NOCNA ŚCIEMA 2022 - 11 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin

Data wpisu: 29 października 2021 r.
Ostatnie zmiany: 29 października 2021 r.
Autor: SFX


Będzie pysznie. 6 Kół Gospodyń Wiejskich w gotowości.


Koła Gospodyń Wiejskich na Nocnej Ściemie 2021

Już ruszyły do boju

Dziewczyny z sześciu Kół Gospodyń Wiejskich już ruszyły do boju. Szykują się na największy poczęstunek w historii biegowej Koszalina, okolic, regionu, a może i całego Pomorza.

Nocna Ściema 2021 na 10-lecie została zaszczycona obecnością niezwykłych, zaangażowanych osób, które obok wspaniałych wolontariuszy dołączyły do wsparcia kulinarnej części wydarzenia.

Pod bacznym okiem koordynatorki Moniki Piotrowskiej - Sołtys Sołectwa Konikowo - na Nocnej Ściemie 2021 będą z nami:

Koło Gospodyń Wiejskich Niekłonice
Koło Gospodyń Wiejskich Giezkowo
Koło Gospodyń Wiejskich w Dunowie "Dunowskie Dziewczyny"
Wesoły Senior Koło Gospodyń Wiejskich Bonin
Koło Gospodyń Wiejskich "Ach te baby" Kłanino
Koło Gospodyń Wiejskich Konikowo

Mocne ograniczenia

Dziewczyny, mimo swych ogromnych chęci, zostały mocno ograniczone w działaniach, byście na mecie nie pogubili się w zawiłościach menu. Są w stanie sprawić radość przygotowując nawet indywidualne menu każdemu uczestnikowi z osobna i mocno musieliśmy prosić, by tak się nie stało :).

Dzięki nałożonym restrykcjom ;) będzie pysznie i doskonale, a wybór pozostanie pomiędzy wegetariańską zupą pomidorową oraz sałatką ziemniaczaną. Jest oczywiste, że przygotowane specjały zapewnią łącznie tuzin wariantów smakowych...

... gdzie kucharek sześć i dwa dania, tam dwanaście pyszności.

Zapisz się na Nocną Ściemę

Do Nocnej Ściemy 2021 jeszcze zdążysz dołączyć. Teraz ta możliwość pozostaje w biurze zawodów, gdzie czekamy na Ciebie od 16.oo w sobotę, do 1.oo w niedzielę... by o 2.oo ruszyć w blasku fajerwerków na trasę maratonu lub półmaratonu.

Zapraszamy na Nocną Ściemę 2021 Zapraszamy na Nocną Ściemę 2021 Zapraszamy na Nocną Ściemę 2021 Zapraszamy na Nocną Ściemę 2021 Zapraszamy na Nocną Ściemę 2021 Zapraszamy na Nocną Ściemę 2021