NOCNA ŚCIEMA 2021 - 10 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin

Data wpisu: 10 czerwca 2018 r.
Ostatnie zmiany: 10 czerwca 2018 r.
Autor: SFX


Nocna Ściema 2018 - zapisy Tuż Tuż!


Zapisy do Nocnej Ściemy 2018 ruszają już za 10 dni.

Już dziś, po raz ósmy, zapraszamy Was gorąco na kolejną edycję... tym razem Nocną Ściemę 2018.

Każda edycja Nocnej Ściemy była niepowtarzalna, a my za każdym razem działamy po to by Wy, nasi Biegacze, mieli największą z niej frajdę. Przed rokiem, choć pogoda spłatała nam i Wam wiele figli, udało się dać Wam to, o czym wielu z nas mogło dotychczas tylko pomarzyć. Wierzymy, że każda kolejna edycja również będzie Wam zapadała w pamięci na wiele lat, oczywiście w obszarach mózgu odpowiedzialnych za radość i najlepsze emocje.

Zaczynamy odliczanie do kolejnych zapisów, w których możecie nie tylko wybrać dystans maratonu i półmaratonu, lecz także zdecydować o tym, jaki numer przywdziejecie na starcie... i jaki pojawi się na nim napis!

Pierwsze osoby będą mogły wpisać się na naszą listę uczestników dokładnie wraz z nadejściem najkrótszej nocy w roku - czyli 20 czerwca o 21:32.

Zaplanujcie swój start u nas. Po prostu WARTO.

Czy będą zmiany?

Mamy nadzieję, że przez siedem kolejnych edycji zaskarbiliśmy sobie Waszą przychylność. Bardzo cieszymy się na każde ciepłe słowo kierowane do nas i do naszych Wolontariuszy.

Dzięki Wam mamy moc, by stanąć do organizacji ponownie... z kolejnymi pomysłami, które mają jeden, nadrzędny cel - zapewnienie najlepszej imprezy biegowej dla każdego, kto trafi do Koszalina!

Chcecie więcej?

Obserwujcie naszą stronę oraz oficjalny profil na Facebooku. Wierzymy, że uda się nam zaskarbić przychylność kolejnych rzeszy biegaczy... a jeśli już mieliście okazję skosztować Nocnej Ściemy - teraz też będzie warto!

Zapisy do Nocnej Ściemy 2018 zaczynamy 20 czerwca o 21:32.