NOCNA ŚCIEMA 2021 - 10 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin

Data wpisu: 28 września 2018 r.
Ostatnie zmiany: 28 września 2018 r.
Autor: SFX


Bogate Pakiety i Moc Atrakcji


Zestaw gadżetów. Nocna Ściema 2018 nadciąga.

Jesteśmy w tym Najlepsi

Chyba nie ma co ukrywać, że w Nocnej Ściemie zawsze byliśmy i jesteśmy mocni nie tylko w wynikach, gdzie Rekordy Świata są na wyciągnięcie ręki, lecz także w tym co dla Was szykujemy.

Po raz kolejny stajemy na głowie, by przygotować i wyŚciemniać pełen wypasiony pakiecik dla tych, którzy stawią się w biurze zawodów po jego odbiór. A wszystko za wpisowe, które wobec taaakiego zestawu dodatków jest niebywale atrakcyjne.

Ósma edycja Nocnej Ściemy jest tylko potwierdzeniem, że lubimy sprawiać Wam przyjemność, a naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie braci biegowej nie tylko gadżetami, lecz także sumiennością w przygotowaniach i dbałością o każdy szczegół naszego wydarzenia.

Ponownie usłyszycie doskonałą muzykę oraz unikalne odliczanie do startu, które rozpocznie i zakończy efektowny pokaz fajerwerków. Taki start istnieje tylko u nas, wraz z niezwykłą atmosferą i radością biegania.

To wszystko sprawia, że Nocna Ściema zakreśliła już ogromne koło popularności, a jej istnienie jest pewne nawet wtedy, gdy zmiany czasu zabraknie... bo Ściemniać będziemy dalej... wciąż na najwyższym możliwym poziomie.

PÓŁMARATON (75 zł do 1.X) | MARATON (100 zł do 1.X)

PAKIETY STARTOWE i NAGRODY | ZAPISY | LISTA STARTOWA

Gwarancja rozmiarów i kompletności!

Zgłoszenie i dokonanie wpisowego do 1 października (poniedziałek), gwarantuje otrzymanie wybranego przy rejestracji rozmiaru koszulki. Daje też pewność, że nie zabraknie żadnego z elementów pakietu startowego...

... choć będziemy stawać na głowie, by komplet atrakcji otrzymali wszyscy - również Ci zgłaszający się tuż przed startem w naszym biurze zawodów.

Dajemy Wam możliwość dokonania płatności ON-LINE, również z wykorzystaniem BLIK (płatności obsługiwane są przez Dotpay)... pamiętajcie, by wcześniej zarejestrować się na liście uczestników.

Zestaw gadżetów. Nocna Ściema 2018 nadciąga.