NOCNA ŚCIEMA 2024 - 14. edycja - 13 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin

Data wpisu: 20 czerwca 2020 r.
Ostatnie zmiany: 20 czerwca 2020 r.
Autor: SFX


Kto tu Ściemnia? ... Złota Edycja 2020


Kto tu Ściemnia? Nocna Ściema 2020

Oczekiwane zapisy... nieoczekiwane opóźnienia.

Drodzy Ściemniacze!

Czas gdy rozpoczynamy zapisy do kolejnych edycji Nocnej Ściemy własnie nadszedł, wraz z nadejściem najkrótszej nocy w roku, która trwa w Koszalinie jedynie 6 godzin 48 minut 41 sekund, a ma to miejsce z 20 na 21 czerwca.

Chcielibyśmy by stało się tak i tym razem, jednak musimy poczekać trochę dłużej.

Jak długo? Tego wciąż nie wiemy.

Jak wiecie wciąż obowiązują istotne ograniczenia w organizacji wydarzeń związane z COVID-19 (SARS-CoV-2). Limit 150 uczestników to zbyt mało, byśmy mogli zrealizować nasze pierwotne zamierzenia dotyczące Złotej Edycji. Pracujemy nad rozwiązaniami, które w niedalekiej przyszłości Wam zaprezentujemy.

Tymczasem zachęcamy do odwiedzania naszej strony i sprawdzania informacji w mediach społecznościowych... abyście byli na bieżąco z tym, co chcemy Wam przekazywać i zaproponować.

Karta Ściemniacza zadziała dłużej!

W tym sezonie zaproponowaliśmy Wam Kartę Ściemniacza.

Karty wciąż są dostępne wraz z unikalnymi kubkami i będą uprawniały do rejestracji w Nocnej Ściemie w pierwszej kolejności.

Może staną się jedyną formą zapisu do naszego biegu?
Może będą przepustką do startu w edycji innej niż wszystkie?

Tego jeszcze nie wiemy. W końcu trzeba jakośc poŚciemniać :).

Dajemy Wam pewność i spokój, że Karty Ściemniacza sprawią Wam jeszcze wiele radości... a do tego nie są związane z konkretną osobą i wciąż mogą stać się bardzo miłym i nieoczekiwanym upominkiem.

Ważność Kart Ściemniacza była ustalona wstępnie na koniec czerwca 2020 roku, jednak data ich działania będzie wydłużona co najmniej do końca miesiąca, w którym uruchomimy rejestrację... a kiedy to nastąpi, sami jeszcze nie wiemy.