NOCNA ŚCIEMA 2020 - złota edycja - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin

Data wpisu: 13 sierpnia 2013r.
Ostatnie zmiany: 13 sierpnia 2013r.
Autor: SFX

"TRZYNASTKA" W TRZECIEJ EDYCJI

Skoro "trzynastka" jest wiodącą liczbą tegorocznej Nocnej Ściemy, to oczywiście i dziś powinna znaleźć się jakaś nowa informacja.

JESZCZE MIESIĄC

Chcielibyśmy przypomnieć, że pozostał jeszcze równy miesiąc (do 13 września), kiedy obowiązuje obniżona opłata startowa w naszych biegach. Półmaraton to 49 złotych, a maraton 79 złotych... a w zamian naprawdę wiele atrakcji.

Co dla Was szykujemy?

Z pewnością nie mniej niż w roku ubiegłym, który był bogatszy od naszego debiutu 2011 :).

Rekordy Świata, życiówki, piękne wyniki...

Wszystko na wyciągnięcie ręki. Tylko u nas biegowe marzenia spełniają się tak łatwo. Wystarczy pobiec, skorzystać z niepowtarzalnego momentu zmiany czasu... i lecieć dalej po wynik jak z bajki!

Półmaraton również.

Nocna Ściema 2013 to nie tylko maraton, lecz również bieg na dystansie półmaratonu. Do pokonania może być więc jedynie 21 kilometrów z małą nawiązką.

Co WAŻNE! Dystans ten możecie pokonać w czasie 6 godzin! Czyli nie ma odrębnego limitu czasu na jego ukończenie... to niepowtarzalna szansa na wzięcie udziału w półmaratonie dla wszystkich, którzy obawiają się innych biegów. Nie pozostaniecie też sami na trasie... w końcu w tym czasie, będą z niej korzystać również maratończycy!

DWIE koszulki!

Wszyscy uczestnicy otrzymają w pakiecie startowym koszulki bawełniane... jednakże wszyscy, którzy ukończą maraton staną się posiadaczami unikatowych, biegowych koszulek finiszerów! Wszystko w konwencji ściemy... na czarno, wyszczuplająco ;), z dłuuuuuugimi rękawami.

Kino przed startem.

Wraz z oficjalnym otwarciem imprezy, które odbędzie się w Multikinie Koszalin, po części oficjalnej zapewnimy Wam kolejny niepowtarzalny, przedbiegowy seans kinowy. Postaramy się trafić w najwybredniejsze gusta i dobrać tytuł, który sprawi Wam wiele przyjemności przed ciężkim wysiłkiem.

Co do jedzenia?

Na wstępie: sprawdzony i perfekcyjnie dopieszczony makaron w kilku odmianach - świeżo przygotowywany z najlepszych produktów. Wszystko to w tym samym miejscu co poprzednio (pizzeria Piccolo), z zapewnieniem naszych mistrzów kuchni, że będzie zdecydowanie szybciej :). Oczywiście z przywileju skosztowania uczty makaronowej mogą skorzystać wszyscy z Was. Uczestnicy maratonu posiłek otrzymują w prezencie, w przypadku półmaratończyków i osób towarzyszących - za preferencyjną opłatą.

Na koniec: gorąca, pyszna i pożywna pomidorowa... przygotowana i serwowana przez Restaurację "STUDNIA".

Nagrody!

Dla zwyciężczyń i zwycięzców obu dystansów... odpowiednio 750, 400 i 200 zł w maratonie oraz 300, 200 i 100 zł w półmaratonie.

W kategoriach wiekowych ustalonych co 5 lat przekażemy Wam atrakcyjne trofea.

Losowanie.

Na koniec, po wręczeniu nagród, wyróżnień i przepięknych trofeów czeka na Was wiele sympatycznych nagród.

Mapa strony | Aktualności | Czym jest? | Regulamin | Trasa | Nagrody | Wyniki | Zdjęcia | Sponsorzy | Wolontariusze | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2011-2017
by

Na stronie przebywa: 5 Online

Pokaż liste