NOCNA ŚCIEMA 2022 - 11 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin


Nocna Ściema 2022
11 LAT

... 29-30 października
... dwunasta edycja
... rekordy świata
... maraton poniżej 2 godzin
... półmaraton w kilka minut
... fenomenalne życiówki
... doskonała atmosfera
... prawdziwa, nocna aura
... to nie ściema, to Nocna Ściema®

24 września 2021 r.

Medal Nocnej Ściemy 2021 dla każdego na mecie

Medal Nocnej Ściemy 2021 Odlewane medale dla wszystkich Prezentujemy kolejny wariant odlewanego medalu, który będzie kontynuacją poprzedniej edycji. Podobna forma, zaktualizowana i w srebrnym kolorze dla półmaratonu, w złotym dla maratonu. Poniżej przedstawiamy zarówno nową wersję 2021 (jej wizualizację), jak i dla porównania zdjęcie medali z 10. edycji Nocnej Ściemy. Niezwykle atrakcyjna pamiątka trafi na Twoją szyję już na mecie rywalizacji, która ruszy w Koszalinie 31 paździe (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

23 września 2021 r.

Równe 37 nocy do Nocnej Ściemy 2021

37 nocy do wystrzału fajerwerków Nocnej Ściemy 2021 Czas upływa coraz szybciej 🖤 Równiutkie 37 nocy do startu. Nocna Ściema 2021 - 10 LAT ŚCIEMNIANIA I Miszczostfa Świata Biegaczuf i Patyczakuf 🏴 Nie może Was zabraknąć. Ruszamy 31 października o 2.oo w nocy z soboty na niedzielę. Lecimy królewski maratonik lub półkrólewski półmaratonik. Można szurać z patykami. Wystrzałowo pohałasujemy wraz z nadejś (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 września 2021 r.

Chusty / kominy biegowe w Nocnej Ściemie 2021

Chusta biegowa / komin Nocnej Ściemy 2021 Dominuje czerń To niezwykłe, jak często zmieniamy barwy specjalne naszego wydarzenia. Prezentowaliśmy zapewne już paletę barw wyrwaną z każdego fragmentu tęczy... i w 11. edycji Nocnej Ściemy również zaproponujemy coś wyjątkowego. Z pewnością Was to zaskoczy i wprawi w zachwyt, że na ten sezon wybraliśmy wiodące czarne ubarwienie. Jednym z dodatków, z okazji 10 LAT ŚCIEMNIANIA, stanie się wielofunkcy (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

21 września 2021 r.

I Miszczostfa Świata Biegaczuf i Patyczakuf

I Miszczostfa Świata Biegaczuf i Patyczakuf na Nocnej Ściemie 2021 Miszczostfa? Na Ściemie? Właśnie kończy się lato... To nie pomyłka, to nie błąd. Ściemniamy na całego... a to oznacza, że w 11. edycji odbędą się historycznie pierwsze, nigdy dotąd nie realizowane Miszczostfa Świata Biegaczuf i Patyczakuf, a każdy kto stanie na starcie, stanie się ich rzeczywistym uczestnikiem. Go (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

14 lipca 2021 r.

UWAGA! ZACZYNAMY! 10 LAT Nocnej Ściemy nadchodz

Gotowi na Nocną Ściemę 2021? Świętujemy 10 LAT! Ruszamy na pełnych obrotach! Mamy doskonałe wieści. Ruszamy z impetem na podbój kolejnych nocy, by w ostatni weekend października rozgrzać ulice Koszalina do pełnej czerni i bieli. Nocna Ściema 2021 "10 LAT"... święto biegania trwające nieprzerwanie od 2011 do 2021 roku... wchodzimy w kolejny etap... odmrażamy maraton... jesteśmy z Wami... ZAAACZYYYNAAAMYYY! (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

27 listopada 2020 r.

Czarny Polar na Czarny Piątek

Czarny Polar Nocej Ściemy Minął już miesiąc od zakończenia Złotej Edycji Nocnej Ściemy. Mieliśmy wyjątkowe szczęście i okazję do pokonania realnej trasy w zupełnie realnym, prawdziwym i niezwykłym biegu. Udało się mimo wielu przeszkód i panującej pandemii. Udało się w pełni bezpiecznie dla każdego z Was i każdego z nas. Do tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia pozostało już niewiele czasu. Dlatego dzielimy się z Wami pomysłem, który może (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

24 października 2020 r.

Wkrótce start. Bądź odpowiedzialny!

Nocna Ściema 2020 Złota Edycja - zachowaj dystans ✨ Brakuje już nocy na szykowanie formy? Dziś i jutro ruszacie na biegowy podbój pięknego Koszalina. ☣️ Bardzo ważne, BĄDŹ ODPOWIEDZIALNY... za innych i za samego siebie. Weź do serca nasze prośby i respektuj obawy każdego! Mały gest czyni bardzo wiele i może nam wszystkim zapewnić bezpieczeństwo i ogromną radość wspólnego przeżywania niesamowitych chwil... na starcie... na meci (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

23 października 2020 r.

Ostatnia noc przed Nocną Ściemą 2020.

Nocna Ściema 2020 Złota Edycja nadejdzie za 1 noc - wirtualnie i realnie 🤤 Ufff... odliczanie dobiega końca... lecz po raz pierwszy cyfra jest wyjątkowa. Nade wszystko pewna. OSTATNIA NOC. Dla nas - znów nie przespana. Dla Was... pewnie ostatnia szansa na rozpoczęcie przygotowań i treningów do startu 😉. 🌙 Nocna Ściema 2020 Złota Edycja odbędzie się wprawdzie w ograniczonym zakresie, le (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 października 2020 r.

Fajerwerki wyfruną za 2 noce. Nocna Ściema.

Nocna Ściema 2020 Złota Edycja nadejdzie za 2 noce - wirtualnie i realnie 🥴 Szykuje się kolejna nieprzespana noc? Dla nas na pewno. Przedostatnia przed ✨ Ściemą. Wciąż nie wiemy 🎭 jaki kształt obierze Złota Edycja... komunikaty o ograniczeniach zwykle prezentowane były w czwartki, tym razem nadejdą dopiero po 11.oo w piątek. Wtedy wszystko stanie się jasne jak księżyc Nocnej Ściemy (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

21 października 2020 r.

Moc trzech nocy niech będzie z Wami.

Nocna Ściema 2020 Złota Edycja nadejdzie za 3 noce - wirtualnie i realnie 🌃 Trzy noce, jak ⏱ trzy chwile. Miną tak szybko. Nie zauważysz kiedy. 🌑 Nocna Ściema 2020 👑 Złota Edycja Niezapomniane doznania, które potęguje noc. Wiele rozmów, gorących ustaleń, prognoz i rozwiązań. Jesteśmy na posterunku i wiemy co robić, by zapewnić Wam moc atrakcji i atmosferę, która przewyższa oc (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

20 października 2020 r.

4 NOCE i ruszamy. Nocna Ściema 2020

Nocna Ściema 2020 Złota Edycja nadejdzie za 4 noce - wirtualnie i realnie Już tylko 4 NOCE dzielą nas od 🌖 Nocnej Ściemy 2020 👑 Złotej Edycji. Jakie macie wspomnienia z ostatnich 9 wariantów, które Wam zaproponowaliśmy? Którą edycję pamiętacie w swoich sercach (i nogach)? Wiele niewiadomych wciąż przed nami, ale z każdej strony napotykamy na wsparcie działań. Właśnie ustalamy o (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

19 października 2020 r.

5 NOCY do startu Nocnej Ściemy 2020

Nocna Ściema 2020 Złota Edycja nadejdzie za 5 nocy - wirtualnie i realnie Pozostało PIĘĆ szans na doskonały sen. 🌓 Nocna Ściema 2020 👑 Złota Edycja nadchodzi. + Rekordy Świata i niesamowite ŻYCIÓWKI, to możliwe tylko podczas jedynej pięknej nocy... nocy ze Ściemą + DWA niesamowite STARTY by koszalińskie święto biegowe, nawet w pandemii, było licznie obchodzone + POKAZ fajerwer (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

18 października 2020 r.

Prezentujemy SZÓSTECZKĘ. Tyle nocy pozostało

Nocna Ściema 2020 Złota Edycja nadejdzie za 6 nocy - wirtualnie i realnie 😙 Dziś, przed NOCĄ, prezentujemy SZÓSTECZKĘ. Cieszymy się, że jesteście i oczekujecie na 🌖 Nocną Ściemę 2020 👑 Złotą Edycję. 💦 Pracujemy w pocie czoła, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Mamy też dla Was informacje, które powiązane są z pandemią i zmianą części elementów wydarzenia. Wszystko po to, (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

17 października 2020 r.

7 nocy oczekiwania na Nocną Ściemę 2020

Nocna Ściema 2020 Złota Edycja nadejdzie za 7 nocy - wirtualnie i realnie Pozostało 7 gorących nocy spędzonych na oczekiwaniu 🌕 Nocna Ściema 2020 👑 Złota Edycja coraz bliżej. ☣️ Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo. Działamy tak, by je zapewnić i spełniać wszelkie obowiązujące rygory sanitarne. Jednocześnie oczekujemy kolejnych informacji na temat sytuacji związanej z p (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

16 października 2020 r.

Całe 8 nocy do startu. Złota Edycja nadchodzi.

Nocna Ściema 2020 Złota Edycja nadejdzie za 8 nocy - wirtualnie i realnie Pozostało 9 nocy 🖤 Mamy jeszcze całe 8 NOCY na wyśrubowanie formy pod Nocną Ściemę 2020 - Złotą Edycję. Czy zaczęliście już przygotowania? 😉 😜 Czeka na Was piękne 21,1 km w realu lub nawet więcej, jeśli zdecydujecie się na bieg wirtualny i wybierzecie maraton. Koszalińska trasa będzie nadzwyczaj (p)łaskaw (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| PIERWSZA | ... | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ... | OSTATNIA |

Mapa strony | Aktualności | Czym jest? | Regulamin | Trasa | Nagrody | Wyniki | Zdjęcia | Sponsorzy | Wolontariusze | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2011-2021
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste