NOCNA ŚCIEMA 2018 - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin


Nocna Ściema 2018

... 27-28 października
... ósma edycja
... rekordy świata
... maraton poniżej 2 godzin
... półmaraton w kilka minut
... fenomenalne życiówki
... doskonała atmosfera
... prawdziwa, nocna aura
... to nie ściema, to Nocna Ściema®

19 października 2015 r.

Medale w półmaratonie Nocna Ściema 2015!

Medale w półmaratonie Nocna Ściema 2015. W końcu, po kilku dniach niecierpliwości, możecie podziwiać medale w półmaratonie Nocna Ściema 2015. Podobnie jak te -maratońskie- przygotowane zostały przez Pracownię Ceramiczną Czwarte NIEBO. Niektórym może się skojarzyć z kultowym Pacmanem... może to i racja :) skoro do pokonania macie pełne 4 okrążenia (by otrzymać właśnie takim medal). Mimo to (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

18 października 2015 r.

Roman Toboła. Najlepszy spiker biegów!

Najlepszy spiker biegów w Polsce - Roman Toboła - na Nocnej Ściemie Roman Toboła - spiker najbardziej istotnych, najlepszych i największych imprez... jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów podczas imprez biegowych w Polsce... niekwestionowana ikona polskich biegów.... Nocna Ściema, od początku swojego istnienia, może szczycić się obecnością prawdziwej sławy wśród prowa (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

17 października 2015 r.

7 dni do startu Nocnej Ściemy 2015!

Po raz piąty pobiegną w maratonie... z 2-cyfrowymi numerami startowymi Niektórym z Was już motyle w brzuchu krążą - na co przynajmniej wskazują niektóre wypowiedzi :), a to jeszcze pełnych 7 dni do tego, by przygotować się do biegowej przygody w Koszalinie. Jedno jest pewne. W nadchodzącym tygodniu można spokojnie wypoczywać i nie wybiec nawet na choćby jeden trening (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

16 października 2015 r.

Błyskawiczny konkurs z nagrodami!

Bądź widoczny! ATOM webski sklep i Nocna Ściema 2015 ATOM webski sklep wspiera Wolontariuszy... chce także nagrodzić sympatyków Nocnej Ściemy 2015, którzy odwiedzają naszą stronę na Facebooku. 1. Polubcie nasz profil fb.com/nocny.maraton. 2. Polubcie artykuł i udostępnijcie go na swoim profilu 3. Napiszcie w komentarzu pod zdjęciem na naszym profilu do czego mogą pr (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

16 października 2015 r.

Wolontariusze Nocnej Ściemy 2015 na biało!

Wyjątkowe - białe koszulki dla Wolontariuszy Nocnej Ściemy 2015 Nocna Ściema 2015 to też impreza dla Wolontariuszy... w tej edycji otrzymają wyjątkowe, pamiątkowe koszulki! I choć konwencja naszych biegów jest utrzymana w tonacji dominującej czerni, to właśnie nasze najważniejsze ogniwo imprezy będzie prezentować się na biało! Na rękawku można też dostrzec ATOM webski sklep, kt (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 października 2015 r.

Biuro zawodów - odbiór pakietów startowych.

Odbiór pakietów startowych Nocnej Ściemy 2015 Zapewne już teraz zaczyna ogarniac Was gorączka przedstartowa :). To normalny stan rzeczy, tym bardziej jeśli wybieracie się na Nocną Ściemę po raz pierwszy. Nasi stali bywalcy wiedzą czego się spodziewać... ale dla nich też pomocna może być garść do (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

14 października 2015 r.

Punkt odżywek własnych na Nocnej Ściemie! :)

Punkt odżywek własnych na Nocnej Ściemie 2015 Ponownie na trasie Nocnej Ściemy, przed ogólnym punktem odżywczym, rozstawiony zostanie specjalny punkt odżywek własnych. Dzięki mocno zaangażowanym wolontariuszkom punkt ten będzie jednym z nielicznych jakie możecie widywać w obecnie realizowany (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

10 października 2015 r.

Trasa Nocnej Ściemy w 2 minuty za dnia! :)

Trasa Nocnej Ściemy na filmie Przygotowaliśmy 2-minutową prezentację trasy, zarówno maratonu jak i półmaratonu... w przyspieszeniu do ponad 150 km/h. Możecie przekonać się, czy jest wystarczająco wymagająca :), by podjąć wyzwanie. Wielu z Was miało już okazję przebiec się w Nocnej Ściemie, jednak nie (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

10 października 2015 r.

3 x Weekendowy pobyt w Arka Medical Spa****

Pobyt w Arka Medical Spa**** dla uczestników Nocnej Ściemy 2015 Oficjalne zakończenie Nocnej Ściemy 2015 będzie szczęśliwe dla wielu wspaniałych uczestników. Będziemy nagradzać nie tylko najszybszych. Wielu z Was będzie mogło stanąć na podium w kategoriach wiekowych, które są rozpisane co 5 lat! Dodatk (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

9 października 2015 r.

Puchary dla najszybszych Ściemniaczy 2015

Puchary dla najszybszych w maratonie i półmaratonie Nocna Ściema 2015 Puchary Nocnej Ściemy 2015 przekazał nam Patron Honorowy naszych biegów - Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Tomasz Sobieraj. Imponującym trofeum, poza przewidzianymi nagrodami finansowymi, uhonorujemy najszybsze Panie (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

8 października 2015 r.

3 x Polar M400 HR wśród nagród Ściemy!

Zegarki Polar M400 HR dla szczęśliwców na zakończeniu Nocnej Ściemy 2015 Pulę nagród, których wartość przekracza już 10.000 zł, uzupełniamy o trzy zegarki Polar M400 HR... w trzech wersjach kolorystycznych :). Warto będzie zostać na oficjalnym zakończeniu Nocnej Ściemy 2015. Wraz z zegarkami wylosowane do prostego quizu osoby, po udzieleniu właściwej odpowiedzi, otrzymają chustę wielofunkcyjną Pola (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

7 października 2015 r.

Medale dla maratończyków Nocnej Ściemy 2015!

Medale w maratonie Nocna Ściema 2015. Po wielu godzinach pracy w Pracowni Ceramicznej Czwarte NIEBO możemy już zaprezentować jej efekt - medal dla uczestników maratonu Nocna Ściema 2015. Będzie on wręczany na mecie królewskiego dystansu. Jak zapowiadaliśmy - jest wyjątkowy i niepowtarzalny, a przede wszystkim z duszą. Każdy egzemplarz trochę inny, każdy indywidualnie przygotowany. Wkrót (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

7 października 2015 r.

10 x 400 zł + nagroda specjalna.

Sklep DAJAR partnerem Nocnej Ściemy 2015 Zgłosiliście się już na Nocną Ściemę 2015? Jeśli jeszcze tego nie zrobiliści, to dodatkowe atrakcje pomogą Wam podjąć decyzję. Wraz z naszym partnerem - firmą DAJAR - przygotowaliśmy dla Was nie tylko nagrody, ale i dodatkową zabawę oraz rabaty, jeszcze przed rozpoczęciem rywalizacji na trasie :). W sklepie internetowym DAJAR znajdziecie akcesoria i wypo (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

4 października 2015 r.

Przygotowania na finiszu. Jesteście gotowi?

Na mecie Nocnej Ściemy 2014... jak będzie tym razem? Nocna Ściema 2015 dopina coraz więcej organizacyjnych zagwostek :). Jesteście gotowi na start? Pamiętajcie, że i Wy możecie wciąż skorzystać z II terminu opłat, który obowiązuje jedynie do poniedziałku, 5 października. Zapisujcie się i potwierdzajcie swój start w maratonie lub półmaratonie szybką wpłatą :). Zapewni to Wam: - właściwy roz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

3 października 2015 r.

Nagrody dla drużyn i Koszalinian! UCIEKAJCIE!

Escape Koszalin Lubicie nietuzinkową rozrywkę? Chyba Nocna Ściema jest doskonałym tego przykładem, że TAK :). Skoro więc uciekacie przed czasem, a my odbieramy Wam z wyniku calutką godzinę, którą realizujecie na uzyskanie wyjątkowych życiówek i rekordów świata w maratonie i półmaratonie... powinniście gdzieś ją wykorzystać! Nic bardziej trafionego... Escape Koszalin oferuje Wam MNIEJ NIŻ GODZINĘ... (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |