NOCNA ŚCIEMA 2024 - 14. edycja - 13 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin

Trasa biegu - Nocna Ściema 2020 - 2023

Od Złotej Edycji - Nocnej Ściemy 2020 - zdecydowaliśmy nieco zmienić trasę biegu. Zamiast pochyłej ulicy Sybiraków pojawiła się ulica Wojska Polskiego z efektownymi eksponatami muzeum lotnictwa w Koszalinie.

Dodatkowo odebraliśmy Wam jedną nawrotkę, która dotychczas czekała w okolicach 6 kilometra. Będzie więc mnie zwrotów akcji, a uzyskane tempo, do którego się rozpędzicie, będzie łatwo utrzymać :). Widok stadionu będzie zwiastował same dobre odczucia i jego rychłe osiągnięcie, bez dodatkowych oddaleń.

Dzięki zmianom zyskacie trochę oddechu i to trzykrotnie lub sześciokrotnie - zależnie od wybranego dystansu :), a liczba podbiegów i zbiegów się skurczy w porównaniu do poprzednich wersji.

Życzymy powodzenia!

Trasa biegu i plan sytuacyjny - Nocna Ściema 2020 - 2023

Trasa biegu - Nocna Ściema 2016 - 2019

Ponownie będziecie mogli zwiedzić Koszalin na pętlach o długości ok. 7 kilometrów... pokonując je 3- lub 6-krotnie (zależnie od wybranego dystansu).

Życzymy powodzenia!

Trasa biegu i plan sytuacyjny - Nocna Ściema 2016 - 2019

Trasa biegów - Nocna Ściema 2011 - 2015

Trasa biegu i plan sytuacyjny - Nocna Ściema 2011 - 2015 Trasa biegu ponownie pozostaje bez zmian, a więc będzie identyczna jak poprzednio. Jak już zdążyliście zauważyć, Koszalin nie należy do miast płaskich :), a więc podczas pokonywania pętli możecie liczyć na pofałdowania, a odpoczynek następuje za każdym razem na stadionie - przez który prowadzi pętla biegu. Żeby się o tym przekonać, jeśli jeszcze nie startowaliście u nas, najlepszą metodą jest podjęcie decyzji o uczestnictwie w naszej zabawie.

Na mapce biegu możecie ujrzeć oznaczenia sugerowanych parkingów.

UWAGA !!! Ze względów bezpieczeństwa biegnących nie będzie możliwości korzystania z parkingu usytuowanego tuż przy stadionie przy ul. Stawisińskiego.

Polecamy, abyście swoje samochody pozostawiali przy ul. Racławickiej (teren Politechniki Koszalińskiej, okolice Hali Sportowej gdzie oferujemy Wam bezpłatny wypoczynek od 16:00 w sobotę do 9:00 w niedzielę, tam też odbywać się będzie poranne zakończenie naszej imprezy).