NOCNA ŚCIEMA 2022 - 11 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin


Nocna Ściema 2022
11 LAT

... 29-30 października
... dwunasta edycja
... rekordy świata
... maraton poniżej 2 godzin
... półmaraton w kilka minut
... fenomenalne życiówki
... doskonała atmosfera
... prawdziwa, nocna aura
... to nie ściema, to Nocna Ściema®

21 października 2017 r.

Przed Wami 7 nocy do startu!

Nocna Ściema 2017... 7 nocy do startu. Czas szybko ucieka! Pozostało jedynie siedem nocy spokoju, przed wystrzałem emocji biegowych w Koszalinie. Nocna Ściema 2017 ogarnie Was swąją aurą. W najbliższą sobotę, 28 października, rozpoczniemy wydawanie Waszych pakietów startowych. Wolontariusze będą gotowi już od godz. 16:00 i pozostaną na stanowiskach w biurze zawodów do godziny 1:30. Później pozostanie Wam jeszcze uczestnictwo w przedstartowej, oficjalnej rozgrzewce oraz wyjątkowy pokaz f (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

20 października 2017 r.

Pozostało 8 nocy do Nocnej Ściemy 2017!

Nocna Ściema 2017... 8 nocy do startu. Do startu coraz mniej nocy! Pozostało jedynie osiem nocy pełnych wrażeń, by kolejna przyniosła niezwykłą przygodę biegową. Nocna Ściema da Wam moc i dużą dawkę adrenaliny tuż przed startem... i będzie ona się wzmagała z każdą chwilą zbliżającą Was do startu. Torba, torbie nie równa :). My szykujemy się niezwykle aktywnie do Waszego pojawienia się wpierw w biurze zawodów, później na posiłku, aż w końcu na starcie i oficjalnym zakończeniu... a (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

19 października 2017 r.

9 nocy do startu! Chusty biegowe.

Nocna Ściema 2017... 9 nocy do startu. Odliczanie trwa! Pozostało 9 nocy. Czas biegnie coraz szybciej. My wciąż pamiętamy przygotowania do pierwszej edycji biegu. Tymczasem szykuje się istny booom, nie tylko fajerwerków, zachęcających do biegu, lecz przede wszystkim ilości biegaczy jednocześnie podążających przygotowaną w Koszalinie trasą. Chusty biegowe na szyjach! Na Waszych szyjach, głowach czy nadgarstkach mogą pojawić się zawsze wyczekiwane, i zawsze lubiane... chusty biegowe (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

18 października 2017 r.

Odliczamy! 10 nocy do startu!

Nocna Ściema 2017... 10 nocy do startu. Zaczynamy odliczanie do startu! Już za 10 dni wraz ze startem przywitamy Was feerią kolorów i huku wystrzałów... gdyż Wasza przygoda z Nocną Ściemą 2017 rozpocznie się prawdziwymi fajerwerkami. Z pewnością dodadzą Wam sił i wzbudzą hektolitry adrenaliny, która pozwoli Wam z wielką radością pokonać zaplanowany dystans... a będzie to półmaraton lub pełny maraton. Już się niecierpliwimy i oczekujemy Was w Koszalinie - mieście z najciekawszym biegiem (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

18 października 2017 r.

Najważniejsze uzgodnienia za nami!

Nocna Ściema 2017... ostatnie ustalenia na najwyższym szczeblu Nocna Ściema 2017 z pełnym wsparciem służb! Kolejna Nocna Ściema... tym razem z rocznikiem 2017 już za 10 nocy. Przy jej realizacji nawiązujemy szeroką współpracę w wieloma Partnerami, Sponsorami, Wolontariuszami i służbami, bez których istnienie takiego wydarzenia nie byłoby takie proste :). Nasze zaang (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

11 października 2017 r.

Najwytrwalsza "dwunastka" w komplecie!

To Wasza siódma Nocna Ściema na dystansie maratonu. Gotowi do startu? Z pewnością weterani i uczestnicy wszystkich dotychczasowych edycji Nocnej Ściemy na dystansie królewskim z niecierpliwością wyczekują swojego kolejnego biegu... i nie zawsze są to chwile mocno wyczekiwane, gdyż utrzymywanie formy czy dyspozycji nie jest łatwe, a kontuzje które też mogą się pojawiać, trzeba jakoś (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

5 października 2017 r.

Nowa ścianka do wpisów już czeka!

Nowa ścianka do wypełnienia kolorowymi markerami - Nocna Ściema 2017... musisz tu być! Nowa ścianka! Już mamy ściankę, która będzie na Was czekać przy biurze zawodów. Ponownie będziecie mogli wykazać się swoją artystyczną wizją i przy wykorzystaniu markerów z pewnością uda się Wam stworzyć wyjątkowy obrazek :). Wprawdzie nie mieliśmy jeszcze miejsca by ją w pe (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

29 września 2017 r.

Ostatnie chwile niższego wpisowego! (do 02.X.)

Nocna Ściema 2017... plakat Pozostał niepełny miesiąc. Do Nocnej Ściemy 2017 pozostało poniżej 30 dni, to oznacza, że spotkamy się w Koszalinie już za około 4 tygodnie - dokładnie w nocy z 28 na 29 października! Godzinę po starcie, który nastąpi punktualnie o 2:00, znów będzie 2:00... a to oznacza, że choć Wasze nogi pokonają już kilka kilometrów, odliczanie czasu do mety roz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

27 września 2017 r.

Medale Nocnej Ściemy 2017

Nocna Ściema 2017... medale z unikalną tasiemką! Twój wynik na tasiemce? To będzie możliwe już po raz drugi na Nocnej Ściemie... w której medale będą zamocowane na wysokiej jakości tasiemce z unikalnym nadrukiem, pozwalającym na umieszczenie na niej swojego wyjątkowego wyniku... życiówki czy nawet rekordu świata :). Medale wykonane są z trzech warstw i kolorowo zabarwione ;), (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

25 września 2017 r.

Atrakcje spod znaku Nocnej Ściemy!

Pakiety startowe Nocnej Ściemy 2017. Podstawowy zestaw gadżetów Nocnej Ściemy 2017 Podobnie dziś, tak jak podczas premiery Nocnej Ściemy pakiety startowe będą opatrzone stosowną grafiką - księżyca i gwiazdek więc nie zabraknie :). Wasz zestaw startowy zapakujemy do stylowej torby bawełnianej, do której wrzucimy co najmniej jedną koszulkę - chyba, że Waszym wyborem stał się dy (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

18 września 2017 r.

Wybraliście chustę biegową 2017!

Chusta wielofunkcyjna Nocnej Ściemy 2017. Wasz kolejny wybór wskazał wariant wielofunkcyjnej chusty biegowej. Chusty biegowe Nocnej Ściemy są od kilku lat znakiem rozpoznawczym naszego wyjątkowego wydarzenia... tym bardziej nas to cieszy, że ich funkcjonalność jest doceniana, a dotychczasowe zróżnicowanie kolorystyczne ;) pozwala na stosowanie ich w niemal każdej konfiguracji u (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

9 września 2017 r.

Koszulki Nocnej Ściemy 2017.

Wybierzcie wariant koszulki. Nocna Ściema 2017 nadciąga. Jaki wariant? Od początku historia Nocnej Sciemy niesie za sobą historię wyjątkowych koszulek, które od 2011 roku są wyznacznikiem i elementem charakterystycznym. Za każdym razem nowy kolor, który podobnie jak u Forda wciąż jest mocno klasyczny i niepowtarzalny :). Przedstawiliśmy dwa nowe warianty naszego tekstylnego upominku pod Wasz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 sierpnia 2017 r.

Ściemniacie? Niższe opłaty do 31.08.

Nocna Ściema 2017... gdzie będzie księżyc?... Ściemniajcie z nami! Czy tym razem trasę podświetli księżyc? Wygląda na to, że w siódmej Nocnej Ściemie księżyc ma szansę zaszczycić nas w części swej okazałości... a przypomnieć warto, że przed rokiem nie miał zamiaru pojawić się ani na krztynę :). Doświetlona trasa, która nie powinna odmienić się od poprzedniej edycji, pozwoli Wam ponownie na o (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

28 lipca 2017 r.

I termin opłat mija 31 lipca.

I termin wpisowego do Nocnej Ściemy 2017 mija 31 lipca. Pozostały jedynie 92 dni do startu Nocnej Ściemy 2017, a wpisowe w najniższym wymiarze można wnosić do 31 lipca... a więc jedynie do najbliższego poniedziałku. Spieszcie się, bo listy startowe puchną :)... kto wie, jak długo wytrzymają i dadzą Wam możliwość wyboru unikalnych numerków Nocnej Ściemy. Do dyspozycji macie przecież 1000 (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

20 czerwca 2017 r.

Zapisy otwarte! WITAMY w Nocnej Ściemie 2017.

Zapisy do Nocnej Ściemy 2017 zostały uruchomione. Rozpoczynamy zapisy do maratonu i półmaratonu Nocna Ściema 2017, w którym rekordy świata i życiówki to tylko formalność. Zdobądź się na udział w najlepszym wydarzeniu biegowym w Woj. Zachodniopomorskim. Wystartuj w jednej z najciekawszych imprez w Polsce. Przeżyj sam i sprawdź się w prawdziwie nocnym biegu z niebywałą atmosferą (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| PIERWSZA | ... | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | ... | OSTATNIA |

Mapa strony | Aktualności | Czym jest? | Regulamin | Trasa | Nagrody | Wyniki | Zdjęcia | Sponsorzy | Wolontariusze | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2011-2021
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste