NOCNA ŚCIEMA 2024 - 14. edycja - 13 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin


Nocna Ściema 2024
14. EDYCJA

... 26/27 października
... czternasta edycja
... rekordy świata
... maraton poniżej 2 godzin
... półmaraton w kilka minut
... fenomenalne życiówki
... doskonała atmosfera
... prawdziwa, nocna aura
... to nie ściema, to Nocna Ściema®

21 września 2014 r.

SZABEL wspiera zabezpieczenie trasy!

Agencja Ochrony SZABEL na Nocnej Ściemie 2014 Po raz kolejny Agencja Ochrony "SZABEL" wspomoże nas w zabezpieczeniu trasy Nocnej Ściemy 2014. Po raz trzeci z kolei na trasie naszego biegu pojawi się wsparcie, które będzie czuwać nad Waszym bezpieczeństwem i zabezpieczeniem części trasy. Mamy jednak nadzieję, że obędzie się bez interwencji :), czyli chcielibyśmy by zapanowała totalna nuda w tym zakresie. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

13 września 2014 r.

Dla wszystkich maratonek...

Panie nagrodzone w Nocnej Ściemie 2013 upominkami od Pani Teresy Bielak (Avon Koszalin) Po raz kolejny nagrodzimy wszystkie Panie. Te, które ukończą maraton otrzymają zestawy upominkowe firmy Avon. Są one ufundowane samodzielnie przez Teresę Bielak (koordynatorkę Avon Koszalin). Pani Teresa we wszystkich poprzednich edycjach Ściemy wspierała nasze działania i dała się "we znaki" dziewczynom uczestniczącm w nasz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

13 września 2014 r.

Nocna Ściema dla TOZ w Biegu na 6 Łap

Nocna Ściema wspiera Bieg na 6 Łap Tym razem Nocna Ściema i jej sprzymierzeńcy, czyli rewelacyjna grupa Rozbieganych Babeczek z Baśką na czele, uczestniczyła w zacnej inicjatywie - Biegu na 6 Łap. Skorzystaliśmy z możliwości wyprowadzenia niemal setki piesków ze schroniska na bardzo miły i długi spacer. Zachęcamy Was do podobnych działań w Waszej okolicy. Warto. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

13 września 2014 r.

Nocna Ściema dla niepełnosprawnych

Nocna Ściema wyróżniona przez Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych IKAR w Koszalinie Nocna Ściema została wyróżniona za działania na rzecz niepełnosprawnych podczas 25-lecia Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych IKAR w Koszalinie. Wraz z podziękowaniami przekazany został nam okolicznościowy medal. Serdecznie dziękujemy. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

8 września 2014 r.

Pierwszy termin opłat - do 12 września.

Przypominamy, że pierwszy termin wnoszenia opłat upływa w piątek, czyli 12 września. Więc pozostało niewiele czasu na najkorzystniejszy dla Was wariant. Przy dokonaniu wpłaty do piątku start w półmaratonie = 49 złotych, a w maratonie = 79 złotych. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

5 września 2014 r.

Wydawnictwo Galaktyka i najnowsze książki.

Książki wydawnictwa Galaktyka... dla szczęśliwców w Nocnej Ściemie 2014 Wydawnictwo Galaktyka po raz kolejny przekazało najnowsze pozycje książkowe, które trafią do uczestników Nocnej Ściemy 2014 podczas oficjalnego zakończenia naszej imprezy - czyli już nad ranem po Waszych zmaganiach ze spowitą w ciemnościach trasą. Tym razem szczęśliwcy będą mieli możliwość wyboru pomiędzy takimi tytułami jak: (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

30 sierpnia 2014 r.

Nocna Ściema w 39 sekund - klip

Nocna Ściema w 39 sekund - Studio Kreatywne Krótki Zapraszamy do obejrzenia naszego -krótkiego- klipu, który trwa raptem 39 sekund... co tu dużo mówić... lepiej obejrzeć... Studio Kreatywne Krótki (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

30 sierpnia 2014 r.

Nocna Ściema w programie "Dobre bo koszaliński

Nocna Ściema w programie -Dobre bo koszalińskie- TV Max Nocna Ściema, Leśna Piątka i Kurs na Chełmską - to propozycje, które już na stałe wpisały się w kalendarz koszalińskich imprez. TV Max w programie "Dobre bo koszalińskie" prezentuje je razem w jednym materiale... wraz z takim małym człowieczkiem w żółtej koszulinie... więc znów zamiast patrzeć w ekran, lepiej jest pójść pobiegać :). Oczywiście p (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

27 sierpnia 2014 r.

Będzie jeszcze lepiej... dzięki Politechnice K

Biuro, wypoczynek oraz oficjalne zakończenie na hali sportowej Politechniki Koszalińskiej Dzięki uściśleniu współpracy z Politechniką Koszalińską mamy dla Was dobre wieści organizacyjne. Dotyczą one... BIURA ZAWODÓW, NOCLEGÓW, PARKINGÓW oraz OFICJALNEGO ZAKOŃCZENIA. Zmieniamy dotychczasowe miejsce Biura Zawodów, które dotąd wprawdzie znajdowało się kilka metrów od startu, lecz pomieszczenia były dość klaustr (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

26 sierpnia 2014 r.

Oficjalne otwarcie ponownie w TEATRZE!

Ceremonia otwarcia Nocnej Ściemy w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w Koszalinie Mamy zaszczyt poinformować Was, że po raz kolejny oficjalne otwarcie imprezy odbędzie się w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym im. Juliusza Słowackiego w Koszalinie, przy ul. Modrzejewskiej. Teatr zlokalizowany jest ok. 500 metrów od startu/mety, a przed głównym wejściem wytyczona jest trasa naszego biegu. Sala pomieści naprawdę duż (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

12 czerwca 2014 r.

Nocna Ściema i R

Nocna Ściema prawnie chroniona Miło nam poinformować, iż Nocna Ściema (R) jest już formalnie prawnie chronionym znakiem towarowym. Niniejszym w nagłówku naszej stony pojawia się znamienna literka "R" :), która wskazuje na istotność naszej marki. Nie spoczywamy na laurach i będziemy dalej budować przyjazny i zarazem profesjonalny wizerunek naszej flagowej imprezy sportowej, która jest coraz częściej rozpo (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

8 kwietnia 2014 r.

Pozostało 200 dni do startu.

Pozostało 200 dni do startu Nocnej Ściemy 2014 Czas mija nieubłaganie i z całego roku upłynniło się już kilka dni... pozostało ich jedynie dwieście do odpalenia startu w Nocnej Ściemie 2014. Cały czas możecie dopisywać się do listy uczestników i wybierać z wielu dostępnych numerów startowych - sami decydujecie o tym, jaki numer pojawi się na Waszej piersi podczas biegu w Koszalinie. Nie możemy j (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

21 lutego 2014 r.

Zapisy trwają! Gratulujemy najszybszym.

Więc stało się jasne w całej ciemności Nocnej Ściemy, że możliwość wyboru swoich numerów startowych została ciepło przyjęta przez część z Was - przyszłych uczestników czwartego wariantu naszej imprezy. Wciąż zachęcamy do dokonywania zapisów i wyboru licznie występujących atrakcyjnych liczb tym bardziej, że część z nich jest na bieżąco zwalniana - gdy tylko minie wyznaczony termin ich "usankcjonowania". Pamiętajcie, że aby być pewnym posiadania wybranego numeru startowego należy wnieść o (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

12 lutego 2014 r.

Numerek od serca? Wy wybieracie swoje numery! :)

Nocna Ściema 2014 - zapisy rozpoczynamy w Walentynki Nie przeoczcie początku zapisów, który zaplanowaliśmy w Walentynki, 14 lutego o godz. 20:00. SAMI WYBIERZCIE NUMER STARTOWY! KTO PIERWSZY, TEN LEPSZY! Juz na samym starcie Waszej przygody z Nocną Ściema 2014 przygotowaliśmy dla Was nie lada atrakcję. To Wy zdecydujecie jaki numer startowy zawiesicie sobie na czas biegu w Koszalinie! (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

1 lutego 2014 r.

Zapisy do Nocnej Ściemy 2014 ruszają w Walenty

Nocna Ściema 2014 - zapisy rozpoczynamy w Walentynki Budzimy sie ze snu zimowego. Wraz z coraz szerzej otwartymi oczyma będziemy starali się po raz kolejny przyciągnąć Was na niepowtarzalne wydarzenie - NOCNĄ ŚCIEMĘ 2014 - wariant czwarty. Tym razem, szczególnie "serdecznie" :) zapraszamy Was na naszą stronę. W Walentynki, czyli 14 lutego 2014 roku o godzinie 20:00 uruchomimy kolejny sezon zapis (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| PIERWSZA | ... | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | ... | OSTATNIA |

Mapa strony | Aktualności | Czym jest? | Regulamin | Trasa | Nagrody | Wyniki | Zdjęcia | Sponsorzy | Wolontariusze | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2011-2021
by

Na stronie przebywa: 3 Online

Pokaż liste