NOCNA ŚCIEMA 2020 - złota edycja - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin

Data wpisu: 15 września 2016 r.
Ostatnie zmiany: 15 września 2016 r.
Autor: SFX


Wybraliście chustę wielofunkcyjną 2016!


Chusta wielofunkcyjna Nocnej Ściemy 2016.

Kolejne pytanie, kolejny Wasz udział w odpowiedzi!

Chusty biegowe od pewnego czasu są bardzo widocznym znakiem rozpoznawczym Nocnej Ściemy... tym bardziej nas to cieszy, że ich funkcjonalność jest doceniana, a dotychczasowe zróżnicowanie kolorystyczne ;) pozwala na stosowanie ich w niemal każdej konfiguracji ubioru. Czarny pasuje do wszystkiego :).

Jest to oczywiście jeden z kilku bardzo atrakcyjnych elementów pakietów startowych, który otrzymuje osobiście każdy w biurze zawodów jeszcze przed biegiem. Innymi, już przedstawionymi, atrakcjami są torby bawełniane, koszulki (dwie w przypadku maratończyków) i opaski odblaskowe... zapewniamy jak zawsze wiele frajdy z samego uczestnictwa, gdyż atmosfera Nocnej Ściemy jest nadzwyczajna! Jeśli jeszcze tego nie próbowaliście - czas najwyższy przekonać się o tym, czego doświadczyli inni :). Dodatkiem ubocznym są rekordy świata, ale któż na nie zwróciłby uwagę :)?

Wybraliście najlepszy wariant.

Nasze zapytania cieszą się Waszym zainteresowaniem. Tym bardziej nas to cieszy, że sami czasem nie jesteśmy w stanie ocenić, co podoba się większości z Was. Tak było właśnie tym razem, gdy łącznie z 5 przedstawionych wariantów projektowych wybraliście taki, którego nie braliśmy początkowo pod uwagę.

Wpierw prowadzenie objęła jedna z propozycji, która w późniejszym czasie została zdetronizowana... a tę wybraną przez większość prezentujemy poniżej.

Wyjątkowe chusty wielofunkcyjne Nocnej Ściemy

Wciąż możecie zgłaszać swój udział :).