NOCNA ŚCIEMA 2024 - 14. edycja - 13 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin

Data wpisu: 29 października 2012r.
Ostatnie zmiany: 29 października 2012r.

DZIĘKUJEMY. DZIĘKUJEMY. I JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY.

Czekamy na Wasze relacje z biegu. Przekazujcie nam też wszelkie internetowe informacje o Ściemie, umiejscowieniu kolejnych galerii - będziemy się starać wszystko prezentować, a przede wszystkim umieszczać odnośniki na naszej stronie, by łatwo było do tego wszystkiego dotrzeć.

Oto odpowiedzi na tematy Was interesujące:

ZDJĘCIA - jak zauważyliście galerie zdjęć są dodawane na naszej stronce. Czekamy jednak na główny gwóźdź programu... czyli zdjęcia Adama Kaźmierskiego, naszego zaprzyjaźnionego i zawsze obecnego fotografa. Ilość zdjęć wymaga jednak obróbki i wstępnej weryfikacji - by ściemy nie było :). Liczymy na wyrozumiałość czasową, która zaowocuje i zostanie wynagrodzona feerią czerni i bieli.

DYPLOMY - proszę o cierpliwość, będą w wersji elektronicznej, jednak muszę odnaleźć trochę czasu by zostały przygotowane. Dla mocno zdesperowanych :) mogę przygotować również wersję drukowaną. Przepraszam za problemy dyplomowe podczas zawodów, ale nie udało nam się zrealizować tego, co chcieliśmy.

GADŻETY - wkrótce będziecie mieli możliwość otrzymania różnych upominków Nocnej Ściemy. Należą do nich: kółka magnetyczne, torby bawełniane, koszulki bawełniane czarne (długi rękaw), koszulki techniczne czarne (długi rękaw), koszulki techniczne żółte (krótki rękaw), koszulki techniczne czarne 2011 (długi rękaw). Stowarzyszenie "SFX" w podziękowaniu za darowiznę prześle Wam jeden z wybranych "gadżetów". W najbliższym czasie zamieścimy szczegółowe informacje na naszej stronie, wymagają bowiem zatwierdzenia ze strony Zarządu Stowarzyszenia.