NOCNA ŚCIEMA 2024 - 14. edycja - 13 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin


Nocna Ściema 2024
14. EDYCJA

... 26/27 października
... czternasta edycja
... rekordy świata
... maraton poniżej 2 godzin
... półmaraton w kilka minut
... fenomenalne życiówki
... doskonała atmosfera
... prawdziwa, nocna aura
... to nie ściema, to Nocna Ściema®

5 listopada 2014 r.

Dyplomy z medalami Nocnej Ściemy 2014

Dyplom w maratonie Nocna Ściema 2014. Śpieszymy z informacją, że udostępniliśmy właśnie możliwość wyświetlenia i tym samym uzyskania dyplomu w formie elektronicznej z Nocnej Ściemy 2014. Podobnie jak przed rokiem, wystarczy w stosownym formularzu wpisać swój numer startowy oraz przebrnąć przez specjalny filtr antyspamowy :). WYŚWIETL SWÓJ DYPLOM Zgodnie z zapoczątkowanym nurtem w 2013 roku ponow (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

27 października 2014 r.

Kilka słów "po", czyli mowa końcowa :).

Hej wszystkim. Dziękuję wpierw za olbrzymią ilość pochlebnych opinii i tych spostrzeżeń, które motywują do dalszych działań. Szczególnie istotne są informacje o tych zmianach, które wyszły na dobre i tych, które niekoniecznie były trafione w dziesiątkę. Koszalin ustrzelony został kolejnym nalotem biegaczy :). Było Was o niemal setkę więcej niż przed rokiem, choć dystans maratonu był aż o 30% mniej uczęszczany niż w 2013 roku... jednak straty zniwelowała połówka, która odnotowała 35% wzr (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

26 października 2014 r.

Wyniki Nocnej Ściemy 2014!

Wyniki w Nocnej Ściemie 2014 - indywidualnie i drużynowo! Już są... nareszcie :). WYNIKI - indywidualne i drużynowe Po swojej drzemce :), gdyż już siły nie pozwoliły na więcej po powrocie do domciu około godziny 14... usiadłem przed ekran i wrzuciłem dla Was wyniki. Mam nadzieję, że większość zrealizowała swój cel, a Nocna Ściema 2014 przechodząc do historii zapadła Wam głęboko w pamięci... tej (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

25 października 2014 r.

RPO WZ wspiera Nocną Ściemę 2014

Regionalny Program Operacyjny Województwa Zachodniopomorskiego ponownie współfinansuje Nocną Ściemę Dzięki środkom unijnym, które otrzymało nasze Województwo zmienia się obraz naszych osiedli, dzielnic i miast. 862 mln euro zostały wykorzystane na budowę nowych i renowację istniejących budynków, zakup specjalistycznego sprzętu do szkół, szpitali, przedsiębiorstw oraz budowę ponad 200 km dróg. Powstają nowe pla (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

23 października 2014 r.

ZGŁOSZENIA I OPŁATY PRZYJMUJEMY DO STARTU!

W Nocnej Ściemie 2014 przyjmujemy zapisy i opłaty niemal do samego startu! Jeśli masz wątpliwości, czy można jeszcze zgłosić swój udział - rozwiewamy je :). WCIĄŻ MOŻNA SIĘ ZGŁASZAĆ. Zapisać się oraz wnieść opłaty za uczestnictwo można w biurze zawodów, które otwieramy w sobotę o godzinie 16.00 w hali sportowej Politechniki Koszalińskiej przy ulicy Racławickiej. Jeśli dokonasz jej przelewem w ostatnim mo (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

17 października 2014 r.

Mieszkańcy Koszalina powalczą o unikalne trofe

Unikalne trofeum dla zwycięzców w kategorii mieszkańców Koszalina! Mieszkańcy Koszalina, którzy będą triumfowali na obu dystansach zarówno wśród Pań jak i Panów w kategorii najszybszych zawodników z naszego miasta , uhonorowani zostaną unikalnym, szklanym i mocno Ściemnianym trofeum :). Mamy nadzieję, że będzie to dodatkowym bodźcem do walki o jak najlepsze zaprezentowanie się w Nocnej Ściemie 2014 (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

17 października 2014 r.

Ślub wolontariuszy Nocnej Ściemy 2013!

Ślub Sylwii i Krzyśka - wolontariuszy Nocnej Ściemy 2013, która ich połączyła! Dzisiejsza Młoda Para jest pierwszą... która swój początek miała na Nocnej Ściemie 2013... kiedy to Sylwia wraz z Krzyśkiem poznali się jako wolontariusze! Krzysiek koordynował działania wolontariuszy i wspomagał biuro zawodów, Sylwia miała możliwość działania na hali sportowej, gdzie odbyło się oficjalne zakończenie. D (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

17 października 2014 r.

Nocna Ściema - impreza tworzona z pasją!

Nocna Ściema - impreza tworzona z pasją! Nocna Ściema, która zaistniała wśród biegów już w swoim debiucie w 2011 roku, stała się w krótkim czasie imprezą znaną przez wielu w każdym zakątku naszego kraju. Co więcej, trafiła również poza granice Polski. Mimo wielu przeciwności i sceptycznych komentarzy przed jej pierwszą edycją okazała się wielkim sukcesem. Stała się pierwszym poważnym i profesjona (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

17 października 2014 r.

Biuro Zawodów dostępne od piątku.

Unikalne trofeum dla zwycięzców w kategorii mieszkańców Koszalina! Biuro Zawodów Nocnej Ściemy 2014 mieścić się będzie w hali sportowej Politechniki Koszalińskiej przy ul. Racławickiej w Koszalinie. Wszyscy, którzy chcieliby uniknąć ewentualnych dodatkowych stresów przed startem i mogących pojawić się wtedy kolejek, zapraszamy do odbioru swoich pakietów startowych już w piątek 24 października. Pakiet (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

16 października 2014 r.

STRABAG partnerem Nocnej Ściemy 2014

STRABAG wspiera Nocną Ściemę 2014 Nocna Ściema 2014 otrzymała wsparcie w zakresie zabezpieczenia i oznakowania ulic od firmy STRABAG. Koncern STRABAG istnieje na rynku budowlanym już ponad 170 lat i prowadzi swoją działalność niemal na całym świecie. STRABAG SE jest jedną z największych firm budowlanych Europy, liderem na rynku niemieckim i austriackim oraz w Europie Środkowo-Wschodniej. Dynami (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

16 października 2014 r.

Koszalińskie Szelągi wśród nagród Nocnej Ś

Koszalińskie Szelągi - monety okolicznościowe wyemitowane z okazji jubileuszu 750-lecia lokacji Koszalina - wśród nagród w Nocnej Ściemie 2014 Koszalińskie Szelągi - monety okolicznościowe wyemitowane z okazji jubileuszu 750-lecia lokacji Koszalina - znajdą się wśród nagród w Nocnej Ściemie 2014, na które szansę otrzyma każdy z biegaczy, który będzie uczestniczył w oficjalnym zakończeniu. Moneta wybi (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 października 2014 r.

Nagrody, na które warto czekać... na Nocnej Ś

2 x Garmin FR 15 HR dla kobiety i mężczyzny - nagrody w Nocnej Ściemie 2014 Na oficjalnym zakończeniu, które przewidujemy i mamy zamiar zrealizować nad ranem, czyli w niedzielę o godz. 7.3o będziecie mieli szansę na uzyskanie jednej z wielu atrakcyjnych nagród. Wśród kilkudziesięciu wartościowych przedmiotów znajdą się również dwa zegarki Garmin Forerunner 15 z monitorem serca. Jeden z nich trafi do (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 października 2014 r.

Seans, w którym nie zabraknie emocji!

Nocna Ściema 2014 prezentuje film... Czekając na Joe Po raz kolejny Nocna Ściema szykuje dla Was ekskluzywny i niepowtarzalny seans filmowy. Ponownie na dużym ekranie, usytuowanym na dużej scenie Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie. Po oficjalnej części otwarcia zaprezentujemy Wam bowiem film "Czekając na Joe" (Touching the Void). . film zdobywcy Oscara - Kevina Macdonalda . na podsta (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 października 2014 r.

Słuchamy Waszych sugestii. Rozświetlamy ulice

Najciemniejszy fragment ulicy Modrzejewskiej rozświetli Nocna Ściema 2014 Zawsze po realizacji naszych imprez staramy się wyciągać wnioski i słuchać Was, czyli naszych najmilszych i najfajniejszych uczestników. Wiadomo, że przygotowując Nocną Ściemę za każdym razem napotykamy na trudności, które staramy się rozwiązywać. W swoich zeszłorocznych komentarzach zwracaliście nam uwagę na lekko niedo (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

12 października 2014 r.

Dla wszystkich coś smacznego... w restauracji!

Wegański posiłek w Restauracji STUDNIA [food for Vegans in STUDNIA Restaurant] Jeśli jesteś weganinem lub wegetarianinem to na Nocnej Ściemie spokojnie się najesz dzięki kuchennym mistrzom z Restauracji STUDNIA. Doświadczenie poprzednich edycji już wykazało, że pomidorówka na Nocnej Ściemie jest majstersztykiem kulinarnym! 1. Podczas makaron-party przed biegiem będzie serwowany wegański makaron z so (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| PIERWSZA | ... | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | ... | OSTATNIA |

Mapa strony | Aktualności | Czym jest? | Regulamin | Trasa | Nagrody | Wyniki | Zdjęcia | Sponsorzy | Wolontariusze | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2011-2021
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste