NOCNA ŚCIEMA 2022 - 11 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin

Data wpisu: 11 września 2016 r.
Ostatnie zmiany: 11 września 2016 r.
Autor: SFX


II termin. Niższe opłaty do 13 września.


Nocna Ściema 2016... miejsce startu i mety

Jaka tym razem będzie Nocna Ściema?

Zapewne wyruszy na podbój nocy już po zmroku :).

Nastrojowy klimat będzie pogłębiony przez oświetlenie stadionu, a start solidnie uzupełni Wam poziom adrenaliny przed zbliżającą się walką z dystansem.

Tym razem do pokonania będzie mniej okrążeń, a każde z nich będzie liczyło 7 kilometrów. Toteż mobilizacja będzie trwała przez 3 w połówce i 6 kółek w pełnym maratonie.

Zapewniamy, że Wasze wyjątkowe możliwości osiągania dobrych wyników będą podparte ciekawą i całkiem szybką trasą. Do tego, zupełnie dodatkowo, czas widoczny w wynikach będzie o całe 60 minut krótszy, a spoglądając na czasomierze na mecie będziecie mieć nieodparte wrażenie, że czasoprzestrzeń uległa zakrzywieniu :).

II termin opłat mija 13 września.

W pakiecie startowym otrzymacie sporą dozę miłych wrażeń, spotęgowaną kilkoma atrakcyjnymi i cennymi gadżetami Nocnej Ściemy. Wzory części z nich sami mogliście wybierać. Są to koszulki (w maratonie dwie), chusty biegowe, torby bawełniane i opaski odblaskowe. Dodatkowym uzupełnieniem są samodzielnie wybierane numery startowe z własnym mottem lub innym napisem.

Cały maraton - to obecnie jedynie 89 złotych, a za półmaraton trzeba wnieść 59 złotych opłaty startowej.

Specjalnie dla Was uruchomiliśmy możliwość dokonywania szybkich i sprawnych przelewów elektronicznych... jeśli tylko chcecie z nich skorzystać, kliknijcie w nasze odnośniki. Rozliczenia transakcji on-line przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl.

ZAPŁAĆ ON-LINE

59 zł (półmaraton, do 13 września)
89 zł (maraton, do 13 września)

Przed dokonaniem wpłaty zapraszamy do elektronicznych zapisów, chyba że listę startową zdążyliście wcześniej uzupełnić :).

Gdzie jest start? Gdzie jest meta? Nocna Ściema 2016