NOCNA ŚCIEMA 2024 - 14. edycja - 13 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin

Data wpisu: 21 października 2013 r.
Ostatnie zmiany: 21 października 2013 r.
Autor: Studio Tańca Pasja

Pokaz tańca i rozgrzewka...

Studio Tańca PASJA

Podczas oficjalnego otwarcia Nocnej Ściemy 2013 zostanie zaprezentowany kilkunastominutowy pokaz tańca zaaranżowany przez Studio Tańca PASJA. Po pokazie nastąpi projekcja filmu "Spirit of the Marathon".

Tuż przed startem przeprowadzona zostanie rozgrzewka przy muzyce - specjalnie przygotowana przez instruktorów Studia Tańca Pasja.

Studio Tańca Pasja Roberta Rowińskiego -zwycięzcy XII edycji Tańca z Gwiazdami to profesjonalne studio taneczne z siedzibą w Koszalinie i Kołobrzegu. Pasja to przede wszystkim wykwalifikowana kadra instruktorów oraz miejsce, w którym każdy miłośnik tańca znajdzie zajęcia dla siebie, począwszy od 3latków po osoby dorosłe. Posiadamy sekcje: mix taneczny 3-4 lata, 5-6 lat, taniec nowoczesny, taniec towarzyski, hip hop, cheerleadering, latino solo dla Pań, zumba, fitness, oraz kursy dla dorosłych w parach. Studio Tańca Pasja to nie tylko nauka tańca, ale bogate programy taneczne które prezentujemy na eventach, imprezach okolicznościowych i tematycznych, czynnie uczestnicząc w wydarzeniach sportowych i kulturalnych w mieście.