NOCNA ŚCIEMA 2021 - 10 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin


Nocna Ściema 2022
11 LAT

... 29-30 października
... dwunasta edycja
... rekordy świata
... maraton poniżej 2 godzin
... półmaraton w kilka minut
... fenomenalne życiówki
... doskonała atmosfera
... prawdziwa, nocna aura
... to nie ściema, to Nocna Ściema®

6 października 2016 r.

VIP-y pobiegną w Nocnej Ściemie 2016!

VIPowskie numery startowe Nocnej Ściemy 2016. W tegorocznej Nocnej Ściemie 2016 może pobiec nawet 13. wyjątkowych VIPów. Rozpoznawalność i przede wszystkim moc... to drzemie w naszych uczestników, którzy będą w tym roku startować ze specjalnymi VIPowskimi numerami startowymi. Możemy ich wymienić z imienia... a są to, zgodnie z kolejnością wybranych i przydzielonych numerów: Grzego (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

30 września 2016 r.

Runner's World o Nocnej Ściemie 2016.

Nocna Ściema 2016 w Runner's World W najnowszym, październikowym numerze Runner's World (10/2016) odnajdziecie wiele ciekawych artykułów o bieganiu. Wśród informacji o nadchodzących biegach, na trzech kolejnych stronach zaprezentowana została Nocna Ściema. Zachęcamy do lektury całego pisma, a my prezentujemy jego fragment :). PISZĄ O NAS (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

29 września 2016 r.

5000 kilometrów do celu - Afganistan!

Nocna Ściema 2016 w Afganistanie Nocna Ściema 2016 Special Edition - AFGHANISTAN Już za kilka dni część pakietów startowych Nocnej Ściemy 2016 wyruszy w swoją najdłuższą podróż. Jej celem będzie baza wojskowa polskiego kontyngentu w Afganistanie. Do pokonania lądem i powietrzem jest niemal PIĘĆ TYSIĘCY KILOMETRÓW. Przygotowaliśmy już wyselekcjonowane podczas zgłoszenia, unika (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

28 września 2016 r.

Nie ma odwrotu :). Taniej do 3 października!

Kartony z koszulkami i torbami Nocnej Ściemy 2016 Już nie ma odwrotu! Wir organizacyjny w pełni. Nie tak dawno decydowaliście o wyglądzie koszulek oraz toreb Nocnej Ściemy 2016, a już dziś są gotowe i oczekują na Wasz najazd :). Zapisujecie się całkiem licznie i jest szansa na kolejny rekord frekwencji. Wciąż czekamy na nowe zgłoszenia! Oczywiście gwarantujemy najlepsze czasy pod słońce (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 września 2016 r.

Wybraliście chustę wielofunkcyjną 2016!

Chusta wielofunkcyjna Nocnej Ściemy 2016. Kolejne pytanie, kolejny Wasz udział w odpowiedzi! Chusty biegowe od pewnego czasu są bardzo widocznym znakiem rozpoznawczym Nocnej Ściemy... tym bardziej nas to cieszy, że ich funkcjonalność jest doceniana, a dotychczasowe zróżnicowanie kolorystyczne ;) pozwala na stosowanie ich w niemal każdej konfiguracji ubioru. Czarny pasuje do wsz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

11 września 2016 r.

II termin. Niższe opłaty do 13 września.

Nocna Ściema 2016... miejsce startu i mety Jaka tym razem będzie Nocna Ściema? Zapewne wyruszy na podbój nocy już po zmroku :). Nastrojowy klimat będzie pogłębiony przez oświetlenie stadionu, a start solidnie uzupełni Wam poziom adrenaliny przed zbliżającą się walką z dystansem. Tym razem do pokonania będzie mniej okrążeń, a każde z nich będzie liczyło 7 kilometrów. Toteż mobiliz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

9 września 2016 r.

Nocna Ściema 2016 AFGHAN EDITION!

Nocna Ściema 2016 AFGHAN EDITION! Nocna Ściema 2016 w Afganistanie. EXPORTOWA EDYCJA SPECJALNA! W tym samym czasie co w Polsce powinna ruszyć wyjątkowa edycja realizowana w bazie wojskowej w Afganistanie. Postaramy się przedstawiać Wam ciekawostki związane ze Ściemą "na wyjeździe" :). Do Afganistanu trafią oczywiście pakiety startowe oraz medale, a żołnierze będą m (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

9 września 2016 r.

Wzór koszulki Nocnej Ściemy 2016 wybrany!

Wybraliście wzór koszulki Nocnej Ściemy 2016. Drugie pytanie - drugie rozstrzygnięcie... bez Ściemy :). Niniejszym pragniemy zaprezentować Wam wybraną wersję naszego produktu tekstylnego... o którym jeszcze z pewnością napiszemy - więc szykujcie się na kolejne ciekawe i istotne pytania :). Obserwujcie profil Nocnej Ściemy na FB. Jak część z Was już mogło się przekonać - (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

5 września 2016 r.

Medale Nocnej Ściemy 2016. Ekologicznie.

Jaki będzie medal Nocnej Ściemy 2016? Na razie prezentujemy jego prototyp. Część z Was przywykła już do tego, że Nocna Ściema oferuje Wam nietypowe rozwiązania... w końcu sam bieg jest Ściemą i do tego Nocną :). Jedni wolą tradycyjne, inni unikalne... a chodzi o medale. W kolejnych edycjach staraliśmy się sprostać zadaniu i opracować takie rozwiązanie dla medali, które pozwoli (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

5 września 2016 r.

Torby Nocnej Ściemy 2016. Wasz wybór!

Wybraliście wzór torby Nocnej Ściemy 2016. Nocna Ściema to bieg na dystansie maratonu i półmaratonu, na kształt którego mogą mieć wpływ wszyscy uczestnicy! Wychodząc Wam naprzeciw, by zwiększyć Wasze zaangażowanie w tworzenie Nocnej Ściemy 2016, zadaliśmy pierwsze pytanie i obiecujemy że zadamy jeszcze więcej równie istotnych, lub jeszcze bardziej ważnych :). Obserwujcie profil (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

27 sierpnia 2016 r.

Najniższe opłaty do 31 sierpnia. Ściema?

Nocna Ściema 2016... księżyca nie będzie... nie Ściemniamy! Czy tym razem trasę podświetli księżyc? Gwarantujemy, że to nie będzie możliwe... a niebo spowiją zupełne ciemności - 30 października zarezerwowaliśmy brak księżyca na nieboskłonie :)... jak Ściemniać, to na całego. Ponownie gwarantujemy wyjątkowe rezultaty. Zapewne ponownie zostanie złamana bariera dwóch godzin w maratonie... to mo (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

20 czerwca 2016 r.

6 godzin do zapisów... 131 dni do startu :)

Nocna Ściema Już tylko kilka godzin dzieli Was od momentu rozpoczęcia zgłoszeń do Nocnej Ściemy 2016. Oficjalne otwarcie zgłoszeń nastąpi o 21:32, czyli punktualnie o zachodzie słońca, wraz z nadejściem najkrótszej nocy roku w Koszalinie :). Ponownie będziecie bić rekordy życiowe i świata w jedynym takim biegu na świecie... a z pomocą przyjdzie zmiana czasu letniego w zimowy - gdy zegarki powrócą na godzinę (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

14 czerwca 2016 r.

Za tydzień ruszają zapisy Nocnej Ściemy 2016!

Nocna Ściema 2016 - numery startowe z własnym napisem. Kolejny, piękny biegowy rok za nami. Przed nami już szósta edycja Nocnej Ściemy, w której rekordy świata i życiówki są w zasięgu każdego! Nie bez powodu zmiany czasu jeszcze nikt nie zniósł :). Zapisy do Nocnej Ściemy 2016 uruchomimy jak przed rokiem, w najkrótszą noc w roku... co tym razem nastąpi 20 czerwca punktualnie o 21.32. Ponownie s (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

12 listopada 2015 r.

Szczęśliwa trzynastka Nocnej Ściemy 2015.

Zaliczyli wszystkie maratony Nocnej Ściemy od 2011 do 2015 roku. Mamy zaszczyt przedstawić najwytrwalszą, wyjątkową i zapewne najszczęśliwszą trzynastkę Nocnej Ściemy. Po pięciu edycjach maratonu, który zapoczątkowany został w 2011 roku, na placu boju pozostało 13. osób z ukończonymi wszystkimi biegami na królewskim dystansie. Z zaszczytnego grona z poprzedniej edycji wykruszył się jedynie jeden uczestnik. Ozn (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

10 listopada 2015 r.

Wyjątkowy tort Nocnej Ściemy 2015.

Tort dla Wolontariuszy Nocnej Ściemy 2015 Wyjątkowa okazja do przygotowania wyjątkowego tortu. Skosztować go mogli nasi wspaniali Wolontariusze, z którymi spotkaliśmy się 3 listopada. Spotkanie zaszczycili goście specjalni z Wiceprezydentem Koszalina Andrzejem Kierzkiem na czele. Wiceprezydent kroił i serwował słodką nagrodę osobiście :). Wolontariusze otrzym (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| PIERWSZA | ... | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | ... | OSTATNIA |

Mapa strony | Aktualności | Czym jest? | Regulamin | Trasa | Nagrody | Wyniki | Zdjęcia | Sponsorzy | Wolontariusze | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2011-2021
by

Na stronie przebywa: 2 Online

Pokaż liste