NOCNA ŚCIEMA 2020 - złota edycja - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin

Data wpisu: 26 października 2013 r.
Ostatnie zmiany: 26 października 2013 r.
Autor: SFX

Teraz to już tylko ŚCIEMA!

Woda na potrzeby Nocnej Ściemy 2013 Ostatnie szlify, końcowe odliczanie... 3-2-1 start...

Dziś przechodziliśmy chrzest bojowy logistyki... na zdjęciu widać zapotrzebowanie jedynie na wodę.

Nocna Ściema 2013 już tak naprawdę ruszyła... i to z wielkim zainteresowaniem. Pierwsze osoby mogły odebrać pakiety startowe, co umożliwiliśmy Wam już w piątek między 19 a 21. Okazało się, że chętnych nie brakowało i nasze niewielkie pomieszczenie "tymczasowego biura zawodów" zostało mocno oblężone. Udało się sprostać wyzwaniu i nasze procedury zdały test wstępny, który jutro przerodzi się w prawdziwy egzamin.

W sobotę czekamy na Was już od godz. 16:00 na stadionie ZOS "Bałtyk" przy ul. Stawisińskiego w Koszalinie. Biuro będzie służyć pomocą przez ponad 9 godzin - czyli do 1:30. Osoby zmotoryzowane, które dotrą w okolice stadionu będą kierowane na właściwe parkingi, które oznaczyliśmy na naszej mapce z trasą.

W biurze zawodów będzie można nie tylko odebrać pakiety startowe lecz również zgłosić swą chęć udziału w biegu - jesli dotąd tego nie zrobiliście. Oczywiście przyjmowane będą również opłaty startowe.

Kapitanowie drużyn będą mogli pozostawić wypełnione karty zgłoszeniowe swoich zespołów, co jest zupełnie darmowe... a nagrodami w tejże rywalizacji będą.............. pozostawiamy to jako niespodziankę - uchylając rąbka tajemnicy informujemy, że nagrodzone zostaną TRZY PIERWSZE MIEJSCA KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ zarówno w maratonie jak i w półmaratonie!

Gorąco zachęcamy do pozostania z nami aż do samego końca. Warto. Lubimy Was zaskakiwać.