NOCNA ŚCIEMA 2020 - złota edycja - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin

Data wpisu: 27 sierpnia 2016 r.
Ostatnie zmiany: 27 sierpnia 2016 r.
Autor: SFX


Najniższe opłaty do 31 sierpnia. Ściema?


Nocna Ściema 2016... księżyca nie będzie... nie Ściemniamy!

Czy tym razem trasę podświetli księżyc?

Gwarantujemy, że to nie będzie możliwe... a niebo spowiją zupełne ciemności - 30 października zarezerwowaliśmy brak księżyca na nieboskłonie :)... jak Ściemniać, to na całego.

Ponownie gwarantujemy wyjątkowe rezultaty. Zapewne ponownie zostanie złamana bariera dwóch godzin w maratonie... to możliwe wyłącznie u nas i udało się to już całkiem sporej liczbie biegaczy :).

Rekordy w półmaratonie to formalność, a wyniki na poziomie kilku minut są jak najbardziej osiągalne :).

Niższe opłaty do 31 sierpnia.

Nocna Ściema 2016 jest w zasięgu Waszych możliwości :)... a do tego jeszcze przez kilka dni, czyli do 31 sierpnia obowiązują najniższe opłaty startowe.

Pełen pakiet radochy - maraton - to tylko 79 złociszy, połówka już za 49 pe-el-enów. Wszystko obite dokładnie wartością dodaną w postaci wypasionych pakietów startowych.

Zapraszamy do zapisów elektronicznych z dodatkowymi atrakcjami :).

Otrzymacie numery startowe z własnym, niepowtarzalnym napisem lub imieniem... możecie umieszczać choćby hasła motywujące :).

Możecie wybierać swój ulubiony "numerek" spośród jeszcze dostępnych... ale pamiętajcie, że jest on rezerwowany na kilka dni - w oczekiwaniu na dokonanie opłaty startowej, a gdy jej nie odnotujemy - zwalniamy go do ponownego wyboru pozostałym chętnym.