NOCNA ŚCIEMA 2020 - złota edycja - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin

Data wpisu: 7 października 2014 r., 21:30
Ostatnie zmiany: 7 października 2014 r., 21:30
Autor: SFX

Nasze imprezy NAJLEPSZE!

Nocna Ściema 2013 najlepszą imprezą w Koszalinie w 2013 roku!

Udało się. Ufff... Był stres, były emocje, jest radość...

Lider Animator 2014 okazał się w tym roku ustrzelony w sam środek :)... podczas dzisiejszego ogłoszenia wyników, na które każdy z dwudziestki uczestników i finalistów szedł indywidualnie, okazało się że zyskaliśmy maksymalny rezultat - 15.000 złotych ze środków Fundacji Coca-Cola w Atlancie.

Nasze inicjatywy potwierdziły więc swoje walory i atrakcyjność wśród sportowo-rekreacyjnych imprez z całej Polski, których zgłoszono ponad sześćset. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tak ważnej dziedziny jaką jest aktywność fizyczna i wpływać pozytywnie na innych.

Najwyższy grant w programie Lider Animator 2014 dla inicjatyw Stowarzyszenia SFX Najwyższy grant w programie Lider Animator 2014 dla inicjatyw Stowarzyszenia SFX

Wybór i ocena zgłoszonych działań oraz zaprezentowanego projektu należał do Anny Solarek - Coca-Cola Poland Services, Dariusza Abramuka - Sekretarza Generalnego Szkolnego Związku Sportowego, Doroty i Roberta Kuligowskich - pomysłodawców i organizatorów programu Lider Animator, przedstawicieli Sport Support.

Oficjalne wręczenie symbolicznych czeków nastąpi w Centrum Olimpijskim Polskiego Komitetu Olimpijskiego im. Jana Pawła II w Warszawie w obecności wielu gości honorowych już 24 października, czyli w przeddzień czwartej edycji Nocnej Ściemy.


Dzisiejszy dzień przyniósł dodatkową niespodziankę. Wzięliśmy udział w konkursie na Koszalińskiego Lidera NGO 2014, do którego zgłaszane były inicjatywy organizacji pozarządowych zrealizowane w 2013 roku. Konkurs odbył się po raz pierwszy.

Nocna Ściema 2013 najlepszą imprezą ubiegłego roku w Koszalinie wśród inicjatyw NGO Wybór mógł być jeden. Laureatem konkursu, uzyskując największą liczbę punktów i najwyższe oceny jury, została Nocna Ściema 2013. Zwyciężyliśmy w pierwszej edycji konkursu i jesteśmy Koszalińskim Liderem NGO. Statuetkę wręczył nam osobiście Prezydent Koszalina Piotr Jedliński podczas uroczystej gali zrealizowanej w koszalińskim Centrum Kultury 105.

Dziękujemy za uznanie. Jest to dla nas cenne wyróżnienie. Ogromne podziękowania należą się wszystkim wolontariuszom aktywnie wspierającym naszą flagową imprezę oraz tym, którzy przyczynili się do rozwoju i istnienia Nocnej Ściemy.

Mapa strony | Aktualności | Czym jest? | Regulamin | Trasa | Nagrody | Wyniki | Zdjęcia | Sponsorzy | Wolontariusze | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2011-2017
by

Na stronie przebywa: 5 Online

Pokaż liste