NOCNA ŚCIEMA 2020 - złota edycja - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin

Data wpisu: 15 października 2016 r.
Ostatnie zmiany: 15 października 2016 r.
Autor: SFX


3 lub 6 okrążeń. Nowa trasa potwierdzona!


Trasa Nocnej Ściemy 2016.

Zapisaliście się?

Jeśli odpowiadacie twierdząco, to znaczy że wybór Nocnej Ściemy 2016 na Wasz start był najwłaściwszą decyzją.

Wciąż nie zdecydowany?

Zapewniamy, że ta edycja pozostanie w Waszej pamięci na długo... a przygotowane niespodzianki, których nie widzieliście nigdzie indziej, spotęgują Waszą chęć do kolejnych Nocno-Ściemowych startów. Bądźcie z nami... WARTO!

Gorąco zapraszamy wszystkich. Zapisy wciąż trwają.

Nowa trasa!

Nowa trasa Nocnej Ściemy staje się faktem. Pełne okrążenie będzie teraz liczyło lekko ponad 7 kilometrów... toteż do pokonania będzie mniej pętelek.

Trasa maratonu i półmaratonu wystartuje z dokładnie tego miejsca, gdzie usytuowana będzi meta... a więc dystans obu dystansów będzie z pewnością właściwy, a zapewniamy że pomiar odległości został dokonany bardzo precyzyjnie.

Aby nie trzymać Was w napięciu do samego końca, prezentujemy i wygląd trasy i jednocześnie zezwolenie na przeprowadzenie biegu.

Przebieg trasy maratonu i półmaratonu Nocna Ściema 2016. Zezwolenie na przeprowadzenie nocnej imprezy biegowej.

Oznaczenie kilometrów

Dodatkowo każdy kilometr pętli będzie oznaczony, a na planszach kilometrowych będą wskazania co do przebiegniętej odległości na każdym kolejnym okrążeniu!

Punkty odżywcze

W związku z dłuższym dystansem "od stadionu - do stadionu", zdecydowaliśmy o przygotowaniu dodatkowego punktu z wodą.

Dotychczasowy punkt odżywczy - na bieżni stadionu "Bałtyk" - pozostaje niezmienny... oczywiście postaramy się, zgodnie z Waszymi sugestiami, rozciągnąć go na większym dystansie i serwować kolejno: ciastka, banany, cukier w kostkach, herbatę, izotonik oraz wodę.

Odżywki własne

Po raz kolejny młodzież, łącząc siły z dwóch najlepszych liceów w Koszalinie - Bronka (pod nadzorem Pani Małgosi) i Dibulca (pod nadzorem Pana Tomka) - czyli nasi wierni wolontariusze, ogarniający punkty odżywcze oraz metę biegu - dzięki własnym chęciom i zaangażowaniu, spróbują samodzielnie zrealizować nieoficjalny punkt, w którym będziecie mogli pozostawić odżywki własne.

Miejsce to, istniejące dotychczas zupełnie spontanicznie, pojawi się znów w podobnej formie - by ułatwić niektórym z Was przygodę z naszym biegiem.