NOCNA ŚCIEMA 2022 - 11 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin


Nocna Ściema 2022
11 LAT

... 29-30 października
... dwunasta edycja
... rekordy świata
... maraton poniżej 2 godzin
... półmaraton w kilka minut
... fenomenalne życiówki
... doskonała atmosfera
... prawdziwa, nocna aura
... to nie ściema, to Nocna Ściema®

23 października 2018 r.

Zadania rozdzielone. Służby w pełni gotowe.

Nocna Ściema 2018... ostatnie ustalenia na najwyższym szczeblu To będzie niezapomniana noc! Policja, Straż Miejska, Zarząd Dróg i Transportu, Urząd Miejski oraz nasze Stowarzyszenie SFX - wszyscy działamy w Koszalinie nad realizacją wyjątkowego wydarzenia - Nocnej Ściemy 2018. Oczywiście do powyższych należy dodać najistotniejsze nasze ogniwo - Wolontariuszy - oraz licznych Partnerów oraz Spons (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

23 października 2018 r.

Grupa PCK czuwa - jeszcze 4 noce

Pozostały 4 noce do Nocnej Ściemy 2018 Już prawie jesteście na starcie Grupa Ratownictwa PCK z pewnością ma powody do nudy, za każdym razem, gdy ma możliwość wykazania się podczas naszych wydarzeń. Choć Nocna Ściema jest jedną z największych i najbardziej wymagających imprez w okolicy Koszalina, to nuuuuda dla ratowników jest wielkim jej sprzymierzeńcem :). I tak trzymać. Nuda, to Wasze bezpieczeństwo i oznaka, że nic się specjalnego nie dzieje. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 października 2018 r.

Ostatnie 5 nocy do startu NŚ2018

Pozostało 5 nocy do Nocnej Ściemy 2018 Za 5 nocy widzimy się w Koszalinie Arek Arni Demidowicz wraz ze swoją ekipą po raz kolejny zagrzeje Was do startu fantastyczną rozgrzewką. Już o 1.3o zbierzcie się licznie na stadionie, by wzbudzić pokłady adrenaliny i wpłynąć na pojawienie się endorfin jeszcze przed wystrzałem do startu. Tuż po mocnej i dynamicznej rozgrzewce w powietrze pofruną piękne fajerwerki, które okraszone doskonałą muzyką sprawiają (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

21 października 2018 r.

Odliczanie trwa. Pozostało 6 nocy.

Pozostało 6 nocy do Nocnej Ściemy 2018 6 nocy i wszystko będzie jasne? Tym razem trafiliśmy do Katmandu w Himalajach. Odliczanie do startu trwa, a żądna wrażeń i wyzwań Anna Kruk mocno zachęca do odwiedzenia Koszalina. W końcu to właśnie u nas Rekordy Świata padają za każdym razem i w każdej edycji. Każdy ma niepowtarzalną szansę walki z czasem, którą my troszkę ułatwiamy :). Widzimy się już za 6 nocy, które coraz trudniej przespać w całości... (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

20 października 2018 r.

Pozostało 7 nocy do Nocnej Ściemy 2018

Pozostało 7 nocy do Nocnej Ściemy 2018 Jedynie 7 pełnych oczekiwań nocy My jesteśmy bardzo niecierpliwi. Musimy jednak czekać i dopieszczać każdy element Nocnej Ściemy 2018... jest ona tego warta, tym bardziej gdy wiemy, jak bardzo zależy Wam na uczestnictwie w jednym z najciekawszych wydarzeń biegowych. Dziś serdeczne zaproszenia płyną od Ali Al Saiediego, który jest organizatorem jednego z najciekawszych wydarzeń w naszym mieście - TEDx Koszal (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

19 października 2018 r.

Pozostało 8 nocy do Nocnej Ściemy 2018

Pozostało 8 nocy do Nocnej Ściemy 2018 Nocna Ściema 2018 rusza za 8 nocy To jedynie tydzień i jeden dzień. Nie możemy się już doczekać wyśmienitych makaronów, które będą serwowane przez załogantów z Pasta in Box. Każdy z maratończyków otrzyma już w biurze zawodów kupon na makaron-party. Wszyscy półmaratończycy, okazując swój numer startowy, będą mogli skorzystać z przysmaku za drobne 5 złociszy. Osoby towarzyszące i kibice również będą miel (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

18 października 2018 r.

Pozostało 9 nocy do Nocnej Ściemy 2018

Pozostało 9 nocy do Nocnej Ściemy 2018 Już tylko 9 nocy do wystrzału fajerwerków 9 nocy do Ściemy specjalnie dla Was od Wolontariuszy z I L.O. im. St. Dubois w Koszalinie. Jeszcze dziś spotkamy się z licznymi Wolontariuszami i zapraszamy wszystkich chętnych do DZIAŁANIA! - o 18.oo w hali Politechniki Koszalińskiej przy ul. Racławickiej (w miejscu biura zawodów Nocnej Ściemy 2018). Będziemy wszyscy wielkim zaangażowaniem działać dla Was. Ab (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

17 października 2018 r.

Rozpoczynamy odliczanie! 10 nocy do startu.

Pozostało 10 nocy do Nocnej Ściemy 2018 Odliczanie do startu rozpoczęte! Ostatnie 10 nocy do startu wskazują Wolontariusze z Elektronika. To nieco ponad tydzień. Nasze przygotowania trwają w najlepsze i wchodzą w najgorętszy okres. Jesteśmy pewni, że Wy też już się niecierpliwicie, a nogi same ciągną na start :). Możemy podpowiedzieć, że już teraz formy szlifować nie trzeba, a ostatnie spokojne treningi i dużo odpoczynku zdecydowanie wpłynie n (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

13 października 2018 r.

Pościemniaj na ściance Nocnej Ściemy 2018

Nowa ścianka na Twoją twórczość - Nocna Ściema 2018... musisz tu być! Kolejna ścianka do Ściemniania! Znów na drodze Waszej spontanicznej twórczości stanie nasza unikalna, wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju, fenomenalna i przede wszystkim duuuża... ścianka Nocnej Ściemy 2018. Już wiemy, że lubicie pisać i malować, dlatego dajemy Wam na to odpowiednią powierzchnię. Oczywiście warto to wszystko uwi (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

12 października 2018 r.

Dziesiątka, która zna wszystkie Ściemy!

To Wasza ósma Nocna Ściema na dystansie maratonu. 295 km na trasie Nocnej Ściemy Już ponad 295 km przebiegli na trasie kolejnych edycji Nocnej Ściemy... nieprzerwanie na starcie i mecie od 2011 do 2017 roku! Będą też z nami po raz ósmy, by powalczyć o dalsze kilometry, by na kolejnym finiszu mieć ich już więcej niż 337! Przedstawiamy więc to wspaniałe grono, do którego należy 1 kobieta. Nie możemy się doczekać pon (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

11 października 2018 r.

Nocna Ściema ponownie najlepsza!

Nocna Ściema laureatem zwycięża w konkursie Zachodniopomorski Lider NGO 2018 Jesteśmy Najlepsi Duma nas rozpiera, gdy po raz kolejny mogliśmy odebrać wyjątkową nagrodę... co więcej - trofeum za zwycięstwo. Tym razem trafiliśmy na szczyt w konkursie "Zachodniopomorski Lider NGO 2018" i z naszą Nocną Ściemą 2017 zyskaliśmy przychylność osób, które decydowały o przyznaniu tytułu. Nocna (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

28 września 2018 r.

Bogate Pakiety i Moc Atrakcji

Zestaw gadżetów. Nocna Ściema 2018 nadciąga. Jesteśmy w tym Najlepsi Chyba nie ma co ukrywać, że w Nocnej Ściemie zawsze byliśmy i jesteśmy mocni nie tylko w wynikach, gdzie Rekordy Świata są na wyciągnięcie ręki, lecz także w tym co dla Was szykujemy. Po raz kolejny stajemy na głowie, by przygotować i wyŚciemniać pełen wypasiony pakiecik dla tych, którzy stawią się w biurze zawodów po jego odbiór. A wszystko za wpisowe (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

27 września 2018 r.

Chusty biegowe 2018 dla każdego!

Chusta wielofunkcyjna. Nocna Ściema 2018 nadciąga. Chusty wielofunkcyjne Wy już wkrótce będziecie ściemniać :), my dbamy o to by zagwarantować Wam wszystko co najlepsze. Jesteśmy pewni, że nasze pakiety atrakcji, które odbierzecie już w biurze zawodów, będą wyjątkowo bogate... i do tego bez dopłat, które często stosuje się w wielu wydarzeniach. Prezentujemy Wam wyjątkową chustę biegową, wykonaną z oddychająceg (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

3 września 2018 r.

Ósma koszulka w Nocnej Ściemie 2018

Koszulka Nocna Ściema 2018 nadciąga. Koszulka dla Was Już w ostatni weekend października możecie zostać posiadaczami ósmej wersji koszulki Nocnej Ściemy... gdyż właśnie wtedy rozegramy ósmą edycję prawdopodobnie najepszego wydarzenia biegowego na świecie, okraszonego Rekordami Świata w maratonie i półmaratonie. Dwie koszulki w maratonie! Kolejny wariant koszulki okolicznościowej i wciąż dłuuugie rękawy oraz unikalność wzoru. Dla maratończyków dodatkowo w wersji "oddychającej". Zapisujcie się na l (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

17 sierpnia 2018 r.

Ściemniacie? Niższe opłaty do 31.08.

Nocna Ściema 2018... gdzie będzie księżyc?... Ściemniajcie z nami! Nowy księżyc. Nowe możliwości. Ósma Ściema może Was przyjąć księżycem o mocy 84% :). Będzie więc krótko po pełni, lecz zadbaliśmy o to, by wizerunek naszego wspaniałego "łysego" pojawił się w ciekawej odsłonie na Waszych koszulkach. Doświetlona trasa, ta sama jak w ostatnich dwóch edycjach, pozwoli Wam ponownie na osiągnięcie wyjątkowych czasów, które uzyskać można wyłącznie na naszym biegu! Niższe opłaty do 31 sier (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| PIERWSZA | ... | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ... | OSTATNIA |

Mapa strony | Aktualności | Czym jest? | Regulamin | Trasa | Nagrody | Wyniki | Zdjęcia | Sponsorzy | Wolontariusze | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2011-2021
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste