NOCNA ŚCIEMA 2022 - 11 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin


Nocna Ściema 2022
11 LAT

... 29-30 października
... dwunasta edycja
... rekordy świata
... maraton poniżej 2 godzin
... półmaraton w kilka minut
... fenomenalne życiówki
... doskonała atmosfera
... prawdziwa, nocna aura
... to nie ściema, to Nocna Ściema®

27 listopada 2020 r.

Czarny Polar na Czarny Piątek

Czarny Polar Nocej Ściemy Minął już miesiąc od zakończenia Złotej Edycji Nocnej Ściemy. Mieliśmy wyjątkowe szczęście i okazję do pokonania realnej trasy w zupełnie realnym, prawdziwym i niezwykłym biegu. Udało się mimo wielu przeszkód i panującej pandemii. Udało się w pełni bezpiecznie dla każdego z Was i każdego z nas. Do tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia pozostało już niewiele czasu. Dlatego dzielimy się z Wami pomysłem, który może (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

24 października 2020 r.

Wkrótce start. Bądź odpowiedzialny!

Nocna Ściema 2020 Złota Edycja - zachowaj dystans ✨ Brakuje już nocy na szykowanie formy? Dziś i jutro ruszacie na biegowy podbój pięknego Koszalina. ☣️ Bardzo ważne, BĄDŹ ODPOWIEDZIALNY... za innych i za samego siebie. Weź do serca nasze prośby i respektuj obawy każdego! Mały gest czyni bardzo wiele i może nam wszystkim zapewnić bezpieczeństwo i ogromną radość wspólnego przeżywania niesamowitych chwil... na starcie... na meci (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

23 października 2020 r.

Ostatnia noc przed Nocną Ściemą 2020.

Nocna Ściema 2020 Złota Edycja nadejdzie za 1 noc - wirtualnie i realnie 🤤 Ufff... odliczanie dobiega końca... lecz po raz pierwszy cyfra jest wyjątkowa. Nade wszystko pewna. OSTATNIA NOC. Dla nas - znów nie przespana. Dla Was... pewnie ostatnia szansa na rozpoczęcie przygotowań i treningów do startu 😉. 🌙 Nocna Ściema 2020 Złota Edycja odbędzie się wprawdzie w ograniczonym zakresie, le (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 października 2020 r.

Fajerwerki wyfruną za 2 noce. Nocna Ściema.

Nocna Ściema 2020 Złota Edycja nadejdzie za 2 noce - wirtualnie i realnie 🥴 Szykuje się kolejna nieprzespana noc? Dla nas na pewno. Przedostatnia przed ✨ Ściemą. Wciąż nie wiemy 🎭 jaki kształt obierze Złota Edycja... komunikaty o ograniczeniach zwykle prezentowane były w czwartki, tym razem nadejdą dopiero po 11.oo w piątek. Wtedy wszystko stanie się jasne jak księżyc Nocnej Ściemy (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

21 października 2020 r.

Moc trzech nocy niech będzie z Wami.

Nocna Ściema 2020 Złota Edycja nadejdzie za 3 noce - wirtualnie i realnie 🌃 Trzy noce, jak ⏱ trzy chwile. Miną tak szybko. Nie zauważysz kiedy. 🌑 Nocna Ściema 2020 👑 Złota Edycja Niezapomniane doznania, które potęguje noc. Wiele rozmów, gorących ustaleń, prognoz i rozwiązań. Jesteśmy na posterunku i wiemy co robić, by zapewnić Wam moc atrakcji i atmosferę, która przewyższa oc (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

20 października 2020 r.

4 NOCE i ruszamy. Nocna Ściema 2020

Nocna Ściema 2020 Złota Edycja nadejdzie za 4 noce - wirtualnie i realnie Już tylko 4 NOCE dzielą nas od 🌖 Nocnej Ściemy 2020 👑 Złotej Edycji. Jakie macie wspomnienia z ostatnich 9 wariantów, które Wam zaproponowaliśmy? Którą edycję pamiętacie w swoich sercach (i nogach)? Wiele niewiadomych wciąż przed nami, ale z każdej strony napotykamy na wsparcie działań. Właśnie ustalamy o (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

19 października 2020 r.

5 NOCY do startu Nocnej Ściemy 2020

Nocna Ściema 2020 Złota Edycja nadejdzie za 5 nocy - wirtualnie i realnie Pozostało PIĘĆ szans na doskonały sen. 🌓 Nocna Ściema 2020 👑 Złota Edycja nadchodzi. + Rekordy Świata i niesamowite ŻYCIÓWKI, to możliwe tylko podczas jedynej pięknej nocy... nocy ze Ściemą + DWA niesamowite STARTY by koszalińskie święto biegowe, nawet w pandemii, było licznie obchodzone + POKAZ fajerwer (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

18 października 2020 r.

Prezentujemy SZÓSTECZKĘ. Tyle nocy pozostało

Nocna Ściema 2020 Złota Edycja nadejdzie za 6 nocy - wirtualnie i realnie 😙 Dziś, przed NOCĄ, prezentujemy SZÓSTECZKĘ. Cieszymy się, że jesteście i oczekujecie na 🌖 Nocną Ściemę 2020 👑 Złotą Edycję. 💦 Pracujemy w pocie czoła, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Mamy też dla Was informacje, które powiązane są z pandemią i zmianą części elementów wydarzenia. Wszystko po to, (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

17 października 2020 r.

7 nocy oczekiwania na Nocną Ściemę 2020

Nocna Ściema 2020 Złota Edycja nadejdzie za 7 nocy - wirtualnie i realnie Pozostało 7 gorących nocy spędzonych na oczekiwaniu 🌕 Nocna Ściema 2020 👑 Złota Edycja coraz bliżej. ☣️ Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo. Działamy tak, by je zapewnić i spełniać wszelkie obowiązujące rygory sanitarne. Jednocześnie oczekujemy kolejnych informacji na temat sytuacji związanej z p (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

16 października 2020 r.

Całe 8 nocy do startu. Złota Edycja nadchodzi.

Nocna Ściema 2020 Złota Edycja nadejdzie za 8 nocy - wirtualnie i realnie Pozostało 9 nocy 🖤 Mamy jeszcze całe 8 NOCY na wyśrubowanie formy pod Nocną Ściemę 2020 - Złotą Edycję. Czy zaczęliście już przygotowania? 😉 😜 Czeka na Was piękne 21,1 km w realu lub nawet więcej, jeśli zdecydujecie się na bieg wirtualny i wybierzecie maraton. Koszalińska trasa będzie nadzwyczaj (p)łaskaw (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 października 2020 r.

Za 9 nocy ruszamy do boju.

Nocna Ściema 2020 Złota Edycja nadejdzie za 9 nocy - wirtualnie i realnie Pozostało 9 nocy 😎 Kto lubi nasze odliczanie? 🌗 Pozostało już tylko 9️⃣ NOCY! Nocna Ściema 2020 Złota Edycja 24 X o 23.oo, 25 X o 2.oo ☣️ Działamy by sprawić Wam jak najwięcej frajdy na starcie. Dopieszczamy już ostatnie ważne tematy organizacyjne, by sprostać zadaniu i być gotowym w tym trudnym dla (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

14 października 2020 r.

Rozpoczynamy odliczanie. 10 nocy do startu.

Nocna Ściema 2020 Złota Edycja nadejdzie za 10 nocy - wirtualnie i realnie Pozostało 10 nocy Nocna Ściema 2020 Złota Edycja wystartuje 24 i 25 października... w dwóch turach (o 23:00 i 2:00). Odszukaj siebie na liście startowej i sprawdź, o której godzinie ruszysz na 7-kilometrową trasę. Szykuje się wspaniała zabawa i wielkie święto biegowe w Koszalinie. Zapisz się na N (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

7 października 2020 r.

Wielki Test Ściemy - 14 października

Wielki Test Ściemy - wirtualnie i realnie Sprawdź Wirtualną Ściemę Mamy dla Was 5 km testu Nocnej Ściemy 2020. Dla każdego. Bez wpisowego. Bez zobowiązań. Upewnij się, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik i techniczne elementy biegu wirtualnego nie zakłócą Twojego spokoju wraz z nadejściem Nocnej Ściemy. Rusz na dowolną trasę na świecie 14 października o najlepszej dla siebie godzinie i odnotuj swoją aktywność w aplik (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

24 września 2020 r.

Złota Edycja - dwa razy lepsza!

Nocna Ściema 2020 - Złota Edycja w dwóch turach Dwie tury Nocnej Ściemy Podejmujemy wyzwanie, by Nocna Ściema w Złotej Edycji była dwa razy lepsza. Zdecydowaliśmy, że pobiegnie dwa razy więcej osób w dwóch odrębnych turach biegu. Pierwsza, dodatkowa grupa uczestników zapisanych po wyczerpaniu limitu, wyruszy na trasę już o 23:00. Druga grupa biegaczy, którzy zgłosili się jako pierwsi, ruszą zgodnie z pierwotnym pl (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

9 sierpnia 2020 r.

Rozpoczynamy zapisy do Nocnej Ściemy 2020

Rozpoczynamy zapisy do Nocnej Ściemy 2020 Złota Edycja nadchodzi Zapisy do Nocnej Ściemy 2020, dziesiątej, Złotej Edycji, właśnie ruszają. W niezwykłym czasie, niezwykły bieg, który postaramy się zrealizować najlepiej jak tylko jest to możliwe. Święto biegowe w Koszalinie i w całej Polsce rozpoczniemy z 24 na 25 października o 2 w nocy... by przekonać wszystkich, że tak nietypowa pora jest niezwykle atrakcyjna dla biegu. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| PIERWSZA | ... | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ... | OSTATNIA |

Mapa strony | Aktualności | Czym jest? | Regulamin | Trasa | Nagrody | Wyniki | Zdjęcia | Sponsorzy | Wolontariusze | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2011-2021
by

Na stronie przebywa: 2 Online

Pokaż liste