisów!

Nocna Ściema 2017... 6 nocy do startu. ZAPISY TYLKO DO WTORKU, 24 października Do startu pozostało 6 nocy, ale tylko DWIE by zgłosić swój udział w zapisach elektronicznych z niższym wpisowym niż w biurze zawodów - WE WTOREK ZAMYKAMY LISTĘ STARTOWĄ... oczywiście ważne jest sprawne i szybkie dokonanie wpłaty, która musi do nas dotrzeć jeszcze w środę. Mamy jeszcze kilkadziesiąt koszulek w różnych rozmiarach (choć już niektóre zniknęły z naszych zapasów), które odnajdą w Was swojego nowego właś (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

21 października 2017 r.

Przed Wami 7 nocy do startu!

Nocna Ściema 2017... 7 nocy do startu. Czas szybko ucieka! Pozostało jedynie siedem nocy spokoju, przed wystrzałem emocji biegowych w Koszalinie. Nocna Ściema 2017 ogarnie Was swąją aurą. W najbliższą sobotę, 28 października, rozpoczniemy wydawanie Waszych pakietów startowych. Wolontariusze będą gotowi już od godz. 16:00 i pozostaną na stanowiskach w biurze zawodów do godziny 1:30. Później pozostanie Wam jeszcze uczestnictwo w przedstartowej, oficjalnej rozgrzewce oraz wyjątkowy pokaz f (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

20 października 2017 r.

Pozostało 8 nocy do Nocnej Ściemy 2017!

Nocna Ściema 2017... 8 nocy do startu. Do startu coraz mniej nocy! Pozostało jedynie osiem nocy pełnych wrażeń, by kolejna przyniosła niezwykłą przygodę biegową. Nocna Ściema da Wam moc i dużą dawkę adrenaliny tuż przed startem... i będzie ona się wzmagała z każdą chwilą zbliżającą Was do startu. Torba, torbie nie równa :). My szykujemy się niezwykle aktywnie do Waszego pojawienia się wpierw w biurze zawodów, później na posiłku, aż w końcu na starcie i oficjalnym zakończeniu... a (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

19 października 2017 r.

9 nocy do startu! Chusty biegowe.

Nocna Ściema 2017... 9 nocy do startu. Odliczanie trwa! Pozostało 9 nocy. Czas biegnie coraz szybciej. My wciąż pamiętamy przygotowania do pierwszej edycji biegu. Tymczasem szykuje się istny booom, nie tylko fajerwerków, zachęcających do biegu, lecz przede wszystkim ilości biegaczy jednocześnie podążających przygotowaną w Koszalinie trasą. Chusty biegowe na szyjach! Na Waszych szyjach, głowach czy nadgarstkach mogą pojawić się zawsze wyczekiwane, i zawsze lubiane... chusty biegowe (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

18 października 2017 r.

Odliczamy! 10 nocy do startu!

Nocna Ściema 2017... 10 nocy do startu. Zaczynamy odliczanie do startu! Już za 10 dni wraz ze startem przywitamy Was feerią kolorów i huku wystrzałów... gdyż Wasza przygoda z Nocną Ściemą 2017 rozpocznie się prawdziwymi fajerwerkami. Z pewnością dodadzą Wam sił i wzbudzą hektolitry adrenaliny, która pozwoli Wam z wielką radością pokonać zaplanowany dystans... a będzie to półmaraton lub pełny maraton. Już się niecierpliwimy i oczekujemy Was w Koszalinie - mieście z najciekawszym biegiem (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

18 października 2017 r.

Najważniejsze uzgodnienia za nami!

Nocna Ściema 2017... ostatnie ustalenia na najwyższym szczeblu Nocna Ściema 2017 z pełnym wsparciem służb! Kolejna Nocna Ściema... tym razem z rocznikiem 2017 już za 10 nocy. Przy jej realizacji nawiązujemy szeroką współpracę w wieloma Partnerami, Sponsorami, Wolontariuszami i służbami, bez których istnienie takiego wydarzenia nie byłoby takie proste :). Nasze zaang (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

11 października 2017 r.

Najwytrwalsza "dwunastka" w komplecie!

To Wasza siódma Nocna Ściema na dystansie maratonu. Gotowi do startu? Z pewnością weterani i uczestnicy wszystkich dotychczasowych edycji Nocnej Ściemy na dystansie królewskim z niecierpliwością wyczekują swojego kolejnego biegu... i nie zawsze są to chwile mocno wyczekiwane, gdyż utrzymywanie formy czy dyspozycji nie jest łatwe, a kontuzje które też mogą się pojawiać, trzeba jakoś (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

5 października 2017 r.

Nowa ścianka do wpisów już czeka!

Nowa ścianka do wypełnienia kolorowymi markerami - Nocna Ściema 2017... musisz tu być! Nowa ścianka! Już mamy ściankę, która będzie na Was czekać przy biurze zawodów. Ponownie będziecie mogli wykazać się swoją artystyczną wizją i przy wykorzystaniu markerów z pewnością uda się Wam stworzyć wyjątkowy obrazek :). Wprawdzie nie mieliśmy jeszcze miejsca by ją w pe (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| PIERWSZA | ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | OSTATNIA |

Mapa strony | Aktualności | Czym jest? | Regulamin | Trasa | Nagrody | Wyniki | Zdjęcia | Sponsorzy | Wolontariusze | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2011-2021
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste