NOCNA ŚCIEMA 2022 - 11 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin

Data wpisu: 25 października 2018 r.
Ostatnie zmiany: 25 października 2018 r.
Autor: SFX


Niewiarygodne? Tylko 2 noce do Nocnej Ściemy 2018


Pozostały 2 noce do Nocnej Ściemy 2018

2 noce do wspólnego święta biegowego

Dwie ostatnie gorące noce przygotowań. Waszych do biegu. Naszych do stworzenia niebywałej atmosfery i Waszej radości. Wolontariusze działają pełną parą, by zapewnić Wam wszystko to, czego oczekuje się od najlepszych imprez biegowych.

Nasi Partnerzy też spać nie mogą. Do rąk pracowników firmy GIPO trafił każdy pojedynczy medal i trofeum przeznaczone dla pierwszych trójek w kategoriach wiekowych. Każdy etap produkcji to wiele włożonej pracy i mnóstwo czasu... od precyzyjnego cięcia, przez szlifowanie, do perfekcyjnego lakierowania. Na drodze doskonałych medali stanął też nasz kolejny Partner - firma DAJAR, właściciel sklepu DAJAR.pl. W profesjonalnej szwalni każda tasiemka była indywidualnie zszywana, by medal mógł zawisnąć na Waszych szyjach.

Każda tasiemka ma unikalne miejsca do zapisania na mecie Waszego wyniku. Uwiecznijcie go na niej, by móc wracać pamięcią do niewiarygodnych wyczynów i najlepszych wspomnień z Koszalina.

DO ZOBACZENIA W KOSZALINIE!

Wciąż możesz dołączyć do grona uczestników.

Zgłoszenia do biegu będziemy przyjmować jeszcze w biurze zawodów, gdzie od godz. 16.oo w sobotę do 1.3o w niedzielę będą w tym pomagać nasi wspaniali Wolontariusze.

PAKIETY STARTOWE i NAGRODY | LISTA STARTOWA