NOCNA ŚCIEMA 2022 - 11 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin

Data wpisu: 29 września 2017 r.
Ostatnie zmiany: 29 września 2017 r.
Autor: SFX


Ostatnie chwile niższego wpisowego! (do 02.X.)


Nocna Ściema 2017... plakat

Pozostał niepełny miesiąc.

Do Nocnej Ściemy 2017 pozostało poniżej 30 dni, to oznacza, że spotkamy się w Koszalinie już za około 4 tygodnie - dokładnie w nocy z 28 na 29 października!

Godzinę po starcie, który nastąpi punktualnie o 2:00, znów będzie 2:00... a to oznacza, że choć Wasze nogi pokonają już kilka kilometrów, odliczanie czasu do mety rozpocznie się właśnie wtedy :). Życiówki to formalność, rekordy świata to u nas coś zwyczajnego.

Czas szybko płynie, a dla nas będzie to już siódma potyczka z niecodziennym wydarzeniem... wraz z nami, pełny królewski dystans w każdej dotychczasowej edycji przebiegło 12 osób - i wszyscy potwierdzili już swój start w nadchodzącym biegu.

Niskie opłaty startowe wciąż są dostępne... i potrwa to do 2 października. Zachęcamy więc do wzmożonej aktywności i lekkiego pośpiechu, by móc skorzystać z upływającej okazji.

Gwarancja rozmiarów i kompletności!

Zgłoszenie i dokonanie wpisowego w IV terminie (do 2 października), gwarantuje otrzymanie wybranego przy rejestracji rozmiaru koszulki. Daje też pewność, że nie zabraknie żadnego z elementów pakietu startowego...

... choć będziemy stawać na głowie, by komplet atrakcji otrzymali wszyscy - również Ci zgłaszający się tuż przed startem w naszym biurze zawodów.

PAKIETY STARTOWE i NAGRODY | ZAPISY | LISTA STARTOWA

Nocna Ściema 2017... plakat