NOCNA ŚCIEMA 2022 - 11 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin

Data wpisu: 20 października 2016 r.
Ostatnie zmiany: 20 października 2016 r.
Autor: SFX


Odliczamy! Zostało 10 dni do startu.


Start Nocnej Ściemy 2016 już za 10 dni!

Do rozpoczęcia pomiaru czasu w szóstej edycji Nocnej Ściemy pozostało już jedynie 10 dni! Zaczynamy więc odliczanie.

Zegarki Polar

Warto będzie zostać na Nocnej Ściemie 2016 do samego końca. Wylosowane do prostego quizu osoby, po udzieleniu właściwej odpowiedzi, mają szansę otrzymać wartościową nagrodę - wśród nich jeden z trzech zegarków Polar M400 HR wraz z chustą wielofunkcyjną Polar oraz książką :).

Oficjalne zakończenie zaplanowaliśmy na godzinę 7:30 (niedziela) w hali sportowej Politechniki Koszalińskiej przy ul. Racławickiej (w budynku, gdzie zlokalizowane jest biuro zawodów).

10 dni do startu. Nocna Ściema 2016.

Sport Konsulting

Po raz kolejny firma Sport Konsulting, która jest wyłącznym dystrybutorem urządzeń marki Polar w Polsce, stała się naszym Partnerem.

Założycielem firmy jest Ryszard Szul, którego wieloletnia praktyka trenerska i wiedza z zakresu fizjologii sportu przyczyniły się do wybrania niezwykle selektywnej oferty produktów, sprawdzonych w rzeczywistych warunkach treningu.

Produkty oferowane przez naszego partnera to przede wszystkim urządzenia do pomiaru pracy serca oraz monitory aktywności. Dzięki ich wsparciu zawodowi sportowcy osiągają najwyższe cele, amatorzy rozwijają swoje pasje, a osoby potrzebujące motywacji do ruchu pracują nad dzienną aktywnością.

Wielokrotnie nagradzane urządzenia Polar są dostępne w ponad 35 000 sklepach na całym świecie i są najchętniej wybierane przez konsumentów. Firma Polar działa w ponad 80 krajach, a jej siedziba znajduje się w pobliżu miasta Oulu w Finlandii. Więcej informacji dostępnych jest na stronach: www.polar.com/pl oraz www.sportkonsulting.pl.

Jeszcze nie ma Ciebie na liście startowej?

Ruszcie po Rekordy Świata. Bawcie się na całego. Zasmakujcie najlepszej imprezy biegowej!

Gorąco zapraszamy wszystkich. Zapisy trwają.