NOCNA ŚCIEMA 2024 - 14. edycja - 13 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin

Data wpisu: 22 października 2013 r.
Ostatnie zmiany: 22 października 2013 r.
Autor: SFX

KONKURSY - nie dla biegaczy :)

Konkurs na hasło dopingujące, galerię i klip Konkursy Nocnej Ściemy? Nie dla biegaczy?

Tak jest. Chcielibyśmy zachęcić też wszystkich niebiegających i chcących wykazać się inwencją do uczestnictwa naszym biegowym święcie w Koszalinie. Wasz udział w Nocnej Ściemie jest również ważnym elementem dla osób biegnących. Przyznamy więc nagrody w trzech kategoriach...

#1 NAJLEPSZE HASŁO DOPINGUJĄCE - 3 nagrody

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przygotowanie hasła dopingującego w dowolnej formie i zaprezentowanie go na trasie biegu. Dodatkowo należy uwiecznić swoje dokonania na zdjęciach pstrykniętych podczas biegu Nocna Ściema 2013.

Prace można zgłaszać za pośrednictwem serwisu mmkoszalin.eu bądź bezpośrednio do nas.

#2 NAJCIEKAWSZA GALERIA ZDJĘĆ - 3 nagrody

Warunkiem uczestnictwa jest udokumentowanie fotograficzne naszej imprezy jak największą ilością zdjęć i darmowe udostępnienie ich na serwerach zewnętrznych bądź na stronie NOCNASCIEMA.com oraz BIEGNIJMY.pl (prosimy wtedy o dostarczenie płyty ze zdjęciami).

Na fotografiach można przedstawiać zarówno sam bieg jak i wszelkie wydarzenia z nim związane tj. oficjalne otwarcie, uroczyste zakończenie, makaron-party, rozgrzewka i wiele innych.

Podczas wyboru najlepszych galerii będziemy brali pod uwagę kilka czynników - w tym ilość opublikowanych fotografii.

#3 NAJCIEKAWSZY KLIP FILMOWY - 1 nagroda

Warunkiem uczestnictwa jest przygotowanie klipu z materiału filmowego nakręconego podczas Nocnej Ściemy 2013 i opublikowanie go w internecie lub dostarczenie nam do publikacji.


W konkursach możecie liczyć na "Ściemnione nagrody" :), które przekażemy Wam podczas spotkania podsumowującego tegoroczną Nocną Ściemę (najprawdopodobniej ok. 2 tygodni po biegu). Prace możecie przesyłać nam do 5 listopada (termin może ulec zmianie).