NOCNA ŚCIEMA 2022 - 11 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin

Data wpisu: 14 czerwca 2016 r.
Ostatnie zmiany: 14 czerwca 2016 r.
Autor: SFX


Za tydzień ruszają zapisy Nocnej Ściemy 2016!


Nocna Ściema 2016 - numery startowe z własnym napisem.

Kolejny, piękny biegowy rok za nami. Przed nami już szósta edycja Nocnej Ściemy, w której rekordy świata i życiówki są w zasięgu każdego! Nie bez powodu zmiany czasu jeszcze nikt nie zniósł :).

Zapisy do Nocnej Ściemy 2016 uruchomimy jak przed rokiem, w najkrótszą noc w roku... co tym razem nastąpi 20 czerwca punktualnie o 21.32.

Ponownie szykujemy Wam dodatkową atrakcję związaną z numerami startowymi i mobilizującą do szybkiego ich wyboru oraz oczywiście oficjalnego potwierdzenia startu, poprzez dokonanie opłaty startowej :).

Wasz numer - Wasz wybór.

Kolejny raz czekają na Was numery, które sami wybierzecie podczas wypełniania zgłoszenia w internecie. Pula numerów jest ograniczona, a ich ostateczne przydzielenie następuje wraz z wniesieniem opłaty startowej.

Po trzech dniach od zgłoszenia nie potwierdzonego opłatą, numer może powrócić do wyboru dla kolejnych zgłaszających się.

Wasz numer - Wasze hasło!

Ponownie możecie zapisać swą myśl na numerze startowym, by był on wyjątkową pamiątką Waszego startu. Jeśli zdecydujecie o pozostawieniu pustego pola określającego tekst na numerze - będzie na nim umieszczone Wasze imię.