NOCNA ŚCIEMA 2022 - 11 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin

Data wpisu: 15 października 2015 r.
Ostatnie zmiany: 15 października 2015 r.
Autor: SFX


Biuro zawodów - odbiór pakietów startowych.


Odbiór pakietów startowych Nocnej Ściemy 2015

Zapewne już teraz zaczyna ogarniac Was gorączka przedstartowa :). To normalny stan rzeczy, tym bardziej jeśli wybieracie się na Nocną Ściemę po raz pierwszy. Nasi stali bywalcy wiedzą czego się spodziewać... ale dla nich też pomocna może być garść dodatkowych informacji.

Z pewnością nie musicie obawiać się senności i zmęczenia... większość z Was będzie nawet miała problem z drzemka i wypoczynkiem przed samym biegiem :). Adrenalina przedstartowa działa na tyle intensywnie by doza nocnych niepewności była zupełnie rozwiana, aby chęć snu pojawiła się dopiero po solidnym biegu.

Odbiór pakietów startowych.

Większość z przygotowanych dla Was atrakcji już czeka!

Biuro zawodów będzie działać od godziny 16:00 w sobotę (24 października) do około 1:30 w niedzielę. W tym czasie będziecie mogli spokojnie dotrzeć i odebrać swój pakiet, a w szczególności numer startowy z czipem do pomiaru czasu.

Pamiętajcie o zabraniu DOKUMENTU ZE ZDJĘCIEM (najlepiej dowodu osobistego).
Będzie niezbędny podczas weryfikacji w biurze.

Jeśli z jakichś przyczyn nie jesteście w stanie odebrać pakietu osobiście - przygotujcie dla odbierającego imienne PEŁNOMOCNICTWO DO ODBIORU PAKIETU wraz z kserokopią dokumentu ze zdjęciem. Pełnomocnik będzie również potrzebował dokument ze zdjęciem wpisany w pełnomocnictwie.

Pakiety Nocnej Ściemie 2015 już są prawie kompletne :)