NOCNA ŚCIEMA 2018 - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin


Nocna Ściema 2019

... 26-27 października
... dziewiąta edycja
... rekordy świata
... maraton poniżej 2 godzin
... półmaraton w kilka minut
... fenomenalne życiówki
... doskonała atmosfera
... prawdziwa, nocna aura
... to nie ściema, to Nocna Ściema®

17 października 2014 r.

Ślub wolontariuszy Nocnej Ściemy 2013!

Ślub Sylwii i Krzyśka - wolontariuszy Nocnej Ściemy 2013, która ich połączyła! Dzisiejsza Młoda Para jest pierwszą... która swój początek miała na Nocnej Ściemie 2013... kiedy to Sylwia wraz z Krzyśkiem poznali się jako wolontariusze! Krzysiek koordynował działania wolontariuszy i wspomagał biuro zawodów, Sylwia miała możliwość działania na hali sportowej, gdzie odbyło się oficjalne zakończenie. D (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

17 października 2014 r.

Nocna Ściema - impreza tworzona z pasją!

Nocna Ściema - impreza tworzona z pasją! Nocna Ściema, która zaistniała wśród biegów już w swoim debiucie w 2011 roku, stała się w krótkim czasie imprezą znaną przez wielu w każdym zakątku naszego kraju. Co więcej, trafiła również poza granice Polski. Mimo wielu przeciwności i sceptycznych komentarzy przed jej pierwszą edycją okazała się wielkim sukcesem. Stała się pierwszym poważnym i profesjona (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

17 października 2014 r.

Biuro Zawodów dostępne od piątku.

Unikalne trofeum dla zwycięzców w kategorii mieszkańców Koszalina! Biuro Zawodów Nocnej Ściemy 2014 mieścić się będzie w hali sportowej Politechniki Koszalińskiej przy ul. Racławickiej w Koszalinie. Wszyscy, którzy chcieliby uniknąć ewentualnych dodatkowych stresów przed startem i mogących pojawić się wtedy kolejek, zapraszamy do odbioru swoich pakietów startowych już w piątek 24 października. Pakiet (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

16 października 2014 r.

STRABAG partnerem Nocnej Ściemy 2014

STRABAG wspiera Nocną Ściemę 2014 Nocna Ściema 2014 otrzymała wsparcie w zakresie zabezpieczenia i oznakowania ulic od firmy STRABAG. Koncern STRABAG istnieje na rynku budowlanym już ponad 170 lat i prowadzi swoją działalność niemal na całym świecie. STRABAG SE jest jedną z największych firm budowlanych Europy, liderem na rynku niemieckim i austriackim oraz w Europie Środkowo-Wschodniej. Dynami (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

16 października 2014 r.

Koszalińskie Szelągi wśród nagród Nocnej Ś

Koszalińskie Szelągi - monety okolicznościowe wyemitowane z okazji jubileuszu 750-lecia lokacji Koszalina - wśród nagród w Nocnej Ściemie 2014 Koszalińskie Szelągi - monety okolicznościowe wyemitowane z okazji jubileuszu 750-lecia lokacji Koszalina - znajdą się wśród nagród w Nocnej Ściemie 2014, na które szansę otrzyma każdy z biegaczy, który będzie uczestniczył w oficjalnym zakończeniu. Moneta wybi (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 października 2014 r.

Nagrody, na które warto czekać... na Nocnej Ś

2 x Garmin FR 15 HR dla kobiety i mężczyzny - nagrody w Nocnej Ściemie 2014 Na oficjalnym zakończeniu, które przewidujemy i mamy zamiar zrealizować nad ranem, czyli w niedzielę o godz. 7.3o będziecie mieli szansę na uzyskanie jednej z wielu atrakcyjnych nagród. Wśród kilkudziesięciu wartościowych przedmiotów znajdą się również dwa zegarki Garmin Forerunner 15 z monitorem serca. Jeden z nich trafi do (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 października 2014 r.

Seans, w którym nie zabraknie emocji!

Nocna Ściema 2014 prezentuje film... Czekając na Joe Po raz kolejny Nocna Ściema szykuje dla Was ekskluzywny i niepowtarzalny seans filmowy. Ponownie na dużym ekranie, usytuowanym na dużej scenie Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie. Po oficjalnej części otwarcia zaprezentujemy Wam bowiem film "Czekając na Joe" (Touching the Void). . film zdobywcy Oscara - Kevina Macdonalda . na podsta (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 października 2014 r.

Słuchamy Waszych sugestii. Rozświetlamy ulice

Najciemniejszy fragment ulicy Modrzejewskiej rozświetli Nocna Ściema 2014 Zawsze po realizacji naszych imprez staramy się wyciągać wnioski i słuchać Was, czyli naszych najmilszych i najfajniejszych uczestników. Wiadomo, że przygotowując Nocną Ściemę za każdym razem napotykamy na trudności, które staramy się rozwiązywać. W swoich zeszłorocznych komentarzach zwracaliście nam uwagę na lekko niedo (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

12 października 2014 r.

Dla wszystkich coś smacznego... w restauracji!

Wegański posiłek w Restauracji STUDNIA [food for Vegans in STUDNIA Restaurant] Jeśli jesteś weganinem lub wegetarianinem to na Nocnej Ściemie spokojnie się najesz dzięki kuchennym mistrzom z Restauracji STUDNIA. Doświadczenie poprzednich edycji już wykazało, że pomidorówka na Nocnej Ściemie jest majstersztykiem kulinarnym! 1. Podczas makaron-party przed biegiem będzie serwowany wegański makaron z so (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

10 października 2014 r.

Drużyny na start! W maratonie i połówce :).

Rywalizacja drużynowa w Nocnej Ściemie W związku z powtarzającymi się pytaniami dotyczącymi rywalizacji drużynowej informujemy, że ZGŁOSZENIA DRUŻYN będą realizowane WYŁĄCZNIE W BIURZE ZAWODÓW przed biegiem, od 16.oo w sobotę do 1.oo w niedzielę (25-26 października). Podanie przynależności klubowej jest zupełnie niezależne i nie jest powiązane z klasyfikacją drużynową. FORMULARZ ZGŁOSZENIA DRUŻYNY (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

10 października 2014 r.

Niższe opłaty TYLKO do 12 października.

Terminy wnoszenia opłat startowych w Nocnej Ściemie 2014 Przypominamy, że drugi termin wnoszenia opłat, który umożliwia tańsze "ściemnianie", upływa w niedzielę 12 października. Do tego czasu obowiązują opłaty startowe w wysokości 59 złotych za półmaraton oraz 99 złotych za maraton. Decyduje oczywiście data wpływu na konto organizatora, prosimy więc o wcześniejsze dokonywanie przekazów. Jeśli chcecie dok (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

9 października 2014 r.

Kamizelki odblaskowe Nocnej Ściemy!

By byli widoczni, by byli bezpieczni i by mieli coś na pamiątkę... każdy z naszych Wolontariuszy otrzyma dedykowaną i okolicznościową kamizelkę odblaskową Nocnej Ściemy. Jest to upominek, który przygotowywany jest ekskluzywnie i specjalnie dla wszystkich tych, którzy przyczyniają się do tworzenia imprezy niecodziennej poświęcając swój czas innym... i n (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

9 października 2014 r.

Spotkanie wolontariuszy - 14 października o 19.

Spotkanie dla Wolontariuszy Nocnej Ściemy 2014 Zapraszamy wszystkich chętnych na kolejne spotkanie wolontariuszy Nocnej Ściemy 2014. Zachęcamy do udziału w wolontariacie każdego, kto chce poświęcić trochę swojego czasu innym podczas przygotowania i realizacji jednej z najciekawszych imprez biegowych w Polsce. Chcielibyśmy Wam przybliżyć ideę wolontariatu podczas imprez sportowych, przedstawić Wam No (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

7 października 2014 r., 21:30

Nasze imprezy NAJLEPSZE!

Nocna Ściema 2013 najlepszą imprezą w Koszalinie w 2013 roku! Udało się. Ufff... Był stres, były emocje, jest radość... Lider Animator 2014 okazał się w tym roku ustrzelony w sam środek :)... podczas dzisiejszego ogłoszenia wyników, na które każdy z dwudziestki uczestników i finalistów szedł indywidualnie, okazało się że zyskaliśmy maksymalny rezultat - 15.000 złotych ze środków Fundacji Coca-Col (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

4 października 2014 r.

DWIE koszulki w Nocnej Ściemie 2014.

Czarne koszulki z długimi rękawami w Nocnej Ściemie 2014 Ponownie możecie uaktualnić swoją kolekcję o świeżutkie i nieskazitelne koszulki. Znowu w podwójnym wymiarze dla maratończyków. Wszyscy z Was otrzymają koszulki bawełniane już w biurze zawodów wraz z pakietem startowym. Biegnący dystans maratoński, po jego ukończeniu, otrzymają biegowe koszulki techniczne ze świadectwem pokonania królewskiego dys (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |