NOCNA ŚCIEMA 2022 - 11 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin

Data wpisu: 23 marca 2017 r.
Ostatnie zmiany: 23 marca 2017 r.
Autor: SFX


Najwytrwalsza dwunastka Nocnej Ściemy.


Zaliczyli wszystkie maratony Nocnej Ściemy od 2011 do 2016 roku.

Część z Was zapewne zauważyła już, że kolejne zapisy... tym razem do Nocnej Ściemy 2017, ponownie rozpoczną się wraz z nadejściem najkrótszej nocy w roku.

My cały czas planujemy kolejny nocny wyskok biegowy... by było jeszcze lepiej i jeszcze efektowniej, a nade wszysko byście kolejny start mogli wspominać przez wiele kolejnych lat, i by skusić Was do regularnego odwiedzania Koszalina w ten magiczny weekend października... gdy czas wstrzymujemy by dać Wam niezwykłe, ponadludzkie możliwości.

Pozostała "parszywa dwunastka"? :)

My tym czasem prezentujemy naszych VIPów, czyli zawodników którzy wyruszyli z unikalnymi numerami na trasę w edycji 2016. Pozostało ich już jedynie dwunastu. Czyli 12 osób ma "zaliczone" wszystkie maratony w Koszalinie! Mają w nogach na trasie Nocnej Ściemy aż 253 km 170 m.

Z grona "WIELKICH" wypadł ponownie jeden uczestnik. Wciąż na placu boju jest 1 kobieta... otoczona 11 mężczyznami.

Mimo upływu czasu swoją moc wykazał jeden, który ostatnio wybiegał swój najlepszy Ściemniony wynik i w ten sposób osiągnął najlepszy wynik wśród "fenomenalnej dwunastki". Jest to Marek Tchórzewski, który pokonał maraton w czasie 2h25'35", wyprzedzając poprzedniego lidera - Grzegorza Kanigowskiego - raptem o 1'45".

Oczywiście nasza samotna Pani - Agnieszka Walińska - ma również zapisany swój Ściemniony rekord - 2h51'59", który ustanowiła w edycji 2015.

GRATULUJEMY i CZEKAMY NA WIĘCEJ!

Przebiegli wszystkie dotychczasowe edycje Nocnej Ściemy na dystansie maratonu.