NOCNA ŚCIEMA 2022 - 11 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin


Nocna Ściema 2022
11 LAT

... 29-30 października
... dwunasta edycja
... rekordy świata
... maraton poniżej 2 godzin
... półmaraton w kilka minut
... fenomenalne życiówki
... doskonała atmosfera
... prawdziwa, nocna aura
... to nie ściema, to Nocna Ściema®

26 sierpnia 2014 r.

Oficjalne otwarcie ponownie w TEATRZE!

Ceremonia otwarcia Nocnej Ściemy w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w Koszalinie Mamy zaszczyt poinformować Was, że po raz kolejny oficjalne otwarcie imprezy odbędzie się w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym im. Juliusza Słowackiego w Koszalinie, przy ul. Modrzejewskiej. Teatr zlokalizowany jest ok. 500 metrów od startu/mety, a przed głównym wejściem wytyczona jest trasa naszego biegu. Sala pomieści naprawdę duż (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

12 czerwca 2014 r.

Nocna Ściema i R

Nocna Ściema prawnie chroniona Miło nam poinformować, iż Nocna Ściema (R) jest już formalnie prawnie chronionym znakiem towarowym. Niniejszym w nagłówku naszej stony pojawia się znamienna literka "R" :), która wskazuje na istotność naszej marki. Nie spoczywamy na laurach i będziemy dalej budować przyjazny i zarazem profesjonalny wizerunek naszej flagowej imprezy sportowej, która jest coraz częściej rozpo (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

8 kwietnia 2014 r.

Pozostało 200 dni do startu.

Pozostało 200 dni do startu Nocnej Ściemy 2014 Czas mija nieubłaganie i z całego roku upłynniło się już kilka dni... pozostało ich jedynie dwieście do odpalenia startu w Nocnej Ściemie 2014. Cały czas możecie dopisywać się do listy uczestników i wybierać z wielu dostępnych numerów startowych - sami decydujecie o tym, jaki numer pojawi się na Waszej piersi podczas biegu w Koszalinie. Nie możemy j (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

21 lutego 2014 r.

Zapisy trwają! Gratulujemy najszybszym.

Więc stało się jasne w całej ciemności Nocnej Ściemy, że możliwość wyboru swoich numerów startowych została ciepło przyjęta przez część z Was - przyszłych uczestników czwartego wariantu naszej imprezy. Wciąż zachęcamy do dokonywania zapisów i wyboru licznie występujących atrakcyjnych liczb tym bardziej, że część z nich jest na bieżąco zwalniana - gdy tylko minie wyznaczony termin ich "usankcjonowania". Pamiętajcie, że aby być pewnym posiadania wybranego numeru startowego należy wnieść o (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

12 lutego 2014 r.

Numerek od serca? Wy wybieracie swoje numery! :)

Nocna Ściema 2014 - zapisy rozpoczynamy w Walentynki Nie przeoczcie początku zapisów, który zaplanowaliśmy w Walentynki, 14 lutego o godz. 20:00. SAMI WYBIERZCIE NUMER STARTOWY! KTO PIERWSZY, TEN LEPSZY! Juz na samym starcie Waszej przygody z Nocną Ściema 2014 przygotowaliśmy dla Was nie lada atrakcję. To Wy zdecydujecie jaki numer startowy zawiesicie sobie na czas biegu w Koszalinie! (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

1 lutego 2014 r.

Zapisy do Nocnej Ściemy 2014 ruszają w Walenty

Nocna Ściema 2014 - zapisy rozpoczynamy w Walentynki Budzimy sie ze snu zimowego. Wraz z coraz szerzej otwartymi oczyma będziemy starali się po raz kolejny przyciągnąć Was na niepowtarzalne wydarzenie - NOCNĄ ŚCIEMĘ 2014 - wariant czwarty. Tym razem, szczególnie "serdecznie" :) zapraszamy Was na naszą stronę. W Walentynki, czyli 14 lutego 2014 roku o godzinie 20:00 uruchomimy kolejny sezon zapis (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

14 stycznia 2014 r.

1326 zł dla WOŚP. Unikalny numer NŚ2014 przyz

Nocna Ściema dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 12 stycznia zorganizowaliśmy bieg Leśna Piątka #0 dla WOŚP z okazji 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po zakończeniu biegu wszyscy obecni mieli możliwość wylicytowania m.in. niepowtarzalnego i unikalnego numeru i możliwości startu na wybranym dystansie w Nocnej Ściemie 2014. Po ostrej wymianie kwot w trakcie licytacji zwyciezca ostateczn (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 grudnia 2013 r.

Wesołych Świąt

Nocna Ściema życzy Wesołych Świąt Wesołych Świąt! Merry Christmas! Frohe Weihnachten! Hyvää Joulua! З Калядамі Хрыстовым! Dziękujemy Wam za udany 2013 rok i zapraszamy do uczestnictwa we wszystkich naszych imprezach w nadchodzącym 2014 roku. WWW: NOCNASCIEMA.com Facebook: fb.com/nocny.maraton NASZE INICJATYWY W 2014 ROKU: Od kwietnia do września: Leśna Piątka - cykl biegów przełajowych https://5.biegnijmy.pl 12 lipca: KROS po CHEŁMSKIEJ - bieg na 5 i 10km (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

28 listopada 2013 r.

Uroczyste spotkanie z Wolontariuszami - relacja


Spotkanie z Wolontariuszami - 12 listopada, Urząd Miejski W końcu możemy zaprezentować kilka ujęć z tego, co miało miejsce 12 listopada w Urzędzie Miejskim podczas oficjalnego, podsumowującego Nocną Ściemę 2013, spotkania z wolontariuszami. Przede wszystkim każdy z obecnych mógł skosztować przygotowanego specjalnie na tę okazję tortu... oczywiście jak zwykle czarnego :). Poza słodkim przysmakiem wśród tych, którzy pojawili się w sali konferencyjnej, zostały rozlosowane upominki. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 listopada 2013 r.

Relacje z Nocnej Ściemy 2013. Jest ich już 19!


Relacje z Nocnej Ściemy 2013 Zachęcamy do lektury relacji, które sami napisaliście po Waszych przygodach z Nocną Ściemą 2013. Jest ich już 19 i wciąż pojawiają się nowe. Zawartych jest w nich mnóstwo przeżyć i Waszych doświadczeń, które przelaliście na słowo pisane. Są emocje i wzruszenia... no i oczywiście walka. Staramy zamieszczać się wszystkie Wasze wspomnienia, które do nas trafią, więc jeśli coś zostało pominięte - przekażcie nam tę informację. RELACJE Z NOCNEJ ŚCIEMY (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

6 listopada 2013 r.

Uroczyste spotkanie Wolontariuszy Nocnej Ściemy

Uroczyste spotkanie dla Wolontariuszy Zapraszamy wszystkich Wolontariuszy, którzy wzięli udział w przygotowaniach i realizacji Nocnej Ściemy 2013 oraz tych, którzy wspomagali nas w latach poprzednich. Zapraszamy również wszystkich, którzy mieli niemały wpływ na istnienie naszego biegowego święta, czyli sponsorów, partnerów, media i obdarowanych oraz innych chcących uczestniczyć w naszej wspólnej uroczystości. Chcielibyśmy podsumować Nocną Ściemę w większym gronie osób zaangażowanych w jej twor (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

4 listopada 2013 r.

DYPLOMY Nocnej Ściemy 2013...

Dyplomy - Nocna Ściema 2013 Udało się opracować system generowania i pobierania dyplomów z naszej oficjalnej strony. Teraz każdy, podając swój numer startowy, może pobrać i wydrukować sobie pamiątkowy dyplom. Co więcej... dla maratończyków przygotowaliśmy dwa wzory graficzne, wszyscy mają dodatkowy wpływ na pewne ustawienia. Ponieważ rozwiązanie to jest zupełnie autorskie, prosimy wszystkich o (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

1 listopada 2013 r.

Mają za sobą maratony Nocna Ściema 2011-2013

Uczestnicy maratonu Nocna Ściema 2011-2013 Przedstawiamy listę osób, którym udało się ukończyć wszystkie dotychczasowe edycje maratonu Nocna Ściema... czyli począwszy od 2011 roku cały czas pozostają wierni królewskiemu dystansowi. Jak widać lista ta mocno się skurczyła - z 35 osób pozostało jedynie 16. Gratulujemy i mamy nadzieję, że będziecie starali się przedłużyć Waszą serię o kolejne starty w Koszalinie... a my posta (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

1 listopada 2013 r.

Dziękujemy! Thanks! Danke! Kiitos! Дзякуй

Nocna Ściema 2013 Dziękujemy Wam za uczestnictwo w Nocnej Ściemie 2013. Odnotowaliśmy kolejny intensywny wzrost zainteresowania, choć biegi odbywają się w ostatni weekend października, a do tego w nocy :). Na metę maratonu wbiegło 200 osób (cztery uzyskały rekord świata - w tym jedna kobieta), półmaraton ukończyło 437 osób (260 z wynikiem lepszym od rekordu)... oczywiście nie wspominamy o rekordach życiowych - bo tych było zdecydowanie więcej. Jak rośnie Wasze zainteresowanie Nocną Ściemą? (podaje (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

1 listopada 2013 r.

Medale Nocnej Ściemy 2013... takie były...

Medale - maraton Nocna Ściema 2013 Mimo, że nasza inicjatywa już się zakończyła, to wiemy, że nie każdy miał szansę podziwiać jedną z istotniejszych atrakcji biegów, która trafia na szyję każdego, kto pokonał swoje słabości i dotarł do mety. Są to oczywiście MEDALE. Nocna Ściema po raz koleny zaprezentowała wzory dotychczas nie stosowane na innych biegach. W maratonie medale przygotowane przez osoby autystyczne - podopiecznych Stowarzyszenia Terapeutów z Warszawy - zostały wykonane z plastrów (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| PIERWSZA | ... | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | ... | OSTATNIA |

Mapa strony | Aktualności | Czym jest? | Regulamin | Trasa | Nagrody | Wyniki | Zdjęcia | Sponsorzy | Wolontariusze | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2011-2021
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste