NOCNA ŚCIEMA 2024 - 14. edycja - 13 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin


Nocna Ściema 2024
14. EDYCJA

... 26/27 października
... czternasta edycja
... rekordy świata
... maraton poniżej 2 godzin
... półmaraton w kilka minut
... fenomenalne życiówki
... doskonała atmosfera
... prawdziwa, nocna aura
... to nie ściema, to Nocna Ściema®

24 września 2019 r.

Galaktycznie na Nocnej Ściemie 2019

Książki wydawnictwa Galaktyka na Nocnej Ściemie 2019 Trzydzieści książek o bieganiu Bez ustanku, bez wytchnienia, ze wspaniałymi intencjami wspiera nas Wydawnictwo Galaktyka. To będzie kolejna Ściema, gdy w Wasze ręce trafi 30 książek... czyli 3 tytuły po 10 egzemplarzy. Ponownie będą to książki o tematyce biegowej. Tym razem czekają na Was tytuły "Kobieta w biegu", "Maraton metodą Hansonów" oraz "Sztuka (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

11 września 2019 r.

Chusta czy komin Nocnej Ściemy 2019?

Nocna Ściema 2019... Chusty / kominy biegowe! Wyjątkowe chusty do biegania Niewątpliwie jedno, co łączy realizowane przez nas atrakcje i dodatki to ich wielobarwna kolorystyka, zamknięta w dwóch słowach - "czarny" i "biały". Tak staje się ponownie z wielce użytecznym upominkiem, który otrzyma każdy z Was, bez względu na wybrany rodzaj pakietu uczestnika. My mamy tylko dylemat, czy ten wygodny wyrób nazwać chustą, czy te (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

10 września 2019 r.

Torby bawełniane "9" edycji Ściemy

Nocna Ściema 2019... Torby bawełniane! Kolejne torby na Ściemie Mija 8 lat odkąd wystartowała dla Was pierwsza Nocna Ściema. Przed nami już dziewiąta edycja, gdy wciąż możemy zakrzywiać czas i docierać do mety ze zdecydowanie lepszymi wynikami... choć w nogach jest pełny dystans półmaratonu lub maratonu. Prezentujemy Wam jeden z kilku upominków, które w pełnym pakiecie trafią do Was już w biurze zawodów. Bawełniana torba w (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

25 sierpnia 2019 r.

Ściemniajcie! Niższe wpisowe do 31.08.

Nocna Ściema 2019... Ściemniajcie z nami! Nowy księżyc. Nowe możliwości. Dziewiąta Nocna Ściema działa już z pełną mocą, byśmy mogli Was przywitać w Koszalinie w nocy z 26 na 27 października... gdy czas letni będzie ustępował zimowemu. Trasa wyznaczona tymi samymi ulicami co w ostatnich edycjach, pozwoli Wam ponownie na osiągnięcie wyjątkowych czasów, które uzyskać można wyłącznie na naszym biegu! Niższe opłaty do 31 sierpnia. Nocna Ściema 2019 jest (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

21 czerwca 2019 r.

Rozpoczynamy zapisy do Nocnej Ściemy 2019

Rozpoczynamy zapisy do Nocnej Ściemy 2019 🎬 Z A C Z Y N A M Y 🏁 🌓 Właśnie ruszają zapisy do niezwykłego Maratonu i Półmaratonu, gdzie Rekordy Świata są w Waszym zasięgu, a fenomenalne życiówki to drobny skutek uboczny udziału w Nocnej Ściemie. 🌓 Punktualnie o 21.32, czyli z nadejściem najkrótszej nocy w roku, rozpoczęliśmy po raz DZIEWIĄTY rejestrację uczestników. 🌓 Śpiesz się, by zdobyć taki numer startowy, na jaki m (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

17 czerwca 2019 r.

Ostatnie chwile przed zapisami 2019.

Nocna Ściema 2019 - ostatnie chwile przed zapisami Numerki zaczną znikać W PIĄTEK Już w najbliższy piątek, 21 czerwca, punktualnie o 21:32... czyli wraz z nadejściem najkrótszej nocy w roku... zaczną stopniowo zanikać dostępne numerki startowe. Jaki pasuje właśnie Tobie? 666? 999? A może 1111? Kto pierwszy ten lepszy! To Wy decydujecie jaki numerek ubierzecie już w październiku. To Wy macie wpływ (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 maja 2019 r.

Ruszamy z kopyta. Ściemniamy!

Nocna Ściema 2019 - zezwolenie na organizację biegu Zapisy ruszają 21 czerwca o 21:32 Wprawdzie do zapisów pozostała jeszcze chwila, lecz już od miesiąca możemy pochwalić się, że jesteśmy niemal gotowi. Formalne zgody już mamy, więc z wielką pewnością możecie planować już swój pobyt na trasie najszybszego maratonu i półmaratonu na świecie. U nas w dalszym ciągu proponujemy złamanie 2 godzin na królewskim dyst (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

16 grudnia 2018 r.

Życzenia i Kalendarz 2019 - Nocna Ściema

Nocna Ściema - Kalendarz 2019 Wspominamy i zapraszamy Jeszcze raz chcielibyśmy wspomnieć fantastyczne chwile na Nocnej Ściemie 2018. Już teraz gorąco Was zapraszamy na kolejną, która z całą pewnością odbędzie się w ostatni weekend października 2019. Świąteczny czas nadchodzi Wkrótce będziemy nastrojowo spędzać piękny czas Bożego Narodzenia, a chwilę później witać zbliżający się Nowy Rok 2019. Życzymy Wam niezwykłych chwil i mocy wsp (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

29 października 2018 r.

777 osób na mecie i 371 Rekordów Świata

Nocna Ściema 2018 - na mecie 777 osób na mecie Nocnej Ściemy 2018 Tym razem piękna i słoneczna pogoda :) była dodatkowym atutem startu w maratonie i półmaratonie Nocna Ściema 2018. Wiatr trudno było poczuć, chyba że ten powodowany prędkością poruszania się w biegu. Momentami kropiło, jednak rywalizacja kończyła się w promieniach wschodzącego słońca. To była i jest piękna Ściema. Nocna Ściema. Już na starcie przywitaliśmy Was gorącą rozgrzewką prowadzoną przez Ark (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

27 października 2018 r.

Nasze podpowiedzi na Noc Nocnej Ściemy!

Już tej nocy... wielka i wspaniała Nocna Ściema 2018 Przed nami najpiękniejsza biegowa noc roku Biuro zawodów Nocnej Ściemy 2018 rusza już o 16.oo w Koszalinie przy ul. Racławickiej (hala sportowa Politechniki Koszalińskiej, bud. W). My spieszymy Wam z pomocą i kilkoma podpowiedziami, które rozjaśnią Wam pewne zagwostki, o które możliwe że chcielibyście spytać :). Wciąż możesz dołączyć do grona uczes (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

26 października 2018 r.

OSTATNIA noc do Nocnej Ściemy 2018

Pozostała tylko 1 noc do Nocnej Ściemy 2018 Przed nami tylko jedna noc Dyrektor biegu jest fatalnym przykładem na pracowitość i zaangażowanie. Nie mniej nie dał sobie wyrwać kamery - a w zasadzie nie dał się wypchnąć z kadru. Teraz pisze te słowa i sobie miło odpoczywa wpatrując się w ekran, w który i Ty w tym momencie patrzysz. Po prostu Ściema na całego. Już teraz wiem, że będzie fantastycznie i wprost nie (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

25 października 2018 r.

Niewiarygodne? Tylko 2 noce do Nocnej Ściemy 20

Pozostały 2 noce do Nocnej Ściemy 2018 2 noce do wspólnego święta biegowego Dwie ostatnie gorące noce przygotowań. Waszych do biegu. Naszych do stworzenia niebywałej atmosfery i Waszej radości. Wolontariusze działają pełną parą, by zapewnić Wam wszystko to, czego oczekuje się od najlepszych imprez biegowych. Nasi Partnerzy też spać nie mogą. Do rąk pracowników firmy GIPO trafił każdy pojedynczy medal i trofeum przeznaczone dla pierwszych trójek (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

24 października 2018 r.

Miły dodatek do Pakietu Uczestnika

Pozostały 3 noce do Nocnej Ściemy 2018 Od startu dzieli nas mniej niż 80 godzin Już w sobotę będziecie czuć podniosłą atmosferę :). Nasze biuro zawodów otworzy swoje drzwi o godzinie 16.oo i będzie Was przyjmować aż do 1.3o w niedzielę. Wtedy to staniecie na starcie w całkiem sporej grupie uczestników, by osobiście przekonać się o prawdziwych walorach koszalińskiego maratonu i półmaratonu. Dzięki naszemu Partnerowi, Wasze pakiety (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

24 października 2018 r.

Za 3 dni do Teatru, za 3 noce na Ściemę

Pozostały 3 noce do Nocnej Ściemy 2018 Ostatnia trójka. 3 noce do startu. Koszalin żyje ciekawymi wydarzeniami, a do nich można zaliczyć każdy spektakl w naszym Teatrze. Pamiętamy ogromnie miłą współpracę w pierwszych edycjach Nocnej Ściemy, gdy właśnie teatr stawał się areną wstępu do naszego biegowego spektaklu, gdzie odbywały się seanse filmowe podbijające Wasze przedstartowe pokłady energii. Zachęcamy więc do odwiedzenia Bałtyckiego Teatru D (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

23 października 2018 r.

Zadania rozdzielone. Służby w pełni gotowe.

Nocna Ściema 2018... ostatnie ustalenia na najwyższym szczeblu To będzie niezapomniana noc! Policja, Straż Miejska, Zarząd Dróg i Transportu, Urząd Miejski oraz nasze Stowarzyszenie SFX - wszyscy działamy w Koszalinie nad realizacją wyjątkowego wydarzenia - Nocnej Ściemy 2018. Oczywiście do powyższych należy dodać najistotniejsze nasze ogniwo - Wolontariuszy - oraz licznych Partnerów oraz Spons (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| PIERWSZA | ... | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ... | OSTATNIA |

Mapa strony | Aktualności | Czym jest? | Regulamin | Trasa | Nagrody | Wyniki | Zdjęcia | Sponsorzy | Wolontariusze | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2011-2021
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste