NOCNA ŚCIEMA 2024 - 14. edycja - 13 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin

Data wpisu: 12 lutego 2014 r.
Ostatnie zmiany: 12 lutego 2014 r.
Autor: SFX

Numerek od serca? Wy wybieracie swoje numery! :)

Nocna Ściema 2014 - zapisy rozpoczynamy w Walentynki

Nie przeoczcie początku zapisów, który zaplanowaliśmy w Walentynki, 14 lutego o godz. 20:00.

SAMI WYBIERZCIE NUMER STARTOWY!

KTO PIERWSZY, TEN LEPSZY!

Juz na samym starcie Waszej przygody z Nocną Ściema 2014 przygotowaliśmy dla Was nie lada atrakcję. To Wy zdecydujecie jaki numer startowy zawiesicie sobie na czas biegu w Koszalinie!

Oddajemy Wam do dyspozycji liczby 3-cyfrowe w MARATONIE (od 101 do 999) oraz 4-cyfrowe w półmaratonie (od 1001 do 1999). W trakcie rejestracji będziecie mogli określić, którym numerem jesteście zainteresowani. Jeśli będzie jeszcze "dostępny" pojawi się przy Waszym nazwisku na listach startowych!

Oczywiście dany numer startowy może uzyskać pierwszy chętny, który go zadeklaruje... następnej osobie wyświetli się bowiem informacja o jego wykorzystaniu - wtedy pozostanie Wam wybór kolejnej możliwości lub oczekiwanie na zwolnienie tego pożądanego w pierwszej kolejności :).

Wybrany numer będzie dla Was zablokowany przez kolejne 3 dni kalendarzowe, w trakcie których konieczne będzie wniesienie opłaty startowej, by numer został potwierdzony (informacja ta będzie prezentowana na listach startowych). W przypadku opóźnienia z wpłatą lub jej braku numer wróci do ogólnie dostępnej puli. Późniejsza wpłata będzie skutkowała przydzieleniem najniższego numeru startowego z aktualnie dostępnych.

Osoby, które wystartują w maratonie po raz czwarty i ukończyły wszystkie trzy poprzednie edycje królewskiego dystansu (jest ich szesnaście) - otrzymają SPECJALNE numery od 11 do 27 wg kolejności wnoszenia opłaty startowej.