NOCNA ŚCIEMA 2018 - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin


Nocna Ściema 2019

... 26-27 października
... dziewiąta edycja
... rekordy świata
... maraton poniżej 2 godzin
... półmaraton w kilka minut
... fenomenalne życiówki
... doskonała atmosfera
... prawdziwa, nocna aura
... to nie ściema, to Nocna Ściema®

15 sierpnia 2017 r.

Ściemniacie? Niższe opłaty do 31.08.

Nocna Ściema 2017... gdzie będzie księżyc?... Ściemniajcie z nami! Czy tym razem trasę podświetli księżyc? Wygląda na to, że w siódmej Nocnej Ściemie księżyc ma szansę zaszczycić nas w części swej okazałości... a przypomnieć warto, że przed rokiem nie miał zamiaru pojawić się ani na krztynę :). Doświetlona trasa, która nie powinna odmienić się od poprzedniej edycji, pozwoli Wam ponownie na o (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

28 lipca 2017 r.

I termin opłat mija 31 lipca.

I termin wpisowego do Nocnej Ściemy 2017 mija 31 lipca. Pozostały jedynie 92 dni do startu Nocnej Ściemy 2017, a wpisowe w najniższym wymiarze można wnosić do 31 lipca... a więc jedynie do najbliższego poniedziałku. Spieszcie się, bo listy startowe puchną :)... kto wie, jak długo wytrzymają i dadzą Wam możliwość wyboru unikalnych numerków Nocnej Ściemy. Do dyspozycji macie przecież 1000 (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

20 czerwca 2017 r.

Zapisy otwarte! WITAMY w Nocnej Ściemie 2017.

Zapisy do Nocnej Ściemy 2017 zostały uruchomione. Rozpoczynamy zapisy do maratonu i półmaratonu Nocna Ściema 2017, w którym rekordy świata i życiówki to tylko formalność. Zdobądź się na udział w najlepszym wydarzeniu biegowym w Woj. Zachodniopomorskim. Wystartuj w jednej z najciekawszych imprez w Polsce. Przeżyj sam i sprawdź się w prawdziwie nocnym biegu z niebywałą atmosferą (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

19 czerwca 2017 r.

Zapisy do Nocnej Ściemy 2017 uruchamiamy JUTRO!

Zapisy ruszają już za 1 dzień. Nocna Ściema 2017 staje się powoli faktem... lecz aby mogła zaistnieć brakuje na razie najważniejszego - uczestników. Przed rokiem łącznie oba dystanse ukończyły 953 osoby. Jak będzie tym razem? Już właśnie jutro, punktualnie o 21:32, wraz z nadejściem najkrótszej nocy w roku, uruchomione zostaną zapisy do siódmej edycji wyjątkowego biegu, który (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

6 czerwca 2017 r.

Nocna Ściema 2017 - siódmy gatunek!

Zapisy ruszają już za 14 dni. Już dziś, po raz siódmy, zapraszamy Was gorąco na kolejną edycję... tym razem Nocną Ściemę 2017. Zaczynamy odliczanie do kolejnych zapisów, w których możecie nie tylko wybrać dystans maratonu i półmaratonu, lecz także zdecydować o tym, jaki numer przywdziejecie na starcie... i jaki pojawi się na nim napis! Zaplanujcie swój start w biegu, któ (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

23 marca 2017 r.

Najwytrwalsza dwunastka Nocnej Ściemy.

Zaliczyli wszystkie maratony Nocnej Ściemy od 2011 do 2016 roku. Część z Was zapewne zauważyła już, że kolejne zapisy... tym razem do Nocnej Ściemy 2017, ponownie rozpoczną się wraz z nadejściem najkrótszej nocy w roku. My cały czas planujemy kolejny nocny wyskok biegowy... by było jeszcze lepiej i jeszcze efektowniej, a nade wszysko byście kolejny start mogli wspominać przez wiele kolejnych lat, i by skusić Was do regu (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

23 grudnia 2016 r.

Tort Nocnej Ściemy 2016... szósty!

Tort dla Wolontariuszy Nocnej Ściemy 2016 W tym roku wyjątkowo, wraz z pojawieniem się kolejnego tortu Nocnej Ściemy... Życzymy Wam miłych i wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia oraz każdego udanego dnia z nadchodzących trzystu sześćdziesięciu pięciu w 2017 roku, a nade wszystko spełnienia biegowych marzeń! Dziękujemy za przybycie części Wolontariuszy, którz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

10 listopada 2016 r.

Dyplomy Nocnej Ściemy 2016.

Nocna Ściema 2016 znów z rekordami świata w maratonie i półmaratonie. Mamy już gotowy formularz do pobierania oryginalnych dyplomów Nocnej Ściemy 2016. Wystarczy wprowadzić swój numer startowy by się wygenerował z najistotniejszymi danymi o Waszym starcie w Koszalinie. Wciąż zachęcamy do dzielenia się z innymi Waszymi wspomnieniami z imprezy, która po raz szósty poprowadziła wielu do uz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

31 października 2016 r.

Pół tysiąca Rekordów Świata. Nocna Ściema.

Nocna Ściema 2016 znów z rekordami świata w maratonie i półmaratonie. Wciąż staramy się czerpać z chwil odpoczynku po-organizacyjnego. Ufff... trochę pościemnialiśmy :). Ciekawi jesteśmy jak Wam się podobało... OPISZCIE SWOJE WRAŻENIA Na metę łącznie wbiegło wbiegło niemal 950 osób. To prawie 20% więcej niż w poprzednim sezonie. Powalczyliście ponownie o rekordy świata, (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

29 października 2016 r.

Ostatnie godziny do startu! NŚ2016!

Start Nocnej Ściemy 2016 już za 1 dzień! Już dziś, za kilka godzin, otworzymy biuro zawodów. Właśnie w nim dokonacie ostatnich czynności okołobiegowych przed Waszym startem :). Podjęliście już decyzję? W dalszym ciągu drzwi pozostawiamy otwarte i przyjmiemy chętnych do uczestnictwa w Nocnej Ściemie... tych, którzy decyzję o starcie odłożyli do ostatnich minut przed końcowym odliczaniem. Nu (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

28 października 2016 r.

Parkingi dla uczestników Nocnej Ściemy 2016.

Gdzie zaparkujesz samochód? Nocna Ściema 2016 Gorączka przedstartowa w pełni, ale przed Waszym najazdem na Koszalin sprawdźcie, gdzie będziecie mogli zaparkować swoje pojazdy. Zmiana organizacji ruchu! Pamiętajcie, że część ulic nie będzie dostępnych i gdy wybierzecie niewłaściwe miejsce postoju - nie będzie możliwości wyjechania z niego do zakończenia biegu. Zaparkowanie samocho (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

28 października 2016 r.

Tylko 2 dni. I lecimy!!!

Start Nocnej Ściemy 2016 już za 2 dni! Szaleństwo przygotowań ogarnęło nas w pełni. W międzyczasie postanowiliście przekraczać kolejne bariery zainteresowania - co bardzo nas cieszy i staniemy na głowach, by wszystko było dopięte na ostatni guzik... tak by każdy mógł stwierdzić, że czas spędzony w Koszalinie był wyjątkowy. Pierwszy z transportów już dotarł do biura zawodów, dziś czeka nas masa przygo (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

27 października 2016 r.

3 dni do startu. Gotujemy się na Wasz najazd.

Start Nocnej Ściemy 2016 już za 3 dni! Już tylko troszeczkę, tylko chwileczkę trzeba poczekać, by za 3 dni rozwinąć skrzydła na naszej zupełnie nowej trasie maratonu i półmaratonu Nocna Ściema 2016. Jesteście z nami? Jeśli jeszcze nie... wpadnijcie do sobotniego biura zawodów i "zalegalizujcie" swój udział :). Zapewne jest to jeszcze możliwe. Staniemy na posterunku już o godzinie 16:00 w sobotę. Nadj (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

26 października 2016 r.

UWAGA! Nocna Ściema 2016 i punkt krytyczny :).

Informacje o biegu... dla kierowców. Spieszymy z BARDZO WAŻNĄ informacją. Szczególnie ważną dla osób, które wciąż nie zdążyły uzyskać statusu "opłaconych" :). Ponad 666, ponad 999, a nawet ponad 1000! Nocna Ściema 2016 rozkręcała się dość powoli, by sukcesywnie przyciągać kolejne osoby - czyli Was :)... co zaczęło z czasem przypominać efekt kuli śniegowej. Pierwsze ostrożne, późniejs (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

26 października 2016 r.

Korba poprowadzi zawodników od startu do mety.

Poprowadzą zawodników od startu do mety. Korba Bike & Triathlon Studio Koszalin zaprasza wszystkich uczestników już w najbliższy weekend na biegowe wydarzenie. Będziemy przy najszybszych! Zastanawialiście się kiedyś gdzie aktualnie na trasie znajduję się lider maratonu czy półmaratonu? Tym bardziej, że na Nocnej Ściemie trasa składa się z kilku okrążeń. W ramach wolontariatu nasi koledzy (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |