NOCNA ŚCIEMA 2024 - 14. edycja - 13 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin

Data wpisu: 16 października 2019 r.
Ostatnie zmiany: 16 października 2019 r.
Autor: SFX


Ściema w pakietach dla uczestników w 2019 r.


Pakiety startowe Nocnej Ściemy 2019

Koszulka? Chusta biegowa? Torba?

Od samego początku istnienia Nocna Ściema witała Was różnorodnymi dodatkami, które z czasem stworzyły niepowtarzalny, powtarzalny pakiet. Dominująca czerń wcale w nich nie przytłacza, lecz sprawia, że upominki stają się funkcjonalne i użytkowe... a brak intensywnych emblematów i narzucających się treści nie przysłania celu w jakim zostały stworzone. Specjalnie dla Was... Ściemniaczy.

W 2019 roku powtarzamy to, co już zostało mocno sprawdzone. Zmieniamy detale i przygotowujemy się na kolejne podejście. Tym razem ostatnia 1-cyfrowa edycja z oznaczeniem "9"... by już w przyszłym roku świętować nadejście równej, 10. części naszego wydarzenia.

Pełny pakiet Ściemniacza to koszulka bawełniana z długimi rękawami, torba do wielokrotnego wykorzystania z trwałej i wygodnej bawełny, poliestrowa chusta biegowa (lub jak kto woli komin), oraz unikalny numer startowy przez Was wybrany i oznaczony Waszym napisem. Maratończycy dodatkowo w tej edycji otrzymają koszulkę poliestrową z krótkimi rękawkami - po raz pierwszy na Nocnej Ściemie.

Czekamy na Was w Koszalinie i zrobimy wszystko co w naszej mocy, by dać Wam radość i zadowolenie. Wolontariusze już się szykują i odliczają godziny do kulminacyjnych momentów Nocnej Ściemy 2019.

WIĘCEJ INFORMACJI O NAGRODACH

Pakiety startowe Nocnej Ściemy 2019

Wciąż możecie stać się uczestnikami!

ZAPISY ELEKTRONICZNE | LISTA UCZESTNIKÓW