NOCNA ŚCIEMA 2022 - 11 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin

Data wpisu: 27 października 2016 r.
Ostatnie zmiany: 27 października 2016 r.
Autor: SFX + Pasta in Box


3 dni do startu. Gotujemy się na Wasz najazd.


Start Nocnej Ściemy 2016 już za 3 dni!

Już tylko troszeczkę, tylko chwileczkę trzeba poczekać, by za 3 dni rozwinąć skrzydła na naszej zupełnie nowej trasie maratonu i półmaratonu Nocna Ściema 2016.

Jesteście z nami? Jeśli jeszcze nie... wpadnijcie do sobotniego biura zawodów i "zalegalizujcie" swój udział :). Zapewne jest to jeszcze możliwe. Staniemy na posterunku już o godzinie 16:00 w sobotę. Nadjeżdżajcie.

Mniam, mniam, mniam.

3 dni do rozpoczęcia biegu = 3 osobowy skład restauracji Pasta in Box, która serwuje głównie makarony oraz pyszne sałatki i zupy.

Pasta in Box jest tworzona przez ekipę kipiącą energią, pasją i zaangażowaniem... a wszystko pod czujnym okiem doświadczonego szefa kuchni. Zaprasza do próbowania swych makaronowych wyczynów przed biegiem i oczywiście we własnym lokalu! Tam czeka na Was ciekawy wybór i intrygujący smak, a przede wszystkim najwyższa jakość :).

Kulinarna ekipa zadba o Wasze żołądki, doda Wam sił, mocno zmobilizuje wyśmienitym smakiem :) i będzie towarzyszyć Wam od godziny 18:00 realizując "MAKARON-PARTY" przy wejściu na halę Politechniki Koszalińskiej - w okolicach biura zawodów.

Maratończycy będą mogli skosztować tych specjałów zupełnie za darmo. Wszyscy pozostali chcąc zapewnić sobie uzupełnienie kalorii - powinni posiadać przy sobie monetę 5-złotową... Umieszczając ją w naszym słoiku zbiórki - gdzie gromadzimy fundusze na realizację bezpłatnych biegów dla wszystkich - zapewnicie sobie pierwszą lub kolejne makaronowe porcje.

3 dni do startu. Nocna Ściema 2016.