NOCNA ŚCIEMA 2024 - 14. edycja - 13 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin

Data wpisu: 13 czerwca 2023 r.
Ostatnie zmiany: 13 czerwca 2023 r.
Autor: SFX


13. edycja -> Nocna Ściema 2023


Gotowi na Nocną Ściemę 2023? Przed Wami 13. edycja.

13. czerwca ogłaszamy 13. edycję

Mamy zaszczyt zaprosić Was na 13. edycję niesamowitego biegu. Wydarzenia, które kilkanaście razy trafiło do teleexpressu. Wydarzenia, które dotarło do najdalszych zakątków Polski i wielu miejsc na całym świecie.

Nocna Ściema 2023

Zapisy uruchomią się wraz z nadejściem najkrótszej nocy w roku. Będzie to jednocześnie pierwszy dzień lata. Nastąpi to dokładnie o godzinie 21:32, w środę, 21 czerwca 2023 r.

Wybierz swój numerek

Oddajemy Wam do dyspozycji numerki startowe, które od lat sami możecie wybrać. Ubierzcie najfajniejszy numerek, taki który przyniesie Wam szczęście.

Możesz ponownie trafić na dokładnie tę samą liczbę, wybrać swoją ulubioną, lub tym razem zupełnie inną... byle tylko dla królewskiego dystansu była to liczba 3-cyfrowa, a dla półmaratonu z liczb 4-cyfrowych pomiędzy 1001 a 1999... a gdyby miało ich zabraknąć -> uzupełnimy tę pulę.

Rekordy świata

To nie żadna nowość, ale i nic typowego. Nocna Ściema jak zawsze niesie ze sobą, niepowtarzalną w żadnym innym momencie roku, możliwość walki o rekord świata.

Bariera 2 godzin w maratonie jest jak najbardziej realna do pokonania... a półmaraton można pokonać w kilka minut.

Jak to możliwe?
Wszystko za sprawą biegu w momencie, gdy czas letni ustępuje zimowemu... w trakcie biegu urywana jest cała godzina z rezultatu, a ten imponujący pojawia się w końcowych wynikach - jest to czas liczony pomiędzy godziną startu, a aktualną godziną w momencie mijania linii mety.

Czekamy na Was w Koszalinie!

ZAPISY ELEKTRONICZNE | REGULAMIN

Gotowi na Nocną Ściemę 2023? Przed Wami 13. edycja.