NOCNA ŚCIEMA 2022 - 11 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin

Data wpisu: 14 sierpnia 2018 r.
Ostatnie zmiany: 14 sierpnia 2018 r.
Autor: SFX


Trasa Nocnej Ściemy 2018 Zatwierdzona!


Trasa Nocnej Ściemy 2018

Nocna Ściema 2018 to bieg, w którym czas ułatwia Wam ściganie się z wynikiem i daje niezwykłą możliwość poprawy Rekordów Świata.

Wciąż TYLKO Koszalin jest miejscem niebywałych wyników, gdzie w maratonie możliwe jest złamanie bariery 2 godzin, a półmaraton można ukończyć w kilka minut. Wszystko za sprawą czasu, a konkretnie jego zmiany z letniego w zimowy, co następuje już w trakcie biegu!

Aby było miło i przyjemnie już dziś wiemy, że trasa Nocnej Ściemy 2018 nie ulegnie zmianie i pozostanie ta sama jak w dwóch minionych edycjach. Przebiegniecie więc 3 lub 6 okrążeń o długości nieznacznie przekraczającej 7 kilometrów.

Przebieg i czas rywalizacji został już zaakceptowany i zatwierdzony przez odpowiednie instytucje - Policję oraz Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie.

Za każdym razem, przebiegając przez stadion, będziecie mogli skorzystać z bogatego punktu odżywczego, gdzie znajdziecie wodę, izotoniki, herbatę, banany i cukier w kostkach, a czasem może pojawić się coś więcej :).

Trasa Nocnej Ściemy 2018

Chcecie wiedzieć więcej?

Obserwujcie naszą stronę oraz oficjalny profil na Facebooku. Wierzymy, że uda się nam zaskarbić przychylność kolejnych rzeszy biegaczy... a jeśli już mieliście okazję skosztować Nocnej Ściemy - teraz też będzie warto!