NOCNA ŚCIEMA 2024 - 14. edycja - 13 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin


Nocna Ściema 2024
14. EDYCJA

... 26/27 października
... czternasta edycja
... rekordy świata
... maraton poniżej 2 godzin
... półmaraton w kilka minut
... fenomenalne życiówki
... doskonała atmosfera
... prawdziwa, nocna aura
... to nie ściema, to Nocna Ściema®

15 października 2016 r.

3 lub 6 okrążeń. Nowa trasa potwierdzona!

Trasa Nocnej Ściemy 2016. Zapisaliście się? Jeśli odpowiadacie twierdząco, to znaczy że wybór Nocnej Ściemy 2016 na Wasz start był najwłaściwszą decyzją. Wciąż nie zdecydowany? Zapewniamy, że ta edycja pozostanie w Waszej pamięci na długo... a przygotowane niespodzianki, których nie widzieliście nigdzie indziej, spotęgują Waszą chęć do kolejnych Nocno-Ściemowych startów. Bądźcie (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

6 października 2016 r.

VIP-y pobiegną w Nocnej Ściemie 2016!

VIPowskie numery startowe Nocnej Ściemy 2016. W tegorocznej Nocnej Ściemie 2016 może pobiec nawet 13. wyjątkowych VIPów. Rozpoznawalność i przede wszystkim moc... to drzemie w naszych uczestników, którzy będą w tym roku startować ze specjalnymi VIPowskimi numerami startowymi. Możemy ich wymienić z imienia... a są to, zgodnie z kolejnością wybranych i przydzielonych numerów: Grzego (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

30 września 2016 r.

Runner's World o Nocnej Ściemie 2016.

Nocna Ściema 2016 w Runner's World W najnowszym, październikowym numerze Runner's World (10/2016) odnajdziecie wiele ciekawych artykułów o bieganiu. Wśród informacji o nadchodzących biegach, na trzech kolejnych stronach zaprezentowana została Nocna Ściema. Zachęcamy do lektury całego pisma, a my prezentujemy jego fragment :). PISZĄ O NAS (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

29 września 2016 r.

5000 kilometrów do celu - Afganistan!

Nocna Ściema 2016 w Afganistanie Nocna Ściema 2016 Special Edition - AFGHANISTAN Już za kilka dni część pakietów startowych Nocnej Ściemy 2016 wyruszy w swoją najdłuższą podróż. Jej celem będzie baza wojskowa polskiego kontyngentu w Afganistanie. Do pokonania lądem i powietrzem jest niemal PIĘĆ TYSIĘCY KILOMETRÓW. Przygotowaliśmy już wyselekcjonowane podczas zgłoszenia, unika (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

28 września 2016 r.

Nie ma odwrotu :). Taniej do 3 października!

Kartony z koszulkami i torbami Nocnej Ściemy 2016 Już nie ma odwrotu! Wir organizacyjny w pełni. Nie tak dawno decydowaliście o wyglądzie koszulek oraz toreb Nocnej Ściemy 2016, a już dziś są gotowe i oczekują na Wasz najazd :). Zapisujecie się całkiem licznie i jest szansa na kolejny rekord frekwencji. Wciąż czekamy na nowe zgłoszenia! Oczywiście gwarantujemy najlepsze czasy pod słońce (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 września 2016 r.

Wybraliście chustę wielofunkcyjną 2016!

Chusta wielofunkcyjna Nocnej Ściemy 2016. Kolejne pytanie, kolejny Wasz udział w odpowiedzi! Chusty biegowe od pewnego czasu są bardzo widocznym znakiem rozpoznawczym Nocnej Ściemy... tym bardziej nas to cieszy, że ich funkcjonalność jest doceniana, a dotychczasowe zróżnicowanie kolorystyczne ;) pozwala na stosowanie ich w niemal każdej konfiguracji ubioru. Czarny pasuje do wsz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

11 września 2016 r.

II termin. Niższe opłaty do 13 września.

Nocna Ściema 2016... miejsce startu i mety Jaka tym razem będzie Nocna Ściema? Zapewne wyruszy na podbój nocy już po zmroku :). Nastrojowy klimat będzie pogłębiony przez oświetlenie stadionu, a start solidnie uzupełni Wam poziom adrenaliny przed zbliżającą się walką z dystansem. Tym razem do pokonania będzie mniej okrążeń, a każde z nich będzie liczyło 7 kilometrów. Toteż mobiliz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

9 września 2016 r.

Nocna Ściema 2016 AFGHAN EDITION!

Nocna Ściema 2016 AFGHAN EDITION! Nocna Ściema 2016 w Afganistanie. EXPORTOWA EDYCJA SPECJALNA! W tym samym czasie co w Polsce powinna ruszyć wyjątkowa edycja realizowana w bazie wojskowej w Afganistanie. Postaramy się przedstawiać Wam ciekawostki związane ze Ściemą "na wyjeździe" :). Do Afganistanu trafią oczywiście pakiety startowe oraz medale, a żołnierze będą m (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

9 września 2016 r.

Wzór koszulki Nocnej Ściemy 2016 wybrany!

Wybraliście wzór koszulki Nocnej Ściemy 2016. Drugie pytanie - drugie rozstrzygnięcie... bez Ściemy :). Niniejszym pragniemy zaprezentować Wam wybraną wersję naszego produktu tekstylnego... o którym jeszcze z pewnością napiszemy - więc szykujcie się na kolejne ciekawe i istotne pytania :). Obserwujcie profil Nocnej Ściemy na FB. Jak część z Was już mogło się przekonać - (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

5 września 2016 r.

Medale Nocnej Ściemy 2016. Ekologicznie.

Jaki będzie medal Nocnej Ściemy 2016? Na razie prezentujemy jego prototyp. Część z Was przywykła już do tego, że Nocna Ściema oferuje Wam nietypowe rozwiązania... w końcu sam bieg jest Ściemą i do tego Nocną :). Jedni wolą tradycyjne, inni unikalne... a chodzi o medale. W kolejnych edycjach staraliśmy się sprostać zadaniu i opracować takie rozwiązanie dla medali, które pozwoli (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

5 września 2016 r.

Torby Nocnej Ściemy 2016. Wasz wybór!

Wybraliście wzór torby Nocnej Ściemy 2016. Nocna Ściema to bieg na dystansie maratonu i półmaratonu, na kształt którego mogą mieć wpływ wszyscy uczestnicy! Wychodząc Wam naprzeciw, by zwiększyć Wasze zaangażowanie w tworzenie Nocnej Ściemy 2016, zadaliśmy pierwsze pytanie i obiecujemy że zadamy jeszcze więcej równie istotnych, lub jeszcze bardziej ważnych :). Obserwujcie profil (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

27 sierpnia 2016 r.

Najniższe opłaty do 31 sierpnia. Ściema?

Nocna Ściema 2016... księżyca nie będzie... nie Ściemniamy! Czy tym razem trasę podświetli księżyc? Gwarantujemy, że to nie będzie możliwe... a niebo spowiją zupełne ciemności - 30 października zarezerwowaliśmy brak księżyca na nieboskłonie :)... jak Ściemniać, to na całego. Ponownie gwarantujemy wyjątkowe rezultaty. Zapewne ponownie zostanie złamana bariera dwóch godzin w maratonie... to mo (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

20 czerwca 2016 r.

6 godzin do zapisów... 131 dni do startu :)

Nocna Ściema Już tylko kilka godzin dzieli Was od momentu rozpoczęcia zgłoszeń do Nocnej Ściemy 2016. Oficjalne otwarcie zgłoszeń nastąpi o 21:32, czyli punktualnie o zachodzie słońca, wraz z nadejściem najkrótszej nocy roku w Koszalinie :). Ponownie będziecie bić rekordy życiowe i świata w jedynym takim biegu na świecie... a z pomocą przyjdzie zmiana czasu letniego w zimowy - gdy zegarki powrócą na godzinę (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

14 czerwca 2016 r.

Za tydzień ruszają zapisy Nocnej Ściemy 2016!

Nocna Ściema 2016 - numery startowe z własnym napisem. Kolejny, piękny biegowy rok za nami. Przed nami już szósta edycja Nocnej Ściemy, w której rekordy świata i życiówki są w zasięgu każdego! Nie bez powodu zmiany czasu jeszcze nikt nie zniósł :). Zapisy do Nocnej Ściemy 2016 uruchomimy jak przed rokiem, w najkrótszą noc w roku... co tym razem nastąpi 20 czerwca punktualnie o 21.32. Ponownie s (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

12 listopada 2015 r.

Szczęśliwa trzynastka Nocnej Ściemy 2015.

Zaliczyli wszystkie maratony Nocnej Ściemy od 2011 do 2015 roku. Mamy zaszczyt przedstawić najwytrwalszą, wyjątkową i zapewne najszczęśliwszą trzynastkę Nocnej Ściemy. Po pięciu edycjach maratonu, który zapoczątkowany został w 2011 roku, na placu boju pozostało 13. osób z ukończonymi wszystkimi biegami na królewskim dystansie. Z zaszczytnego grona z poprzedniej edycji wykruszył się jedynie jeden uczestnik. Ozn (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| PIERWSZA | ... | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | OSTATNIA |

Mapa strony | Aktualności | Czym jest? | Regulamin | Trasa | Nagrody | Wyniki | Zdjęcia | Sponsorzy | Wolontariusze | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2011-2021
by

Na stronie przebywa: 3 Online

Pokaż liste