NOCNA ŚCIEMA 2024 - 14. edycja - 13 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin

Data wpisu: 23 października 2020 r.
Ostatnie zmiany: 23 października 2020 r.
Autor: SFX


Ostatnia noc przed Nocną Ściemą 2020.


Nocna Ściema 2020 Złota Edycja nadejdzie za 1 noc - wirtualnie i realnie

🤤 Ufff... odliczanie dobiega końca... lecz po raz pierwszy cyfra jest wyjątkowa. Nade wszystko pewna. OSTATNIA NOC. Dla nas - znów nie przespana. Dla Was... pewnie ostatnia szansa na rozpoczęcie przygotowań i treningów do startu 😉.

🌙 Nocna Ściema 2020 Złota Edycja odbędzie się wprawdzie w ograniczonym zakresie, lecz dopinamy ją tak, jak miała wyglądać w momencie uruchomienia zapisów... a nawet 2x bardziej taka... realnie i wirtualnie.

🥰 Już pierwsze chwile pokazały, jak bardzo polubiliście nasz bieg. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że możemy przynosić całkiem masową radość.

👐 Praca Wolontariuszy jest nie do przecenienia. Zaangażowanie w budowę Nocnej Ściemy jest niezwykłe. Dziękujemy każdemu i oczywiście tym, którzy to wszystko spinają - Baśka, Krzysiek, Seba!

🙏 Dziękujemy już teraz za przychylność we wszystkich możliwych miejscach, gdzie ani razu nie usłyszeliśmy słów zwątpienia i do końca, cały czas jesteśmy wspierani. To bardzo ważne, by utrzymać motywację do najlepszego działania.

🏢 Do zobaczenia w biurze... już od 16:00 do 1:30 (hala Politechniki Koszalińskiej, ul. Racławicka)... i na starcie o 23:00 oraz 2:00 (stadion ZOS "Bałtyk").

🏁 Na starcie o 23.oo czeka na Was niespodziewanka... ciekawe, czy ktoś ją zauważy 🙂. Start o 2.oo poprzedzony zostanie rozgrzewką - zaczynamy już o 1.3o z "Centrum Rekreacji Forma".

✨ Nocna Ściema 2020 👑 Złota Edycja
Koszalin - miejsce biegowych marzeń.

Last minute... czyli ostatnia szansa.

Dołącz do nas. Bądź Ściemniaczem Złotej Edycji. Zapraszamy do biura zawodów.

Nocna Ściema 2020 Złota Edycja nadejdzie za 1 noc - wirtualnie i realnie