NOCNA ŚCIEMA 2022 - 11 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin

Data wpisu: 2 listopada 2017 r.
Ostatnie zmiany: 2 listopada 2017 r.
Autor: SFX


Medale, których nie było! Nocna Ściema 2017.


Nocna Ściema 2017 - medale

To nie te medale!

Ku zaskoczeniu, i dzięki zaskoczeniu docierały do nas na mecie, oraz po zakończeniu Nocnej Ściemy 2017 różne informacje o medalach :). Jedni wskazywali, że w końcu na "Ściemie" pojawiła się blacha, inni dopytywali o drewnianą wersję medalową, która prezentowana była na naszych stronach.

Wprawdzie temat zaprezentowaliśmy i opisaliśmy tuż przed startem, jednak liczba uczestników, którzy jeszcze chwilę przed rozpoczęciem biegu ukrywali się przed wszechobecnymi kroplami deszczu, była wyjątkowo duża... więc i zasięg informacji nie był zbyt duży.

Warto więc wspomnieć o tym niezwykle istotnym dla powodzenia naszego wydarzenia fakcie. I to nie był bynajmniej deszcz czy wiatr.

GLOBMETAL + GIPO + DAJAR

We wtorek poprzedzający Nocną Ściemę 2017 - czyli raptem 4 dni przed startem - do tego popołudniową porą (około 14), okazało się, że zlecone jeszcze w lipcu medale nie dotrą do naszych rąk... mimo posiadania pierwszej partii, którą prezentowaliśmy w naszych materiałach.

Rozpoczęliśmy więc intensywne poszukiwanie alternatywy, która nie była zbyt oczywista - zważywszy na liczbę szykowanych dla Was medali, zwieńczających uczestnictwo każdego biegu oraz uwarunkowania technologiczne, które nie pozwalały na zastosowanie zbyt dużego wachlarza możliwości.

Na naszą prośbę odpowiedziały 3 przedsiębiorstwa i w pełni zaangażowały się w nasze wydarzenie. Objęły swym działaniem odrębne części technologiczne, które miały przyczynić się do rozwiązania istotnego problemu organizacyjnego. Do tego konieczne było jeszcze "tylko" perfekcyjne planowanie i koordynacja procesów.

GLOBMETAL GIPO.EU DAJAR.pl - wszystko do domu i ogrodu

GLOBMETAL - zajął się cięciem stali na bazie szybko zaadoptowanego i przygotowanego przez nas projektu

GIPO - zapewniło perfekcyjne, wysokiej klasy proszkowe lakierowanie każdego medalu

DAJAR - zdecydował o ostatnim szlifie - w szwalni zostały przyszyte przygotowane i dostarczone przez nas dedykowane tasiemki do medali

Cały proces produkcji, który rozpoczął się w środę, został zakończony już w piątek! I właśnie w piątek po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć efekt naszych starań... stalowe, doskonale wycięte medale, lakierowane czarną matową farbą, z dokładnie przymocowaną wstążką, dającą możliwość umieszczenia na niej swojego własnego, unikalnego wyniku!

W ten sposób niemożliwe stało się możliwe, a na Waszych szyjach mogły zawisnąć unikalne i bardzo charakterystyczne medale, z których sami jesteśmy dumni.

Nocna Ściema 2017... medale!

Ogromnie dziękujemy firmom GLOBMETAL, GIPO oraz DAJAR, za sprawne i skoordynowane działanie mające na celu wsparcie imprezy o bardzo szerokim zasięgu i bardzo pozytywnym odbiorze.

Wyraź siebie! Wrzuć swoją opinię!

Wasze opinie są dla nas niezmiernie ważne. Chcielibyśmy aby każdy z Was napisał choć jedno zdanie, które wiąże się nieodłącznie z imprezą. Nie zadawajcie pytań, lecz napiszcie kilka słów. Będziemy Wam wdzięczni za każdą literkę :).

NOCNA ŚCIEMA W MOICH OCZACH TO...