NOCNA ŚCIEMA 2020 - złota edycja - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin

Data wpisu: 5 września 2016 r.
Ostatnie zmiany: 5 września 2016 r.
Autor: SFX


Torby Nocnej Ściemy 2016. Wasz wybór!


Wybraliście wzór torby Nocnej Ściemy 2016.

Nocna Ściema to bieg na dystansie maratonu i półmaratonu, na kształt którego mogą mieć wpływ wszyscy uczestnicy!

Wychodząc Wam naprzeciw, by zwiększyć Wasze zaangażowanie w tworzenie Nocnej Ściemy 2016, zadaliśmy pierwsze pytanie i obiecujemy że zadamy jeszcze więcej równie istotnych, lub jeszcze bardziej ważnych :). Obserwujcie profil Nocnej Ściemy na FB.

Torba NŚ - jeden z wielu elementów pakietu startowego!

Jak już pewnie wiecie, nasze gadżety... czyli również torby... mogą przybrać każdy istniejący kolor, byle był to kolor czarny - wzorem legendarnego Forda :).

Na jednej ze stron toreb prezentujemy zawsze przebieg trasy biegu - a ten pozostawał niezmienny od pierwszej edycji Ściemy!

Tym razem, dzięki zmianie trasy, która w tym roku wydłuża okrążenia do 7 kilometrów, a zmniejsza ich ilość do 3 lub 6 (zależnie od wybranego dystansu), otrzymacie torby z zupełnie odmienioną tę częścią, która ułatwia nawigację w terenie...

Jeśli więc traficie do biura zawodów to nie powinniście się już zgubić w zaułkach Koszalina, lub choć przynajmniej w okolicy wytyczonego przez Nocną Ściemę szlaku :).

Dzięki pojawieniu się kilkudziesięciu odpowiedzi, które wskazywały na jeden z dwóch wzorów naszej wyjątkowej torby... wiemy który przygotować! :)

Wyjątkowe torby Nocnej Ściemy

Torby bawełniane, to jeden z charakterystycznych elementów naszych pakietów startowych, które szykujemy - i to one służą temu, by wszystkie pozostałe atrakcje zostały w nich umieszczone.

Jednocześnie zapewniamy, że dzięki ich funkcjonalności i trwałości możecie z nich korzystać przez cały rok... a nawet kilka kolejnych sezonów. Warto więc, by ich wygląd był jak najbardziej atrakcyjny.

Wciąż możecie zgłaszać swój udział :).