NOCNA ŚCIEMA 2022 - 11 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin


Nocna Ściema 2022
11 LAT

... 29-30 października
... dwunasta edycja
... rekordy świata
... maraton poniżej 2 godzin
... półmaraton w kilka minut
... fenomenalne życiówki
... doskonała atmosfera
... prawdziwa, nocna aura
... to nie ściema, to Nocna Ściema®

23 października 2016 r.

Kolejna innowacja :). Zdjęcie z wynikami!

Wyniki Nocnej Ściemy 2016 na banerze! Możemy już zaprezentować Wam kolejną innowację Nocnej Ściemy. Pomysł, którego nie było nigdzie indziej! Już wiecie, że swój wynik będziecie mogli zapisać w dwóch miejscach na wyjątkowych tasiemkach, na których zamocowane będą medale wieszane na Waszych szyjach. Jednak to nie wszystko. Zdjęcia na mecie z indywidualnym wynikiem! Po raz pier (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

23 października 2016 r.

7 dni do startu. Nagrody dla najszybszych!

Start Nocnej Ściemy 2016 już za 7 dni! Do końcowych sekund przed startem Nocnej Ściemy 2016 pozostało niecałe 7 dni! Jesteście chętni do biegu? Zapraszamy do zgłoszeń. Nagrody finansowe czekają! Najszybsze Panie i Panowie obu dystansów (maratonu oraz półmaratonu) na podium otrzymają troszkę finansowego wsparcia :). W maratonie będzie to, odpowiednio do zajmowanych miejsc, 750, 400 lub 200 (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 października 2016 r.

8 dni do startu. Prezenty AVON dla Pań!

Start Nocnej Ściemy 2016 już za 8 dni! Do rozpoczęcia biegu Nocna Ściema 2016 pozostało jeszcze 8 dni! Możecie wciąż dopisać się do list uczestników... Zapisy jeszcze działają. Prezenty dla wszystkich Maratonek! Na oficjalnym zakończeniu, podobnie jak w poprzednich edycjach Nocnej Ściemy, wszystkie Panie, które zdecydowały się przebiec i ukończyć pełny maraton, oraz pozostać z nami do samego ko (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

21 października 2016 r.

9 dni do startu. Wolontariusze najważniejsi!

Start Nocnej Ściemy 2016 już za 9 dni! Do rozpoczęcia pomiaru czasu w szóstej edycji Nocnej Ściemy pozostało jeszcze 9 dni! Macie wciąż możliwość stania się uczestnikami... jeśli do dziś o tym nie zdecydowaliście. Zapisy są otwarte. Nasi Wolontariusze! Podczas całej imprezy i jeszcze na długo przed jej realizacją, do pomocy w organizacji włączyło się wielu wspaniałych Wolontariuszy - prawdopodo (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

20 października 2016 r.

Dobry kurs dla Pomorza Zachodniego.

Pomorze Zachodnie Regionalny Program Operacyjny Województwa Zachodniopomorskiego 2014 2020 – dobry kurs dla Pomorza Zachodniego. 6,7 miliarda złotych to środki z RPOWZ na inwestycje w rozwój przedsiębiorstw, infrastrukturę publiczną i wyrównywanie szans oraz zwiększenie potencjału zawodowego mieszkańców województwa zachodniopomorskiego. Chcesz zdobyć fundusze europejskie na dofin (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

20 października 2016 r.

Odliczamy! Zostało 10 dni do startu.

Start Nocnej Ściemy 2016 już za 10 dni! Do rozpoczęcia pomiaru czasu w szóstej edycji Nocnej Ściemy pozostało już jedynie 10 dni! Zaczynamy więc odliczanie. Zegarki Polar Warto będzie zostać na Nocnej Ściemie 2016 do samego końca. Wylosowane do prostego quizu osoby, po udzieleniu właściwej odpowiedzi, mają szansę otrzymać wartościową nagrodę - wśród nich jeden z trzech zegarków Polar M400 HR w (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 października 2016 r.

3 lub 6 okrążeń. Nowa trasa potwierdzona!

Trasa Nocnej Ściemy 2016. Zapisaliście się? Jeśli odpowiadacie twierdząco, to znaczy że wybór Nocnej Ściemy 2016 na Wasz start był najwłaściwszą decyzją. Wciąż nie zdecydowany? Zapewniamy, że ta edycja pozostanie w Waszej pamięci na długo... a przygotowane niespodzianki, których nie widzieliście nigdzie indziej, spotęgują Waszą chęć do kolejnych Nocno-Ściemowych startów. Bądźcie (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

6 października 2016 r.

VIP-y pobiegną w Nocnej Ściemie 2016!

VIPowskie numery startowe Nocnej Ściemy 2016. W tegorocznej Nocnej Ściemie 2016 może pobiec nawet 13. wyjątkowych VIPów. Rozpoznawalność i przede wszystkim moc... to drzemie w naszych uczestników, którzy będą w tym roku startować ze specjalnymi VIPowskimi numerami startowymi. Możemy ich wymienić z imienia... a są to, zgodnie z kolejnością wybranych i przydzielonych numerów: Grzego (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

30 września 2016 r.

Runner's World o Nocnej Ściemie 2016.

Nocna Ściema 2016 w Runner's World W najnowszym, październikowym numerze Runner's World (10/2016) odnajdziecie wiele ciekawych artykułów o bieganiu. Wśród informacji o nadchodzących biegach, na trzech kolejnych stronach zaprezentowana została Nocna Ściema. Zachęcamy do lektury całego pisma, a my prezentujemy jego fragment :). PISZĄ O NAS (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

29 września 2016 r.

5000 kilometrów do celu - Afganistan!

Nocna Ściema 2016 w Afganistanie Nocna Ściema 2016 Special Edition - AFGHANISTAN Już za kilka dni część pakietów startowych Nocnej Ściemy 2016 wyruszy w swoją najdłuższą podróż. Jej celem będzie baza wojskowa polskiego kontyngentu w Afganistanie. Do pokonania lądem i powietrzem jest niemal PIĘĆ TYSIĘCY KILOMETRÓW. Przygotowaliśmy już wyselekcjonowane podczas zgłoszenia, unika (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

28 września 2016 r.

Nie ma odwrotu :). Taniej do 3 października!

Kartony z koszulkami i torbami Nocnej Ściemy 2016 Już nie ma odwrotu! Wir organizacyjny w pełni. Nie tak dawno decydowaliście o wyglądzie koszulek oraz toreb Nocnej Ściemy 2016, a już dziś są gotowe i oczekują na Wasz najazd :). Zapisujecie się całkiem licznie i jest szansa na kolejny rekord frekwencji. Wciąż czekamy na nowe zgłoszenia! Oczywiście gwarantujemy najlepsze czasy pod słońce (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 września 2016 r.

Wybraliście chustę wielofunkcyjną 2016!

Chusta wielofunkcyjna Nocnej Ściemy 2016. Kolejne pytanie, kolejny Wasz udział w odpowiedzi! Chusty biegowe od pewnego czasu są bardzo widocznym znakiem rozpoznawczym Nocnej Ściemy... tym bardziej nas to cieszy, że ich funkcjonalność jest doceniana, a dotychczasowe zróżnicowanie kolorystyczne ;) pozwala na stosowanie ich w niemal każdej konfiguracji ubioru. Czarny pasuje do wsz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

11 września 2016 r.

II termin. Niższe opłaty do 13 września.

Nocna Ściema 2016... miejsce startu i mety Jaka tym razem będzie Nocna Ściema? Zapewne wyruszy na podbój nocy już po zmroku :). Nastrojowy klimat będzie pogłębiony przez oświetlenie stadionu, a start solidnie uzupełni Wam poziom adrenaliny przed zbliżającą się walką z dystansem. Tym razem do pokonania będzie mniej okrążeń, a każde z nich będzie liczyło 7 kilometrów. Toteż mobiliz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

9 września 2016 r.

Nocna Ściema 2016 AFGHAN EDITION!

Nocna Ściema 2016 AFGHAN EDITION! Nocna Ściema 2016 w Afganistanie. EXPORTOWA EDYCJA SPECJALNA! W tym samym czasie co w Polsce powinna ruszyć wyjątkowa edycja realizowana w bazie wojskowej w Afganistanie. Postaramy się przedstawiać Wam ciekawostki związane ze Ściemą "na wyjeździe" :). Do Afganistanu trafią oczywiście pakiety startowe oraz medale, a żołnierze będą m (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

9 września 2016 r.

Wzór koszulki Nocnej Ściemy 2016 wybrany!

Wybraliście wzór koszulki Nocnej Ściemy 2016. Drugie pytanie - drugie rozstrzygnięcie... bez Ściemy :). Niniejszym pragniemy zaprezentować Wam wybraną wersję naszego produktu tekstylnego... o którym jeszcze z pewnością napiszemy - więc szykujcie się na kolejne ciekawe i istotne pytania :). Obserwujcie profil Nocnej Ściemy na FB. Jak część z Was już mogło się przekonać - (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| PIERWSZA | ... | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | ... | OSTATNIA |

Mapa strony | Aktualności | Czym jest? | Regulamin | Trasa | Nagrody | Wyniki | Zdjęcia | Sponsorzy | Wolontariusze | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2011-2021
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste