NOCNA ŚCIEMA 2022 - 11 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin

Data wpisu: 18 października 2015 r.
Ostatnie zmiany: 18 października 2015 r.
Autor: SFX


Roman Toboła. Najlepszy spiker biegów!


Najlepszy spiker biegów w Polsce - Roman Toboła - na Nocnej Ściemie

Roman Toboła - spiker najbardziej istotnych, najlepszych i największych imprez... jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów podczas imprez biegowych w Polsce... niekwestionowana ikona polskich biegów....

Nocna Ściema, od początku swojego istnienia, może szczycić się obecnością prawdziwej sławy wśród prowadzących. Będzie to już piąte podejście Romka do komentowania naszej wyjątkowej imprezy.

Zapewne wielu z Was może przytoczyć niejedną opowiastkę przytoczoną przez Romka podczas prowadzenia imprez biegowych. Wiedza i doświadczenie oraz hobby, którym jest bieganie, tworzą niezwykłą mieszankę. Czasem może się nawet wydawać, że powinien zwinąć tobołki :), tak jego jest dużo, ale po chwili namysłu trudno rozstać się z jego mocą.

Z pewnością będziecie mogli doświadczyć obecności naszego spikera - Romana Toboły - na końcu każdego z okrążeń. Będzie z Wami do samego końca, by zagrzewać do walki każdego kto podejmie się startu w Nocnej Ściemie 2015. Wciąż zachęcamy do udziału i zapisywania się do biegu.

Nocna Ściema 2015 z najlepszym spikerem biegów w Polsce - Romanem Tobołą